IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

5 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Closed TopicStart new topic
> ФИНАЛ
Simo
коментар May 24 2007, 17:56
Коментар #21


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 962
Регистриран: 12-May 07
Град: Русе
Потребител No.: 329
Любим Играч: Javier Zanetti



Има нещо позитивно от вчера,поне няма да напусне купата Милано и догодина rolleyes.gif .Иначе за мача мога да кажа че беше много самнително нещо,как така Ливърпул след като паднаха приеха много нормално нещата... Аидеее,на всеки е ясно че не всичко беше както трябва да е,но такива са законите на играта...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар May 24 2007, 18:32
Коментар #22





Guests






Жалко sad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар May 25 2007, 18:35
Коментар #23


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



От кога Роналдо ти е любим играч biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihael16
коментар May 25 2007, 19:46
Коментар #24


nerazzuro
********

Група: Members

Коментари: 3,667
Регистриран: 1-March 07
Град: sofia,plovdiv
Потребител No.: 275
Любим Играч: INTER



мразя мулан
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар May 26 2007, 11:32
Коментар #25


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23





--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Gourcuff_*
коментар May 26 2007, 17:22
Коментар #26





Guests






SIAMO NOI SIAMO NOI CAMPIONI D'EUROPA SIAMO NOI
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Il Diavolo_*
коментар May 26 2007, 20:08
Коментар #27





Guests







http://7sport.net/7sport/footw/d4695_8.htm

ХАХАХАХХАХАХАХ ОСТАВЯМ ВИ ДА СЕ ПОСМЕЕТЕ НАВОЛЯ.Не това е супер смешно бацета ХАХАХАХАХХАХАХАХАХХАХАХАХАХХАХА.Този направо ме разби ХАХАХАХХАХАХ.Сигурно е излязъл от някоя комедия хахахахахха.Не не мога да спра да се смея.Пожелавам на този човек да продължава да развива кариерата си в МОДАТА и по възможност да не коментира нищо свързано с футбол ХАХАХАХАХХАХАХА .Не това е направо нечувано ХАХАХАХХА.ГОЛЯМ СМЯХ. laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар May 26 2007, 21:08
Коментар #28


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Но не им завиждам за успеха. Все пак ние победихме два пъти европейския шампион в първенството.


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Il Diavolo_*
коментар May 26 2007, 21:53
Коментар #29





Guests






Берлускони е предложил на Мурати през лятото да се проведе супер дерби Милан-Интер. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ThEShADoW_*
коментар May 27 2007, 08:48
Коментар #30





Guests






абе дяволче wink.gif научи се да пишеш ако обичаш няма да се занимавам да ти поправиам коментарите smile.gif а иначе наистина е супер дерби за мен тва е наи великото дерби на всички контитенти на клубно и сякво равнище wink.gif двата отбора шампиони на страната си по н пъти и носители на ШЛ/УЕФА/Междуконтинентална купа и т.н wink.gif не знам да има други два такива отбора от 1 град..и все пак е важно да се отблежи че отбора на Интер има положителен баланс от победи/голова разлика срещу градския си съперик smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар May 27 2007, 15:36
Коментар #31





Guests






Off topic: Пафка ... мн як подпис tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ThEShADoW_*
коментар May 27 2007, 17:41
Коментар #32





Guests






а не бе .. лъжа те wink.gif ако някои не схваща кво символизира да ми пише ЛС хахаха :Р ще го светна веднага
Go to the top of the page
 
+Quote Post
berti neroblue
коментар May 27 2007, 18:19
Коментар #33


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 423
Регистриран: 25-October 06
Потребител No.: 142
Любим Играч: Il Capitano



По повод шампионската лига и мулан- тая им е най-сладката титла, сигурен съм, щото е и най-калитарска (което е общо взето с малко значение, в крайна сметка купата е у тях). Тия техни прехвалени играчи бяха толкова смаяни от чудото ( то започна изобщо с допускането им в ШЛ), чак не можаха да повярват и накрая, естествено, стъпиха в Милано и изпростяха по класическия начин- захванаха се с нас (не одобрявам и на Манчини глупавите действия от по-рано). Магарето и със седем купи да го окичеш, пак си остава магаре и реве. И на върха на Европа да сте, пак ние сме ви трън в очите, май от цялото цвилене извода е ,че и по два КЕШ-а на година да вземате, пак ще ви боли когато шампион на Италия сме ние! И докато плаката на Гатузо е по-скоро хитър и забавен (така си е), то тоя в ръцете на Амброзини е материален израз на дребна еснафска простащина в особено чист вид. И за да бъде циркът пълен след неколкократните официални и лични извинения, да погледнем как завърши приказката за пепеляшка- празненство на Меаца пред полупразна Curva Sud,хей,вашите президент и играчи май забравиха основното- печелиш първо и единствено заради феновете си, после да са пълни джобовете и да се ядосват интеристите!


p.s ДНЕС ПРАЗНУВА ОТНОВО ШАМПИОНЪТ НА ИТАЛИЯ, FORZA INTER PER SEMPRE!


