IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

2 страници V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Едно обективно мнение за отбора, .....
Campione!
коментар Dec 6 2009, 23:39
Коментар #21


STAY HUNGRY, STAY FOOLISH!
********

Група: Members

Коментари: 3,569
Регистриран: 30-November 08
Град: Канзас сити
Потребител No.: 711



QUOTE(Faustico @ Dec 6 2009, 10:53 PM) *
Пандев само ще докара негативно мнение към Жозе, подобни СМЕШНИЦИ далеч от Интер. ПФФФфффффффффффффффффф.. недай си боже.. Байерн си гонят играчите при нас.. сега бива и прогонените от Лацио да взимаме :Д :Д :Д

Ъъ .. Има ли изобщо играч който да не си оплюл или по-точно има ли играч който да е достоен за Интер :>
Байерн си гонели играчите .. леле ..


--------------------
With Blue Heart

----------------------------------------------------
“Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it's much more serious than that."
"It doesn't matter who we are... what matters is our plan. No one cared who I was until I put on the mask."

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faustico
коментар Dec 6 2009, 23:51
Коментар #22


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



Е нали ти казах за Снайдер, Милито и Ето'о? Относно Лусио.. вместо да се дървиш лапешка и да флуудваш излишно.. кажи ми Лусио не му ли биха шута от Байерн?


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Campione!
коментар Dec 6 2009, 23:57
Коментар #23


STAY HUNGRY, STAY FOOLISH!
********

Група: Members

Коментари: 3,569
Регистриран: 30-November 08
Град: Канзас сити
Потребител No.: 711



QUOTE(Faustico @ Dec 6 2009, 11:51 PM) *
Е нали ти казах за Снайдер, Милито и Ето'о? Относно Лусио.. вместо да се дървиш лапешка и да флуудваш излишно.. кажи ми Лусио не му ли биха шута от Байерн?

Тва да не харесваш Лусио си е твой проблем няма да спорим,но пък нека върнем Бурдисо ;( или Ривас .. те сигурно ще се справят по-добре от Лусио :>


--------------------
With Blue Heart

----------------------------------------------------
“Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it's much more serious than that."
"It doesn't matter who we are... what matters is our plan. No one cared who I was until I put on the mask."

Go to the top of the page
 
+Quote Post
interboy
коментар Dec 7 2009, 00:06
Коментар #24


INTEResen
*******

Група: Members

Коментари: 2,358
Регистриран: 13-January 09
Град: България, Пловдив
Потребител No.: 799
Любим Играч: Zanetti, Suazo



Цитат(inter_1908 @ Dec 6 2009, 08:23 PM) *
Абе не е задължително мощни трансфери да се правят
Защита си имаме.Това е последното ,което трябва да мислим ПРЕЗ ЗИМАТА.В средата е нужна алтернатива на Уелито,ама добра и стабилна.На едното крило застава Куарешма,ако влезе във форма,отзад е Камбиасо и на другото крило може да се мисли за ония пич т ЦСКА Москва.Ако не Мунтари и Мота,въпреки че наистина са нестабилни до сега.Крило+креативен халф са достатъчни.А за напред не знам защо искате нападател.Ако купим креативен халф ,става следното.Въпросния човек+Снайдер ,пускаме напред тримата напататели и повече атакуваща мощт здраве му кажи

Ей, го нашия човек бе, Жозе е свободен да си ходи biggrin.gif
Коментара ме разсмя истински, като ми напомни за "стратега"....тоо, оняя и Гошко вратарчето 594651_orig.gif
Шегата (приятелска и незлоблива) настрана. Rolex иска да се съгласим с него, ама аз на 80% не съм съгласен, ама кой го ебе laugh.gif
Само едно ме радва, че се кефиш на "човека с бидона" Куаресма, на който и аз лично се кефя, ама и на който гледам реално, т.е. ОЧАКВАЙТЕ СЛЕДВАЩИЯ СИЛЕН МАЧ НА КУАРЕСМА ДОГОДИНА ПО ТОВА ВРЕМЕ НЯКЪДЕ. Той е по-непостоянен от.....сравнението ми се губи smile.gif

Абе всички вън зимата, като се почне от Капитана, та до Моуриньо. Яко скъпи покупки, искам нов отбор играещ красив и бърз футбол. Ние Интер ли сме или кво? Дано тогава сме доволни hammer.gif ама като ви знам изискванията и критериите, ще искате и шампиони на Марс да сме, тя Земята кво е, като една човешка длан dry.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Campione!
коментар Dec 7 2009, 00:21
Коментар #25


