IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

7 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Closed TopicStart new topic
> Интер - Фиорентина (Серия А), 2:0
Nedev
коментар Apr 11 2008, 21:01
Коментар #41


Редовен Интерист
****

Група: Members

Коментари: 372
Регистриран: 21-July 07
Град: VARNA/DRG
Потребител No.: 375
Любим Играч: Javier Zaneti



Цитат(inter_fen @ Apr 11 2008, 09:23 PM) *
Имаме Балотели и Креспо.Не е края 4е ИБРА е контузен.Снощи гледах Фио и бяха много добри,така 4е не тряа ги подценяваме.


Спокойно...те не могат да ни се опрат,
све пак ние сме Интер,престанете с това треперене преди всеки мач,не толкова зле,колкото се опитва да се лансира,че е отбора...
Повечето контизене се завърнаха в игра...това дава спокойствие в отбора....
Мачкаме до края на сезона.....!!!! boysan.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Álvaro Recoba
коментар Apr 11 2008, 21:07
Коментар #42


Álvaro Recoba
*******

Група: Members

Коментари: 3,444
Регистриран: 21-January 07
Потребител No.: 263



Nedev, дано си прав. Но Фио успяха да бият юБе в Торино, а пък юБе-то ни би нас - в Милано. В Купата на УЕФА играят страхотно и са на 1/2 финал. Така че как да са на 100% спокойни феновете на ИНТЕР за предстоящия мач, независимо, че НИЕ СМЕ ИНТЕР ? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nedev
коментар Apr 11 2008, 21:11
Коментар #43


Редовен Интерист
****

Група: Members

Коментари: 372
Регистриран: 21-July 07
Град: VARNA/DRG
Потребител No.: 375
Любим Играч: Javier Zaneti



Цитат(Campione @ Apr 11 2008, 10:07 PM) *
Nedev, дано си прав. Но Фио успяха да бият юБе в Торино, а пък юБе-то ни би нас - в Милано. В Купата на УЕФА играят страхотно и са на 1/2 финал. Така че как да са на 100% спокойни феновете на ИНТЕР за предстоящия мач, независимо, че НИЕ СМЕ ИНТЕР ? smile.gif


Няма страшно,те имат комплекс от нас, а и ние ще мачкаме....!!! boysan.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Álvaro Recoba
коментар Apr 11 2008, 21:34
Коментар #44


Álvaro Recoba
*******

Група: Members

Коментари: 3,444
Регистриран: 21-January 07
Потребител No.: 263



ВИЕРИ СИ ПРИПОМНИ ГОДИНИТЕ В ИНТЕР



Играчът на Фиорентина Кристиан Виери си припомни шестте безплодни години с екипа на Интер, преди сблъсъкa между двата тима в италианската Серия А.

През 1999 година, нападателят бе най-скъпият състезател в света, след като премина на „Сан Сиро” от Лацио срещу рекордните за онова време 32 милиона лири.

„Прекарах 6 години с Интер без да спечеля нищо, но това бе много важен период от развитието на кариерата ми”, каза Виери пред италианските медии.

Той напусна „нерадзурите” с лека горчивина, след като двете страни прекратиха предварително споразумението помежду им при взаимно съгласие, а дни по-късно премина като свободен агент при градския съперник Милан.

Когато вкарах 100-я гол за клуба, Марко Матераци постави корона на главата ми. Знаех, че ще отидe да я извади – това бе страхотен жест от негова страна. Имам добро приятелство с него”, каза още острието.

„Що се отнася до Роналдо, той ми е като брат. Винаги му подавах топката, тъй като беше изключително силен, винаги имаше голямо разбирателство между нас”, коментира още нападателят на Фиорентина.

gong.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nedev
коментар Apr 11 2008, 21:40
Коментар #45


Редовен Интерист
****

Група: Members

Коментари: 372
Регистриран: 21-July 07
Град: VARNA/DRG
Потребител No.: 375
Любим Играч: Javier Zaneti



Цитат(Campione @ Apr 11 2008, 10:34 PM) *
ВИЕРИ СИ ПРИПОМНИ ГОДИНИТЕ В ИНТЕР



Играчът на Фиорентина Кристиан Виери си припомни шестте безплодни години с екипа на Интер, преди сблъсъкa между двата тима в италианската Серия А.

