IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> ПИШЕТЕ НА КИРЛИЦА !!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

597 страници V  « < 545 546 547 548 549 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове
Оценка 5 V
Provenzano
коментар May 29 2019, 21:18
Коментар #10921


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Предлагам да вземем и Де Роси за 3 години. Опитен е, а и няма да му трябва време за адаптация към Калчото.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_ruse
коментар May 30 2019, 12:05
Коментар #10922


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,214
Регистриран: 26-January 13
Град: Русе
Потребител No.: 9,265
Любим Играч: Vieri , Ibra , Milito



Според медиите в Италия, Борба и Марио си тръгват.
Баррла,Киеза, Джеко и Лукаку са ни целите.
Конте бил много щастлив заради Самир,Шкриняр, Де Врай и Годин.
Кандрева може да остане. Типично за Конте, предполагам го иска за ротация на десния халф-бек, Данило би трябвало да отиде до Ранокия за ротационен защитник. Да прави каквото иска Конте,имам му пълното доверие.
Важното е да спечели скудетото ,пък ако ще с Де Роси в състава си.
Форца Интер.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faketo
коментар May 30 2019, 12:46
Коментар #10923


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 660
Регистриран: 1-July 18
Град: Плевен
Потребител No.: 9,561



Добре де ,Конте ли настоява за Джеко или Марота?И тази оферта за Барела -двама младоци + 30 млн. е много,пак бързаме с офертите.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_ruse
коментар May 30 2019, 23:40
Коментар #10924


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,214
Регистриран: 26-January 13
Град: Русе
Потребител No.: 9,265
Любим Играч: Vieri , Ibra , Milito



Според медиите в Италия, Конте ще изгони Икарди и ще остави в отбора Перо.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар May 31 2019, 08:20
Коментар #10925


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Чакам Джеки и Годин и да започваме да мачкаме. Дано да продължим договора на Борха Валеро и да вземем Куалярела, ако Джеко се контузи да има кой да го замести. Няма да е лошо да се пробваме и за Лавеци. Вече е на перфектната футболна възраст за нас. Готов е да започне да играе веднага и следователно да започнем да печелим веднага трофеи.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_ruse
коментар May 31 2019, 09:32
Коментар #10926


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,214
Регистриран: 26-January 13
Град: Русе
Потребител No.: 9,265
Любим Играч: Vieri , Ibra , Milito



Цитат(Provenzano @ May 31 2019, 09:20 ) *
Чакам Джеки и Годин и да започваме да мачкаме. Дано да продължим договора на Борха Валеро и да вземем Куалярела, ако Джеко се контузи да има кой да го замести. Няма да е лошо да се пробваме и за Лавеци. Вече е на перфектната футболна възраст за нас. Готов е да започне да играе веднага и следователно да започнем да печелим веднага трофеи.

Брат извинявай ,но ти препоръчвам да си изтриеш коментара , защото в него не виждам нищо смислено, нито пък някаква новина свързана по темата.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар May 31 2019, 09:53
Коментар #10927


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Цитат(inter_ruse @ May 31 2019, 10:32 ) *
Брат извинявай ,но ти препоръчвам да си изтриеш коментара , защото в него не виждам нищо смислено, нито пък някаква новина свързана по темата.

Защо? Изразявам мнението си по темата за трансферните слухове като казвам, че нямам търпение да дойдат Джеко и Годин. Напълно съм сериозен.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rodigri
коментар May 31 2019, 10:38
Коментар #10928


Заинтересован Интерист
***

Група: Members

Коментари: 221
Регистриран: 24-May 13
Потребител No.: 9,291
Любим Играч: cassano



Някой ще ми каже ли как мога да си изтрия профила във форума( не просто да спра да влизам ,а направо да го изтрия) форума е пълна пародия и всичко се върти около двама потребителя,които явно са огромни капацитети,а честно казано това е дразнещо !!! Не се заяждам...просто и аз изразявам мнение wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sashko
коментар May 31 2019, 11:06
Коментар #10929


