IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> Предсезонната подготовка на Интер, Част от нея в САЩ и Китай!
AleRt
коментар Jun 4 2009, 15:03
Коментар #1


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Интер ще играе в Китай и САЩ, като част от предсезонната потготовка на отбора. Моуриньо ще лети тези дни до Китай, за да види в какво състояние са тренировъчните бази. Играчите ще се върнат от ваканция на 10ти юли. На 13ти отборът лети за Лос Анджелис, където ще започне турнето в САЩ. Първата приятелска среща ще е срещу местен тим на 16ти юли, в 16:00 местно време. Следват още 2 дни тренировки, като след тях Интер ще вземе участие в турнира World Football Challenge срещу Клуб Америка в Пало Алто (19 юли, 16:00 местно време). След това Интер ще продължи участието си в турнира с мачове срещу Челси и ще завърши с първото миланско дерби - срещу Милан на 26ти юли, след 4 тренировъчни дни в Бостън.
След това отборът се завръща в Италия, където ще тренира на 29ти юли, преди да замине за Монако, където ще срещне едноименния тим за Pirelli-Sky Trophy. На 31 отборът има още една тренировка в Милано, и след това 2 дена почивка преди заминаването за Китай, където ще се потготвя за срещата с Лацио за Суперкупата на Италия.
След като се върне в Италия, отборът ще продължи с предсезонните занимания. Първият кръг от първенството е планиран за 22-23 август.

Долу горе успях да преведа каквото пише в официалния сайт, на този етап това е информацията...явно всички приятелски срещи не са уговорени все още. Потготовката изглежда добре, браво на щаба!


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Пишете в тази тема
7 страници V   1 2 3 > » 


Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 18th May 2024 - 06:05 PM
Buy sports equipment online