--------------------


"Meglio sconfitti che milanisti" Nicola Berti dopo un derby

juBe, 2 stars on the shirt- Even if you decorate shit, it's still shit !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар May 27 2007, 22:12
Коментар #34


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



мУлан = ШИБАНЯЦИ !!! mad.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Il Diavolo_*
коментар May 28 2007, 17:09
Коментар #35





Guests






Цитат(berti neroblue @ May 27 2007, 07:19 PM) [snapback]15399[/snapback]
По повод шампионската лига и мулан- тая им е най-сладката титла, сигурен съм, щото е и най-калитарска (което е общо взето с малко значение, в крайна сметка купата е у тях). Тия техни прехвалени играчи бяха толкова смаяни от чудото ( то започна изобщо с допускането им в ШЛ), чак не можаха да повярват и накрая, естествено, стъпиха в Милано и изпростяха по класическия начин- захванаха се с нас (не одобрявам и на Манчини глупавите действия от по-рано). Магарето и със седем купи да го окичеш, пак си остава магаре и реве. И на върха на Европа да сте, пак ние сме ви трън в очите, май от цялото цвилене извода е ,че и по два КЕШ-а на година да вземате, пак ще ви боли когато шампион на Италия сме ние! И докато плаката на Гатузо е по-скоро хитър и забавен (така си е), то тоя в ръцете на Амброзини е материален израз на дребна еснафска простащина в особено чист вид. И за да бъде циркът пълен след неколкократните официални и лични извинения, да погледнем как завърши приказката за пепеляшка- празненство на Меаца пред полупразна Curva Sud,хей,вашите президент и играчи май забравиха основното- печелиш първо и единствено заради феновете си, после да са пълни джобовете и да се ядосват интеристите!
p.s ДНЕС ПРАЗНУВА ОТНОВО ШАМПИОНЪТ НА ИТАЛИЯ, FORZA INTER PER SEMPRE!


Абе я ми каже на кой феновите ги нямаше на миланското дерби през Май миналата година. laugh.gif laugh.gif laugh.gif Говорите без да имате покритие.Относно кой от двата милански отбора е по-велик еми то и едно малко дете знае кой е МИЛАН ,а за Интер не съм толкова сигурен.Ако се съмнявате в това ами нека си броим Скудетата и титлите от ШЛ.Абе вие за сефте ставате шампиони по най-смешния начин и вече интер големия отбор-хахахахахха.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар May 28 2007, 17:57
Коментар #36


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Щом да завършиш на двадесет и кусур точки пред втория и на тридесет и кусур точки пред вас е най - смешния начин, би ли ми обяснил кой начин не е смешен?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Il Diavolo_*
коментар May 29 2007, 09:02
Коментар #37





Guests






Цитат(jonnie @ May 28 2007, 06:57 PM) [snapback]15477[/snapback]
Щом да завършиш на двадесет и кусур точки пред втория и на тридесет и кусур точки пред вас е най - смешния начин, би ли ми обяснил кой начин не е смешен?


Казах че спечелихте титлата по смешен начин защото:
1.Юве в Сериа Б
2.Милан,Лацио,Фиорентина бяха осакатени преди началото на сезона с отнемането на точки.
3.След отнемането на точки и прекъснатата лятна подготовка футболистите на Милан не успаха да се подготвят психически за надпреварата ,което е обяснение за лошия старт на сезона.
4.Морати беше на път да продаде Интер ,но след като видя ,че няма да има конкуренция за скудетото купи многомилионни играчи може би от страх, че предишния Интер не би бил в състояние да направи нищо.

Тези фактори до голяма степен обеззсмислиха първенството.Но от новия сезон нещата се връщат по старо му.Ювентус се завръща.Никой няма да бъде санкциониран с точки.Милан ще направи добра лятна подготовка и ще се купят звезди.Предполагам другия сезон ще насочим вниманието си кам спечелването на Скудетото за да може веднъж за винаги да ви затворим устите.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар May 29 2007, 14:09
Коментар #38


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Цитат(Il Diavolo @ May 29 2007, 07:02 AM) [snapback]15482[/snapback]
3.След отнемането на точки и прекъснатата лятна подготовка футболистите на Милан не успаха да се подготвят психически за данпреварата ,което е обяснение за лошия старт на сезона.
4.Морати беше на път да продаде Интер ,но след като видя ,че няма да има конкуренция за скудетото купи многомилионни играчи може би от страх, че предишния Интер не би бил в състояние да направи нищо.

