IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА !!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

5 страници V  « < 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Виери - легенда или не?
Виери - легенда или не?
Виери - легенда или не?
Да [ 48 ] ** [60.00%]
Не [ 26 ] ** [32.50%]
Немога да реша [ 6 ] ** [7.50%]
Общо гласове: 80
Гостите не могат да гласуват 
radiinter
коментар Jan 9 2009, 17:52
Коментар #61


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



толкова по-зле за тези които са станали фенове заради него(подозирам че и ти си от тях)По тази логика сега всички пъпчиви тинейджъри стават фенове на Юнайтед заради мазния педал.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tutto_inter_*
коментар Jan 9 2009, 17:56
Коментар #62





Guests






Цитат(radiinter @ Jan 9 2009, 05:52 PM) *
толкова по-зле за тези които са станали фенове заради него(подозирам че и ти си от тях)По тази логика сега всички пъпчиви тинейджъри стават фенове на Юнайтед заради мазния педал.

И какво му е злето..по тази логика как пишеш мисля ,че ти си такъв ... нищо лично ама си беше Велик роналдо ,както и да е не ми се спори .По този начин обиждаш голяма част от хората тука като говориш така .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Jan 9 2009, 18:04
Коментар #63


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Не ми пука кой обиждам.Аз съм фен на ИНТЕР а не на отделни футболисти.За 15 години съм видял много велики играчи да минават през отбора но никога не съм величал някой повече от останалите защото отбора може без всеки.Уважавам Санети,Джоркаеф,Бобо,Златан,Толдо,Матераци,Кордоба и още други защото са дали нещо на отбора и дотам.На мене любим ми е интер а не някой играч.В днешно време играчите отиват там където им дадат повече пари.Жалко но факт.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_fen
коментар Jan 9 2009, 22:03
Коментар #64


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,564
Регистриран: 6-August 07
Потребител No.: 391



Цитат(radiinter @ Jan 9 2009, 05:52 PM) *
толкова по-зле за тези които са станали фенове заради него(подозирам че и ти си от тях)По тази логика сега всички пъпчиви тинейджъри стават фенове на Юнайтед заради мазния педал.



Аз станах фен заради Виери,но когато това стана аз още бях на 7 години,така че в момента съм пъпчив тинейджър.И въпреки напускането на Бобо аз съм си интерист и ще си бъда такъв!Не съм фен нито на Милан,нито на Фиорентина,нито на Аталанта!Не мисля че и Туто Интер е фен на Реал или Милан. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_fen
коментар Jan 9 2009, 22:09
Коментар #65


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,564
Регистриран: 6-August 07
Потребител No.: 391



Та не искам да ме разбирате погрешно.Аз защитавам Бобо,защото той е причината сега аз да съм фен на Интер и той ще си ми остане любимия футболист завинаги,независимо колко го мразят в Курва Норд или другите фенове.Не очаквам от всички да ме разберат,но хората които са станали фенове на Интер заради него или Роналдо със сигурност ще ме разберат!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_IL BISCIONE_*
коментар Jan 9 2009, 22:13
Коментар #66





Guests






ради, Как смееш да изказваш мнение кой какъв интерист е ... човека твърди че роналдо е легенда... това че ти и примерно аз сме на друго мнение не го прави по-малко интерист от нас
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tutto_inter_*
коментар Jan 9 2009, 22:24
Коментар #67





Guests






Цитат(IL BISCIONE @ Jan 9 2009, 10:13 PM) *
ради, Как смееш да изказваш мнение кой какъв интерист е ... човека твърди че роналдо е легенда... това че ти и примерно аз сме на друго мнение не го прави по-малко интерист от нас

Много правилно казано, ама той смята ,че Роналдо не е такъф.. а ако пусна една анкета о форума и за Роналдо 85-90% от хората тук ще гласуват с "ЗА" ,че е легенда!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
daniinter
коментар Jan 9 2009, 22:26
Коментар #68


Редовен Интерист
****

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 376
Регистриран: 22-November 08
Град: Бургас
Потребител No.: 690
Любим Играч: Maicon



Всеки един от нас е станал фен на Интер поради една или друга причина.Така като гледам повечето са били фенове на конкретен футболист и играта му в Интер ги е направила привърженици на отбора.Аз лично съм за Интер от както Роналдо стана наш играч(бях влюбена в него като малка smile.gif ) и от него се породи и любовта ми към Интер.Когато отиде в Реал М просто вече го ненавиждах.Аз не робувам на играчи.Уважавам тези,които са дали нещо на отбора.Тези,на които си личи,че Интер им е на сърце,като Санети например.Колкото до Бобо Виери,за мен той винаги ще бъде един от любимите ми играчи.Той е направил много за нас.Колко пъти ни е радвал с головете си...във всеки един мач по 3-ма играчи от противниковия отбор го пазиха...Бобо беше голяма работа.Не един път съм го "кръщавала" и Бобо Каръка,заради невероятните си пропуски,но той си беше един от най-добрите ни нападатели!Не мисля,че е легенда обаче.Легенди са Меаца,Факети,Мацола.....Бобо беше голям играч,но не и легенда.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Jan 10 2009, 19:08
Коментар #69