STAY HUNGRY, STAY FOOLISH!
********

Група: Members

Коментари: 3,569
Регистриран: 30-November 08
Град: Канзас сити
Потребител No.: 711



QUOTE(interboy @ Dec 7 2009, 12:06 AM) *
Абе всички вън зимата, като се почне от Капитана, та до Моуриньо. Яко скъпи покупки, искам нов отбор играещ красив и бърз футбол. Ние Интер ли сме или кво? Дано тогава сме доволни hammer.gif ама като ви знам изискванията и критериите, ще искате и шампиони на Марс да сме, тя Земята кво е, като една човешка длан dry.gif


Великан ! biggrin.gif 138148_orig.gif


--------------------
With Blue Heart

----------------------------------------------------
“Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it's much more serious than that."
"It doesn't matter who we are... what matters is our plan. No one cared who I was until I put on the mask."

Go to the top of the page
 
+Quote Post
kinterista
коментар Dec 7 2009, 10:14
Коментар #26


Интер , само Интер има за мен!
********

Група: Members

Коментари: 3,555
Регистриран: 21-June 09
Град: Бургас
Потребител No.: 1,535



Ееее, дойде време и аз да се включа. Първо , идеята на Ролекс за тази тема явно му е дошла след загубата от Юве, когато на разколебан интерист му идват всякакви идеи , как да си го изкара на отбора. Това е нормално, аз го разбирам!
Второ: Някъде по-средата на разчета му за нашите некадърни футболисти, ми стана тъпо. Помислих си, а ве аз на Интер ли съм фен или на Ботев Плодив?
Трето: Няма нищо лошо , да не харесваш даден футболист, такива хора по-земята много, но да си интерист и да ги наричаш "дупки" същите тези , които играят в отбора , трябва да имаш качества два пъти по-големи от техните, така мисля аз! На всички ни е ясно , че те са професионалисти в червата. Правят грешки, бъркат , понякога и фатално, но това го има в играта. Това обаче не ги прави " ДУПКИ" скъпи Ролекс.
Чевърто: Сложил си аватар на Ето'о , а не говориш добре за него. Някой друг също спомена това, просто нямаше как да го пропусна. Кое не ти харесва? Сигурен съм, че се обърка. До сега има 7 гола в калчото, доста добър коефициент. Ако той биеше всички дузпи, вече щеше да е пред Милито. Не разбирам, явно искаш всеки мач , да я взима от нашето поле, да излъже целият отбор и да я вкара. Това явно ти трябва. Търсиш играчи като К.Роналдо, които да осъществяват виртуалната ФИФА на конзолата ти. Е да, това е нормално, всяко дете иска това. Само , че реалността е друга. Повярвай ми , всички играчи в нашият отбор могат тези трикове, даже и в повече, но по-време на мач целите и победата са на първо място. Виждал съм Жулио Сезар на живо как загрява сам с топка , братле, само дето в задника си не я скри кръглата, а е вратар! Краката му станаха гумени да я прехвърля между тях. Те са майстори, не го забравяй, ако си играл футбол, ама истински футбол, едва ли щеше да говориш така за нашите играчи. По-време на мач е съвсем различно.
Пето: Заставам зад мнението на Фаустико, адски е рано за оценки. В момента сме на прага на 1/8 финалите, водим в калчото, всичко в отбора е наред, излишно напрежение се създава, незнам целта ти? По-скоро както писах в началото, малко си бил разколебан. Няма нужда от това сега, нека свърши сезона, пак ще броим. Тогава да няма, ама Мота е голям, или да сложиш Мунтари на аватар , като вкара решително?


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dr.Moratti
коментар Dec 7 2009, 11:58
Коментар #27


Il Dottore
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 4,621
Регистриран: 8-October 09
Град: Варна
Потребител No.: 1,868
Любим Играч: Inter & Inter Primavera