Интерист
**

Група: Members

Коментари: 142
Регистриран: 26-July 16
Потребител No.: 9,422



Започна новата ера в Интер с Антонио Конте

Интер вече има нов треньор. Днес клубът представи Антонио Конте, който ще замени доскорошния наставник Лучано Спалети. Официалният сайт на “нерадзурите” публикува снимка на специалиста с президента Стивън Жанг, както и кратко интервю с Конте.
“Започва нова страница в моя живот. Чрез своята работа ще опитам да отговоря на цялото доверие на Президента и директорите, които ме назначиха. Избрах Интер заради клуба, заради проекта му и неговите амбиции. Заради историята на Интер. Бях впечатлен от клуба и желанието му Интер да се върне там, където е мястото му”, коментира Конте.
“Сигурен съм, че Антонио Конте е един от най-добрите треньори. Той ще ни помогне да постигнем целите си и да изпълним мисията си: да направим клуба един от най-добрите в света”.

Не го харесвам, но въпреки това се надявам да се представи на ниво за разлика от предните неуспешни опити с треньори от 2010 насам.


Икарди не мисли за раздяла с Интер


За пореден път Уанда Нара сподели, че желанието нейния съпруг Мауро Икарди е да остане в Интер. Нара, която е и агент на нападателя, коментира спекулациите, че с пристигането на Антонио Конте в клуба. Икарди ще бъде първият футболист, който ще бъде продаден.
“Мауро има договор за още две години. Неговото желание да остане в Интер поне още един сезон”, сподели Нара в интервю за аржентинската медия TyC Sports.
Икарди изпрати разочароващ сезон, в който успя да развали сериозно отношенията си с голяма част от тифозите на Интер. Капитанската лента на нападателя бе отнета от клубното ръководство, след което последва отказ от страна на аржентинеца да играе, който продължи близо месец.

Дано Мауро да остане, колкото и хора да не го харесват, той неведнъж е показвал, че е играч от световна класа. Той е човек, също прави грешки, а и реално не се знае точно каква е истината с цялото това отнемане на капитанската лента и т.н. Не виждам защо да не имаме атака Икарди/Лукаку и за резерви Лаутаро и Джеко. Ако китайците продадат Икарди за сметка на Лукаку защо беше цялото това следене на правилата на УЕФА за финансов феърплей като ние реално и сега няма да извадим пари. Пак взимаме играчи на свободен трансфер. Все се надявам, че ще почнат да се реализират част от слуховете за качествени играчи, защото всяка година много амбиции и имена се предлагат а накрая Борха, Весино, Кандрева и т.н.

Юнайтед искат да вземат Рабио от ПСЖ със свободен трансфер, не виждам защо и ние да не се пробваме за играч на добро ниво за без пари.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар May 31 2019, 15:48
Коментар #10930


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Офертата ни за Джеко ще е между 10 и 12 млн евро + някой младок от Примаверата (като при сделката за Нинджата). Ромите искат 20 млн, но няма кой да им ги даде.

Този коментар е бил редактиран от Provenzano на May 31 2019, 15:49
Go to the top of the page
 
+Quote Post
San_boys
коментар May 31 2019, 18:10
Коментар #10931


Интерист, начален стадий
*

Група: Members

Коментари: 78
Регистриран: 18-December 14
Потребител No.: 9,357



Весино и Борха са на тезгяха. При подходяща оферта сме склонни да се разделим с Раджа.