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Цитат(IL BISCIONE @ Jan 9 2009, 10:13 PM) *
ради, Как смееш да изказваш мнение кой какъв интерист е ... човека твърди че роналдо е легенда... това че ти и примерно аз сме на друго мнение не го прави по-малко интерист от нас


Никъде не съм си позволил да обиждам някой конкретно.Ако някой е видял себе си в думите ми си е негов проблем.Обаче да ми казвате че Роналдо е легенда на ИНТЕР eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tutto_inter_*
коментар Jan 10 2009, 19:42
Коментар #70





Guests






Цитат(radiinter @ Jan 10 2009, 07:08 PM) *
Никъде не съм си позволил да обиждам някой конкретно.Ако някой е видял себе си в думите ми си е негов проблем.Обаче да ми казвате че Роналдо е легенда на ИНТЕР eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif

Роналдо и до ден днешен му казват Феномена,игра за Барса,Милан Интер Реал... а Виери как му викат днес ... нищо лично към Виери даде много на отбора ама не е легенда ...а Роналдо е такъв изобщо във Футбола и Интер.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
IbraBALOTELI
коментар Jan 10 2009, 19:42
Коментар #71


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 474
Регистриран: 2-May 08
Потребител No.: 522



Цитат(radiinter @ Jan 10 2009, 07:08 PM) *
Никъде не съм си позволил да обиждам някой конкретно.Ако някой е видял себе си в думите ми си е негов проблем.Обаче да ми казвате че Роналдо е легенда на ИНТЕР eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif

http://www.youtube.com/watch?v=Alg3HxxPT7k
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tutto_inter_*
коментар Jan 10 2009, 19:53
Коментар #72





Guests






http://www.vbox7.com/play:2d2c4ce1
Ето това са му най-добрите финтове ... просто нямам думи .. !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Jan 10 2009, 19:57
Коментар #73


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Дебелия е просто един от многото сребролюбци във съвременния футбол.За да си легенда не е нужно само талант а и много други качества.Ако тоя ни е легенда Меаца,Мацола,Алтобели и Факети ще се обърнат в гробовете.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tutto_inter_*
коментар Jan 10 2009, 20:10
Коментар #74





Guests






Цитат(radiinter @ Jan 10 2009, 07:57 PM) *
Дебелия е просто един от многото сребролюбци във съвременния футбол.За да си легенда не е нужно само талант а и много други качества.Ако тоя ни е легенда Меаца,Мацола,Алтобели и Факети ще се обърнат в гробовете.

То важи същото и за Виери така ,че братле не се прави на разбирач,защото май не си!Не казвам че аз съм ама нищо не каза за по горе посоченото от мен,за Роналдо ... и за Виери... кадето отиде го гонят.. и че сега нз как му викат .. и дали е имал прякор феномен ...!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Jan 10 2009, 20:16
Коментар #75


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Абе къв Виери бе.Ти не забелязваш ли че постоянно скачам срещу това че наричате Дебелия наша легенда.Вземи гаси компа малко че си почнал яко да циклиш.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tutto_inter_*
коментар Jan 10 2009, 20:23
Коментар #76





Guests






Цитат(radiinter @ Jan 10 2009, 08:16 PM) *
Абе къв Виери бе.Ти не забелязваш ли че постоянно скачам срещу това че наричате Дебелия наша легенда.Вземи гаси компа малко че си почнал яко да циклиш.

Казваш за дебелия ..ама нищо не каза за Виери Разбирачо ..по добре ти гаси компа ,че много ти се смеят. Нищо не каза за Виери както толкова велико е направил ... смешко.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Jan 10 2009, 20:28
Коментар #77


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



офффффф абе брато ти си малоумен заеби.Както и да е ти си прав а аз съм тъп.Така става ли?
ДА ЖИВЕЕ РОНАЛДО-НАШАТА ИКОНА worthy.gif worthy.gif worthy.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tutto_inter_*
коментар Jan 10 2009, 20:31
Коментар #78





Guests






ок.. мисли квото искаш аз спирам да говоря,че почвам да се нервя и ще те нахраня след малко ,а не искам да храня човек от Интер за това спирам ..ти си пиши квото искаш.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ale inter
коментар Jan 14 2009, 17:43
Коментар #79


Батьо
********

Група: Members

Коментари: 5,435
Регистриран: 28-November 08
Град: Хасково
Потребител No.: 707
Любим Играч: Zanetti,Recoba,Cruz



Лично за мен а и за много хора е легенда.


--------------------

Interistа Purosangue-Ale'INTER
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eitakova
коментар Aug 23 2009, 23:27
Коментар #80


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 445
Регистриран: 2-June 07
Град: Стара Загора
Потребител No.: 349
Любим Играч: Ronaldo



че е легенда - легенда е , като му видиш статистиката и колко гола е забучил по тоя въпрос спор няма, иначе лично на мен не ми харесва като играч
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 страници V  « < 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 17th May 2024 - 06:33 PM
Buy sports equipment online