Много добра тема но тъй като съм правил доста подобни коментари само ще вметна Rolex, че за някой футболисти ми се струваш твърде краен.Ето'о е много голям и Морати не случайно го преследва от няколко години.Дали Интер ще му легне на сърцето незнам, но със сигурност ще вкара много голове.За Лусио съм писал достатъчно и наред с това ,че е луда глава трябва да отбележем заразителното му чуство за победа и ентусиазма с който играе.Вярно е, че понякога прекалява но защитата е по-малкия ни проблем на този етап.Карвальо с нищо не превъзхожда Лусио според мен така, че не съжалявай.Що се отнася до Деко той е в залеза си и добре стана, че не дойде при нас.Опита му е голям както и техниката, но скоростта и тази негова инертност нямаше да паснат на амбициите ни в Европа.По-скоро трябваше да докопаме Ван дер Ваарт, но никога не е късно.Действително средната ни линия е слабата ни зона.Напълно съм съгласен, че Мунтари и Мота не оправдават доверието ни и парите които са платени за тях.Ганаеца е доста груб и недодялан силовак който е биткаджия но рядко ражда нещо смислено в атака.Иначе бяга много и се раздава, когато поиска.Що се отнася до Мота, досега видях един запомнящ се негов мач.Не мога да разбера каква е ролята му в отбора.Качества не му липсват, но рядко ги показва и като прибавиш това,че е трошлив за мен е напълно посредствен футболист.Рикардо може и да се разиграе, но трябва да се пуска по-често в игра.Капитана за първи сезон взе да увисва от време на време, но годините си казват думата.За мен той е емблемета и еталона на нашия отбор.Като дефанзивен халф има какво още да даде на отбора.

п.с.Чета коментарите на някой от Вас и ме учудва как хем треньора ни е голяма работа, хем играчите са ни супер а пък в крайна сметка освен мача с Билан и онова изнасилване с украинците нямаме един сериозен мач спечелен до тук.Ами заместете във формулата и намерете неизвестното.Мисля, че беше алгебра за втори клас.Другото е сляпа фенщина.А що се отнася до това дали е рано за оценки ще Ви кажа, че Футбола освен спорт е бизнес, а бизнеса е съзидателно изпреварваща дейност т.е. на този етап само трябва да се молим да се класираме за 1/8 финалите на ШЛ, защото съм сигурен, че анализа и оценката там където трябва вече са направени.И този път няма да има компромиси както към ръководство така и към футболисти eusa_naughty.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RoLeX
коментар Dec 7 2009, 13:29
Коментар #28


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 1,446
Регистриран: 23-May 08
Потребител No.: 537



Кинтерист,прочети внимателно smile.gif Не съм казвал,за някой играч,че е дупка,а просто,че нямаме нужда от такъв тип като него.И за Ето'о казах,че нямам нищо против,но в Интер му е много по-трудно отколкото в Барса и това се вижда.Лично според мен голмайсторските качества на Милито са по-големи от тези на Ето'о,макар че Ето'о притежава по-добра техника и бързина.
И стига с тая Фифа.Не ме интересуват нито Роналдо,нито Меси smile.gif

Цитат(kinterista @ Dec 7 2009, 10:14 AM) *
Те са майстори, не го забравяй, ако си играл футбол, ама истински футбол, едва ли щеше да говориш така за нашите играчи. По-време на мач е съвсем различно.


Имам представа какво е.2 години съм тренирал баскетбол и съм наясно,че като си на терена във важен мач е съвсем друго и напрежението си казва думата.

И за финал може да съм бил малко разколебан,но със сигурност тези неща,които казах ги усмислих добре и заставам зад някои от тях.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kinterista
коментар Dec 7 2009, 14:32
Коментар #29


Интер , само Интер има за мен!
********

Група: Members

Коментари: 3,555
Регистриран: 21-June 09
Град: Бургас
Потребител No.: 1,535



Цитат(RoLeX @ Dec 6 2009, 04:34 PM) *
А да питам защо ни беше Тиаго Мота ? Нищо лично към него.пак повтарям,нищо против нямам,но не ни трябва.Такива посредствени играчи като него си имаме - Мунтари.Едно тъпо биче,което не се отличава с никакви футболни качества.
Самуел Ето'о - един прехвален футболист.В Барса му беше лесно.Таран,който завършваше по най-добрия начин гениалните им отигравания.Но в Интер ги няма тия работи.Няма кой да ти прави всичко на готово.И срещу Ето'о нямам нищо против.Да си наляга трътката,щото тва не му е Барса.
Милито - много качествен трансфер.Милито е страхотен голмайстор.Истински реализатор.Но понеже халфовата ни линия е слабичка,неможе да покаже истинските си качества.

Сега най-важното - халфовете.Нашите не са лоши,но нямат никаква техника.Видя се като влезе Куарешма как раздвижва нещата.Е такъв играч ни трябва и дано Рики остане.Играе с желание.Просто евала му казвам.
Мансини е пълен ташак.Той не ни е трябвал въобще и незнам защо бе закупен.Абсолютно посредствен играч,голяма звезда на Рома,няма що ...