Люсиен Агуме 4.5 млн. Договор до 2022. 2002 набор, считат го за новият Погба

Този коментар е бил редактиран от San_boys на May 31 2019, 18:16
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар May 31 2019, 21:37
Коментар #10932


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Сега да попитам гениалното ни ръководство кой ще пожелае Борха ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар May 31 2019, 22:31
Коментар #10933


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Турски медии, посочвайки като свой източник президента на Фенербахче, твърдят че Елиф Елмас е играч на Интер. Споменава се за сума от 11 млн. евро, както и че в следващите дни играча ще пристигне в Милано за медицински прегледи.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_ruse
коментар May 31 2019, 23:29
Коментар #10934


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,214
Регистриран: 26-January 13
Град: Русе
Потребител No.: 9,265
Любим Играч: Vieri , Ibra , Milito



Турски македонец , хал хабер си нямам от него.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faketo
коментар Jun 1 2019, 07:39
Коментар #10935


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 660
Регистриран: 1-July 18
Град: Плевен
Потребител No.: 9,561



Цитат(rodigri @ May 31 2019, 11:38 ) *
Някой ще ми каже ли как мога да си изтрия профила във форума( не просто да спра да влизам ,а направо да го изтрия) форума е пълна пародия и всичко се върти около двама потребителя,които явно са огромни капацитети,а честно казано това е дразнещо !!! Не се заяждам...просто и аз изразявам мнение wink.gif

Нямам представа,обърни се към администратора,вероятно знае как.Нали си интерист,защо ще напускаш форума?Или вече си избрал друг отбор?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hortomagico
коментар Jun 1 2019, 09:48
Коментар #10936


Интерист, начален стадий
*

Група: Members

Коментари: 75
Регистриран: 13-June 17
Потребител No.: 9,489



Цитат(InteristaBG @ Jun 1 2019, 08:39 ) *
Нямам представа,обърни се към администратора,вероятно знае как.Нали си интерист,защо ще напускаш форума?Или вече си избрал друг отбор?

Той човека си каза защо, кво се правиш на тъп и ти? И аз спрях да пиша тук, скоро ще спра и да чета. Едни и същи 5 човека едни и същи коментари особено на 2ма. Икарди е най великия и Марота проваля Интер. Понеже не съм филмар за разлика, от някои хора, които определят колко голям интерист си от това кога ти е регистрацията в някъв форум, ще си споделя мнението по наболелите въпроси като за последно.
Смятам, че нито Икарди с постъпките си заслужава да носи тая фанелка, нито пък Марота е троянския кон, за който филмираните от Интер уърлд говорят. Първо 33 годишния джеко да се купи пък тогава да ги плюем а? И второ Конте е малко по голям треньор от вас филмарчета и за разлика от вас знае как да си сглоби отбор, споко.
Ако не ни донесе купа близките 2 години, да се свържем с китайците да предложим кутинката за треньор, провенцано за директор ииии Икарди то друго не им трябва, взимаме всичко с тоя екип щото няма опасност за грешка.
И като за последно да ви кажа отбор се подкрепя в добро и лошо, а вие само плюете, плюете и пак плюете и не това не е изказване на мнение, а някакво натрапчиво презастраховането едва ли не, че нищо няма да стане и само негативни коментари. Супер тварещите сте, и не казвайте на другите да сменят отбора.. Ние го подкрепяме дори когато паднем за разлика от вас.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rodigri
коментар Jun 1 2019, 11:06
Коментар #10937


Заинтересован Интерист
***

Група: Members

Коментари: 221
Регистриран: 24-May 13
Потребител No.: 9,291
Любим Играч: cassano



Евала за коментара,като цяло и аз съм на същото мнение smile.gif а дали съм интернист или не , това като цяло не се определя от това дали пиша във форума,дали го чета и тн. Хвала на кутинката и провенциано( извини ме ако греша името ) Вие сте най големите интеристи,най- много подкрепяте отбора и най- много разбирате футбола!!! Да ,точно заради вас не се пише във форума!
П.с. не се ядосвайте сега и не влизайте в обяснителен режим wink.gif просто изразявам мнение
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар Jun 1 2019, 12:01
Коментар #10938


