IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА !!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

2 страници V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> На кое дерби държите повече?
На кое дерби държите повече?
На кое дерби държите повече?
Интер - Милан [ 46 ] ** [66.67%]
Интер - Ювентус [ 23 ] ** [33.33%]
Общо гласове: 69
Гостите не могат да гласуват 
Faustico
коментар Sep 24 2008, 15:10
Коментар #1


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



Трудно може човек да прицени кое е по важното дерби, но все пак най-вероятно чувствате малко повече ненавист към единия от съперниците или има друг фактор за решението ви. Лично аз повече държа на победа в дербито срещу Милан, това е и отбора, който не нанавиждам най-много, дори повече и от Ювентус.


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Sep 24 2008, 15:17
Коментар #2


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Аз лично не мога да определя за мен кое е по-важно,но все пак гласувах за юБе


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_fen
коментар Sep 24 2008, 15:30
Коментар #3


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,564
Регистриран: 6-August 07
Потребител No.: 391



Аз също съм на мнение че мача с Милан е най големия за сезона в Серия А!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_freaked_*
коментар Sep 24 2008, 16:47
Коментар #4





Guests






S wc mUlan !!! Tiq gi mrazim tolko che nema vtori protivni kato teh !!!

p.s. sorry za kirilicata, tuka nema biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PER SEMPRE NERAZ...
коментар Sep 24 2008, 17:03
Коментар #5


Със синьо-черно сърце
*******

Група: Members

Коментари: 2,970
Регистриран: 13-August 07
Град: Пловдив
Потребител No.: 394



Повече държа на дербито с мУлЯн - мразя ги 2 пъти повече от юБентус - не че не мразя и торинци, даже напротив, но в сравнение с мУлЯн юбето направо ги харесвам. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Álvaro Recoba
коментар Sep 24 2008, 17:03
Коментар #6


Álvaro Recoba
*******

Група: Members

Коментари: 3,444
Регистриран: 21-January 07
Потребител No.: 263



Интер - Милан rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
THE_GAME
коментар Sep 24 2008, 17:33
Коментар #7


`GEO`
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,818
Регистриран: 11-May 06
Потребител No.: 11



Под 'дерби на Италия' на Апенините разбират ИНТЕР - ювентус. За мен те са още по-голям дразнител, след като толкова пъти ни прецакваха и то по 2-рия начин, както се разбра...


--------------------
Here I opened wide the door - Darkness there, and nothing more
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Simo
коментар Sep 24 2008, 18:07
Коментар #8


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 962
Регистриран: 12-May 07
Град: Русе
Потребител No.: 329
Любим Играч: Javier Zanetti



Цитат(THE_GAME @ Sep 24 2008, 06:33 PM) *
Под 'дерби на Италия' на Апенините разбират ИНТЕР - ювентус. За мен те са още по-голям дразнител, след като толкова пъти ни прецакваха и то по 2-рия начин, както се разбра...


Много точно казано smile.gif .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_IL_CAPITANO_*
коментар Sep 24 2008, 18:09
Коментар #9





Guests






И аз съм съгласен с THE_GAME определено най-големия ни враг е ювентус
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Sep 24 2008, 18:17
Коментар #10





Guests






Аз ще остана ПАС по този въпрос.И двата отбора ги мразя от дъното на душата си.
Милан са традиционния дразнител на всеки един Интерист.Супер смешен и дърт отбор , ръководен от адски антипатични хора.Винаги са се сравнявали с нас и съм останал с впечатлението , че напоследък повече се радват когато ние губим точки , отколкото когато те печелят мачовете си.Винаги когато погледна нещо старо и немощно , се сещам за "братовчедите" от Милано biggrin.gif
Ювентус е една противна сган.Не Наполи е клоаката на Италия , а Ювентус.Долно корумпирано отборче , което лепна едно огромно черно петно върху целия италиански футбол.Отборче , което не може да напълни и 2/3 от "легендарния" си стадион , но пък се води отбора с най-много фенове...бла-бла...Пък като им чуеш само прякора "Старата госпожа" си даваш сметка що за отбор са.Впрочем прякора "Старата госпожа" повече приляга на Милан laugh.gif .
Враждата ми към Ювентус е специална защото брат ми е върл техен почитател и много обичам да го дразня след всяка една наша победа над тях.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
niki.st
коментар Sep 24 2008, 18:46
Коментар #11


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,366
Регистриран: 21-January 08
Град: София-Казичене
Потребител No.: 463



Интер-Милан е дербито,но мачовете с Юве ми се струват винаги някак си по-кървави-като че ли срещу Юве играем по-настървено


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihael16
коментар Sep 24 2008, 18:55
Коментар #12


nerazzuro
********

Група: Members

Коментари: 3,667
Регистриран: 1-March 07
Град: sofia,plovdiv
Потребител No.: 275
Любим Играч: INTER



пове4е на юбе,за6тото срещу тях се играе мн трудно и се кефя много пове4е когато победим тях
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Ultras_*
коментар Sep 24 2008, 21:36
Коментар #13





Guests






Тука съм за Интер-Ювентус по ред причини.
1во-Това е дербито на Италия
2ро-Корупцията ги буташе последните 10год. и пречеше на Интер да постига успехите който заслужава
3то-Просто са ми супер противен отбор - грозни са ми , немога да ги гледам , драйфа ми се от тях , искам да умрат!!!
4то-По подобие на Scofield и моя брат е от Юве и някой път служи като място да си излея гнева
КУР ЗА МИЛАН....ДВА ЗА ЮВЕ!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nedev
коментар Sep 25 2008, 16:27
Коментар #14


Редовен Интерист
****

Група: Members

Коментари: 372
Регистриран: 21-July 07
Град: VARNA/DRG
Потребител No.: 375
Любим Играч: Javier Zaneti



Цитат(Ultras @ Sep 24 2008, 10:36 PM) *
Тука съм за Интер-Ювентус по ред причини.
1во-Това е дербито на Италия
2ро-Корупцията ги буташе последните 10год. и пречеше на Интер да постига успехите който заслужава
3то-Просто са ми супер противен отбор - грозни са ми , немога да ги гледам , драйфа ми се от тях , искам да умрат!!!
4то-По подобие на Scofield и моя брат е от Юве и някой път служи като място да си излея гнева
КУР ЗА МИЛАН....ДВА ЗА ЮВЕ!!!