ПС 2 :Умишлено не продължавам.Могат още критики да се сеят и към Моуриньо и към БАЛОТЕЛИ.Незнам на какъв се опитва да се прави,но дразни както мен,така и феновете на всички противници.

Еми чета и какво излиза? Мота - посредствен играч(не съм виждал посредтсвен играч до сега, за който да се дават 9 000 000 евро,чакай че много нули след 9-ката) !
Мунтари - тъпо биче без футболни качества! Това ако не е дупка според теб , какъв е този играч , който няма да има футболни качества , ще струва 16 000 000 евро и ще играе в Интер? Направо ме размаза!
Куаресма: Един силен мач и вече не можеш без него? Тц,тц,тц,тц....
Мансини- Пълен ташак? Ето тук вече те тълкувам не с " Дупка" ами направо " НЕКАДЪРНИК". Чета внимателно и тълкувам какво си писал......

П.С. Не виждам нищо лошо Балотели и МОУ да дразнят нашите противници, даже ги аплодирам! Какво по-хубаво от това, да им се гъзят ли? Нека ни говорят , да сме им в устите, а не в краката!


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
THE_GAME
коментар Dec 7 2009, 15:41
Коментар #30


`GEO`
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,818
Регистриран: 11-May 06
Потребител No.: 11



Имаме си слабости и то е напълно в реда на нещата. Съвършен отбор няма. Например на мен не ми харесва бавното обработване на топката от страна на халфовете ни. Не ми харесва, че не притежават никакво, ама абсолютно никакво чувство за импровизация и играят по шаблон (изкл. Снайдер, чиито мачове са паметни, но твърде малко и Куарешма, чиито прояви са съвсем епизодични). И последното, което не ми харесва в средата на терена е, че играем твърде позиционно, което за мен е и основната причина отборът ни да изглежда несъстоятелен срещу Динамо 1-вото полувреме в Киев и особено срещу Барса. Обръщайки поглед малко по-назад - не ми харесва, че левият ни бек е бавен и твърде рядко е полезен във фаза атака. А в дргуия край на полето не ми харесва, че Милито се опитва да се прави на Златан като се връща назад или излиза встрани. Той няма нито физиката, нито техниката, нито погледа, нито изобретателността на Ибрахимович, а и ние не го взехме за това. Ясно е, че няма кой да му доставя непрекъснато топки в наказателното поле и заради това прибягва до подобни прийоми, но не мисля, че отборът печели кой знае колко от това. Горе-долу това са слабите ни места, които изпъкват към момента според мен. Едно субективно мнение за отбора...


--------------------
Here I opened wide the door - Darkness there, and nothing more
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ale inter
коментар Dec 7 2009, 16:34
Коментар #31


Батьо
********

Група: Members

Коментари: 5,435
Регистриран: 28-November 08
Град: Хасково
Потребител No.: 707
Любим Играч: Zanetti,Recoba,Cruz



Едно субективно мнение за отбора... и от мен,с този отбор ще вземе скудето но за Европа задължително ни трябва ПРОМЯНА(схема на игра,треньор,футболисти,ръководство)незнам каде но неможе да играем така.Без Снайдер,все едно сме някой отбор от средна класа ,а не Шампиона на Италия.Неможе да разчитаме на един човек да връзва играта,Dr.Moratti е прав,та ние нямаме един свестен мач тая година(изключвам тоя с Милан и Блятките)ако несе класираме за 1/8 финалите недай си Боже,последици ще има,и на Морати му писва да се набутва от толкова години,а тази ШЛ която я чакаме толкова време я НЯМА.


--------------------

Interistа Purosangue-Ale'INTER
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Simo_23
коментар Dec 7 2009, 17:06
Коментар #32


Старо Куче Интерист
*******

Група: Members

Коментари: 1,831
Регистриран: 23-August 09
Град: Пловдив
Потребител No.: 1,735
Любим Играч: Marco Materazzi



Цитат(interboy @ Dec 7 2009, 12:06 AM) *
Ей, го нашия човек бе, Жозе е свободен да си ходи biggrin.gif
Коментара ме разсмя истински, като ми напомни за "стратега"....тоо, оняя и Гошко вратарчето 594651_orig.gif



Коментара ми не е с цел да правя някакви стратегии,а да покажа на някои дето искат по 15 нови чвека на всеки пост и гонят всичко,че не се прави така и това е последното,което ни е нужно през зимата.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 страници V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 26th June 2024 - 06:24 PM
Buy sports equipment online