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Аз в "обяснителен" режим няма да влизам , но ще напиша последното си мнение във форума , така или иначе закъснях адски много . Каквото и както да стане няма да напиша окончателно нито едно мнение в този форум , след което се надявам да процъфти и да има пълна идилия , макар , че аз лично се отказвам и да следя , но ще е хубаво всички да обиждат Икарди и да се хвали Конте , защото нека си го кажем , както колегата спомена , нито аз нито най вероятно който и да било имаме по големи успехи от Конте като треньор , което според колегата е изискване за да го коментира , в интерес на истината не вярвам Пеп или Клоп да влизат във форума с някакви псевдоними . Но пък колегата в същото време обижда Икарди , изключително съм доволен , че е по голям нападател все пак сигурно е българин .
Няма да се правя на путка в цикъл като колегата над мен и да искам чак да ми се било изтриело профила , защото не било достатъчно да спра да влизам biggrin.gif След което да изтряскам още мнения , явно , защото не е успял да си изтрие профилчето . Дано и с последния си коментар тук не съм засегнал момченцата обиждайки пак определени хора и не започнат да циврят като момиченца подкрепяйки се в различното мнение . Надявам се все пак останат , все пак вече 90% от форума смята Марота за бог , което е предпоставка за вас да останете . Просто ако се появи в бъдеще някой да го обиди не циврите и хленчете бършейки си взаимно сълзите , а постъпете мъжки за разнообразие веднъж .
Със здраве , аз приключих с форума .

Този коментар е бил редактиран от Kutinkata на Jun 1 2019, 12:03
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faketo
коментар Jun 1 2019, 13:03
Коментар #10939


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 660
Регистриран: 1-July 18
Град: Плевен
Потребител No.: 9,561



Повече нерви за нищо.И аз се дразня на някои коментари ,но се стремя да не им обръщам внимание.Не е задължително на всеки участник във форума да се отговаря -на когото си пожелаеш ,на него.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Jun 1 2019, 14:12
Коментар #10940


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Който иска влиза и пише, който не иска е свободен да си тръгне. Не е нужно всеки да пише и темата да се превръща в "Дързост и красота" - епизод 3628. Господата по-горе не пишат във форума не заради мен или заради Кутинката, а защото не могат да приемат чуждото мнение и не са научени да се съобразяват с него. Искат като напишат "Икарди е путка - вън от Интер" и всички да ги подкрепим. Когато обаче някой като мен или Кутинката им скочи с по-остър контра-коментар и веднага започват с любимото ми: "изтрийте ми профила, аз повече няма да влизам и да пиша във форума, тия са филмари, облъчени са, не са фенове на Интер" и т.н. Изразяването на позиция, когато не си съгласен как се управлява и как играе отбора ти, когато наистина е видимо и за слепите, че всичко е буквално с главата надолу, не означава, че не подкрепяме или обичаме Интер.

За моите 8 години в сайта се нагледах на какви ли не циркове и простотии от потребителите тук. Срещнх доста хора с различно мислене. Много хора пишеха преди време, когато отбора вървеше добре и беше на върха. Сега нещата стоят по малко по-различен начин и от гледна точка на модерните технологии. Социалните мрежи навлязоха доста в ежедневието на всички и форумите са си чиста отживелица. Никой и нищо обаче не може да ме накара да спра да пиша във форума, още по-малко, защото някой не е на моето мнение. Нали затова е форум? Срещнах и много приятели благодарение на сайта, с които държа връзка и до ден днешен. Форумът не съм аз или Кутинката, имало го е преди нас, ще продължи да го има и след нас.

Разделение винаги е имало през годините. Ако се върнете в темите назад ще видите, че почти винаги е имало спор за даден играч, треньор, политика на управление и т.н. Едните са за, а другите - против. Това е нещо напълно нормално за един форум. Влезте в друг такъв (напълно произволен) и ще видите същото.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

597 страници V  « < 545 546 547 548 549 > » 
Reply to this topicStart new topic
14 потребител(и) четат тази тема (14 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 28th March 2024 - 01:29 PM
Buy sports equipment online