Споделям мнението ти че дербито с Юве е най голямато за Интер...както и то за тях...!!!
Дербито с милан е градско дерби...и както се казва дербито на братовчедите...изтиското дерби е това с юве....е има си заряд на дербито за Милано....но по сладко е да потопиш Юве...нали???


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mimiun
коментар Sep 26 2008, 14:40
Коментар #15


Редовен Интерист
****

Група: Members

Коментари: 267
Регистриран: 22-May 07
Град: В.Т.
Потребител No.: 338
Любим Играч: A.Rekoba



Абсолютно съм съгласен с горните. Миланци определяни като съграждани, комшии, братовчеди и т.н. са необходимито зло за нашия отбор. Смятам че именно Милан е причината за създаването на Интер и това вече повече от 100 години е една от емблемите на града - един град, един стадион, два гранда.
Докато Юве е онзи трън в гъза който не ти дава мира никога и си готов на всичко да извадиш. Не случайно "Дерби Д"Италиа" означава точно мача Интер - Юве.
Определено много повече ме радва победата над Юве и всеки техен неуспех.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_freaked_*
коментар Sep 26 2008, 19:29
Коментар #16





Guests






Тука не става дума за титли и рекорди, а за мен по-омразни са ония на които на пук сме създадени и ония които винаги са се опитвали да смачкат нашия отбор. мулан са били отбор на буоржазията и на надутите богати копеленца, а ИНТЕР е бил отбор на народа, отбор на работническата класа. Как да не мразиш тия дето винаги са се опитвали да мачкат ?! Не че съм бил там и знам какво е, но щом си за ИНТЕР трябва да приемеш идеите и целите на ИНТЕР, трябва да приемеш това което е и е бил ИНТЕР !!! За това МОЩНО КУР ЗА милан и FORZA INTER !!! 106782_orig.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihael16
коментар Sep 28 2008, 08:18
Коментар #17


nerazzuro
********

Група: Members

Коментари: 3,667
Регистриран: 1-March 07
Град: sofia,plovdiv
Потребител No.: 275
Любим Играч: INTER



мимиун съгласен съм с теб.неуспех като сно6тния срещу самп на юве ме радва много.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
berti neroblue
коментар Sep 28 2008, 11:03
Коментар #18


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 423
Регистриран: 25-October 06
Потребител No.: 142
Любим Играч: Il Capitano



Цитат(freaked @ Sep 26 2008, 05:29 PM) *
Тука не става дума за титли и рекорди, а за мен по-омразни са ония на които на пук сме създадени и ония които винаги са се опитвали да смачкат нашия отбор. мулан са били отбор на буоржазията и на надутите богати копеленца, а ИНТЕР е бил отбор на народа, отбор на работническата класа. Как да не мразиш тия дето винаги са се опитвали да мачкат ?! Не че съм бил там и знам какво е, но щом си за ИНТЕР трябва да приемеш идеите и целите на ИНТЕР, трябва да приемеш това което е и е бил ИНТЕР !!! За това МОЩНО КУР ЗА милан и FORZA INTER !!! 106782_orig.gif




Freaked, тук грешиш тотално! Всичко това е вярно, само трябва да смениш имената на отборите. А и буржоазията е много генерално понятие за да и приписваш такива стремежи и въжделения- да тъпче пролетариата. Както и да е, само да не се окажеш скрит фен на WC-то...

Лично за мен по-важен е мачът с мулетата. Това е първото дерби, което изживях като интерист и ми носи много повече емоция, а и изпитвам достатъчно неприязън към WC доста преди да ме плени идеята ИНТЕР, органически не ми понасят тия. Няма по-хубаво от това да натриеш носовете на самовлюбените,самонадеяни,арогантни и дебилни плебеи от WC, същевременно няма по-кофти момент от тоя, в който те победят.


--------------------


"Meglio sconfitti che milanisti" Nicola Berti dopo un derby

juBe, 2 stars on the shirt- Even if you decorate shit, it's still shit !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RoLeX
коментар Sep 28 2008, 16:54
Коментар #19


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 1,446
Регистриран: 23-May 08
Потребител No.: 537



Абе сложен въпрос си е това.Гласувах за Ювентус,въпреки че мразя Милан много повече.Просто като погледна това мазно педалче Гатузо и ми идва да счупа телевизора.Та по темата определено срещу Хуйвентус мачовете са по-трудни и именно затова гласувах така.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faustico
коментар Sep 28 2008, 17:14
Коментар #20


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



Хaxaxa, при гласуването е 10 на 10 определено това е доста труден въпрос. Лично моята ненавист към Милан е подхранвана от начина на печелене на мачове до преди няколко години. Този отбор бе непоносим за гледане, а съдиите вършеха безобразие след безобразие. Друга причина е факта, че когато растях с времето виждах един Интер, който не можеше да бие Милан години наред. Имахме ужасно трудни мачове, и в дълга серия от такива спечелихме само един, с гол с коляно на Виери. Сега за моя радост е друго.. последните години стойм по-добре в тези мачове и това ме радва също толкова силно, както даден трофей.


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 страници V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 29th March 2024 - 03:07 AM
Buy sports equipment online