хАХахаха


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
berti neroblue
коментар May 29 2007, 20:00
Коментар #39


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 423
Регистриран: 25-October 06
Потребител No.: 142
Любим Играч: Il Capitano



Il diavolo,

Curva Nord беше празна миналия май поради една единствена причина- абсолютната излагация в ШЛ, мачът срещу Виляреал беше една жалка картинка, най-трагичният мач на Интер, който аз лично съм гледал, Срам,срам и пак срам. И реакцията беше общо взето нормална. Така, правиш ли разлика в ситуациите-ние се срамим, вие печелите! Нека ти и напомня още един случай- 97 година, печелим дербито 3:1 и познай какво следва- Curva Sud засипва полето,където са вашите играчи с факли, Бобан и Костакурта клечат в центъра и гледат полууплашено! Жалко,че са изтрили клипа от youtube,иначе с удоволствие бих ти го препоръчал. Като споменем и разпадането на fossa (едни от заслужаващите респект ултраси в цяла Италия), картинката на феновете на 'най-великия' отбор е доста забавна.А, да не забравя да те попитам, хареса ли ти хореографията ви на последното дерби, мен ме изкриви направо. Та мисълта ми е че след щастливия развой на мача в Атина двете неща, скоито се запомнихте са глупашкото поведение и просташките плакати в ръцете на Амброзини, и 'болното' празнуване пред празната ви Curva, има нещо гнило в Дания май,а?! Е да ви е честита купата!

За калчополи- на мен лично ми писна да чета мнения на изкривени мозъци кой кого натопил и кой, видиш ли, бил истинския виновен, т.е кой купувал съдии и титли. Промити съзнания и силна болка, това е (не е лесно, особено за кировете от Торино, да осъзнаят, че всичко е било мокър сън, същото като да разбереш и приемеш, че сестра ти е кварталната курва...).Е то вече не ми е и смешно даже! Как пък ни Лацио, ни Фиорентина пищяха колкото джуВе или вас, как така адвокатите ви казват- 'виновни сме, приемаме наказанията', а вие- 'не, това е скалъпен процес'. За провалената ви предсезонна подготовка вече чухме трогателните обяснения на Райно, на мен лично ми звучат напълно неадекватно педвид развитието на скандала, то човек трябва малко да се позамисли. А и Галиани беше човекът, който каза :" до Ноември сме преди Интер', само не разбрахме за Ноември коя година ставаше въпрос, май не 2007, а? Е, вие имахте шанс- трябваше да отнесете казуса в граждански съд и тогава нещата щяха да са ясни- не да ми пискате, че Роси бил купен от Морати и т.н.т. Но тогава се появява един друг аспект- виновните получават ефективни цивилни присъди-т.е затвор. Нещата са кристално ясни- като не играеш по правилата си извън играта!

Споменаваш и това кой е по-велик тим. Нека да използваме по адекватна терминология- кой е по-успешен, защото надали ако питаш един фен на Ливорно (без грам титла в историята си, ако не се лъжа) кой е по-велик- вие или те, ше отговори, че това сте вие. Велик е журналистическо и фенско определение и трудно би било основа за някакво реално сравнение, ако това е твоята цел. Отговорът е простичък- вие сте по-успешния отбор и успехите си постигнахте последните 20 години. Но ако ще се опитвате да натяквате липсата на наши успехи през този период (ако все пак 3 купи на УЕФА, 3 скудета с последните 2-нямам различен курсив да го подчертая, и няколко купи на Италия са нищо....), то ние с удоволствие ще ви припомняме периода 1907-1951 (43 години, доста повечко от 17 години) и този 68-88 с една,единствена такава, забавните изпадания в серия Б изобщо няма да ги споменаваме.

В заключение бих искал да задам един въпрос на теб и Райно- каква е целта на вашето присъствие тук (без да имам мисълта да ви гоня и т.н.т). Нещо да обсъждаме заедно ли искате или да се дразните с нас- ако е второто то незнайно защо Райно търси аргументи, така и не ни отговори пичът. Малко ми приличате на амбулантни търговци, дето се опитват да пробутат един продукт- милан, на грешното място и на грешните хора.

FORZA INTER PER SEMPRE!


--------------------


"Meglio sconfitti che milanisti" Nicola Berti dopo un derby

juBe, 2 stars on the shirt- Even if you decorate shit, it's still shit !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ThEShADoW_*
коментар May 29 2007, 20:44
Коментар #40





Guests






след изказването на берти квото и да кажа ще изглежда все едно вадя нож на умряло псе wink.gif за това ще се въздържа от коментар и ще го поздравя за неговия smile.gif ФОРЦА ИНТЕР !
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 14th May 2024 - 02:19 AM
Buy sports equipment online