През 1999 година, нападателят бе най-скъпият състезател в света, след като премина на „Сан Сиро” от Лацио срещу рекордните за онова време 32 милиона лири.

„Прекарах 6 години с Интер без да спечеля нищо, но това бе много важен период от развитието на кариерата ми”, каза Виери пред италианските медии.

Той напусна „нерадзурите” с лека горчивина, след като двете страни прекратиха предварително споразумението помежду им при взаимно съгласие, а дни по-късно премина като свободен агент при градския съперник Милан.

Когато вкарах 100-я гол за клуба, Марко Матераци постави корона на главата ми. Знаех, че ще отидe да я извади – това бе страхотен жест от негова страна. Имам добро приятелство с него”, каза още острието.

„Що се отнася до Роналдо, той ми е като брат. Винаги му подавах топката, тъй като беше изключително силен, винаги имаше голямо разбирателство между нас”, коментира още нападателят на Фиорентина.

gong.bg



Бобо....винаги един от нас!!!!
mexicanwave.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_fen
коментар Apr 11 2008, 21:54
Коментар #46


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,564
Регистриран: 6-August 07
Потребител No.: 391



И тъй като стана дума за Виери,та междудругото кой е виновен за неговото напускане?Същия малоумник който мрази Адриано и отри4а футболните му ка4ества,и този който даде под наем El Chino.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Apr 11 2008, 23:31
Коментар #47





Guests






Цитат(Campione @ Apr 11 2008, 08:07 PM) *
Nedev, дано си прав. Но Фио успяха да бият юБе в Торино, а пък юБе-то ни би нас - в Милано. В Купата на УЕФА играят страхотно и са на 1/2 финал. Така че как да са на 100% спокойни феновете на ИНТЕР за предстоящия мач, независимо, че НИЕ СМЕ ИНТЕР ? smile.gif

Нали знаеш , че един от непасинатие футболни закони е , че мач с мач не си приличат.По-класният отбор сме , а и Фиорентина са изморени след тежкото гостуване в Айндховен.Достатъчно опитен отбор сме за да можем да си вземем мача без особени проблеми.Едиствено ме притеснява факта , че на скамейката ще е Манчини...всички знаем , че когато той е там , мачът става троен biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nedev
коментар Apr 12 2008, 10:59
Коментар #48


Редовен Интерист
****

Група: Members

Коментари: 372
Регистриран: 21-July 07
Град: VARNA/DRG
Потребител No.: 375
Любим Играч: Javier Zaneti



Цитат(Scofield @ Apr 12 2008, 12:31 AM) *
Нали знаеш , че един от непасинатие футболни закони е , че мач с мач не си приличат.По-класният отбор сме , а и Фиорентина са изморени след тежкото гостуване в Айндховен.Достатъчно опитен отбор сме за да можем да си вземем мача без особени проблеми.Едиствено ме притеснява факта , че на скамейката ще е Манчини...всички знаем , че когато той е там , мачът става троен biggrin.gif


В последните 10 години( с изклучение на първия сезон на Купер)играта и постоянството което показва интер е ненадмината,съгласен съм че напоследак прави мн грешки,
но вижте че и големите правят грешки,товаче не можахме да пробием в европа,не узначава непремено че свичко е провалено,догодина живот и здраве ще направим нещо значимо,
не може всичко да стане от днес за утре.....
Поздравявам Морати за това че дава карбланш на манчини(като това не означава че според мен няма по добри и подходящи треньори за Интер)
но резултатите идват с постоянство,не можем всяка година да сменяме състава,треньора и да изкаме да печелим всичко....а манчини,колкото и да греши е на правия път,
не може да му го отречете,а да не загубиш мач....това е невъзможно,забравихте като отстрани Юве за купата.....и то насред Торино....
....случвасе отбора да губи,за това са превържeниците,като нас,да подкрепят отбора в труден момент,а какво става тук,само критики,защо...!!!


И все пак Forza Internazionale de Milano !!!!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ThEShADoW_*
коментар Apr 12 2008, 11:07
Коментар #49





Guests






Виери за мен си остава един от хората дали наи много на Интер в една много тежка ера за клуба двамата с Роналдо бяха страхотен тандем невероятно мощни и се допълваха отлично Роналдо техника бързина Виери мощ игра с глава въобще не ми се мисли ако ги нямаше тези контузии и имахме някои и друг по техничен играч в халфовата линия ! smile.gif сега към мача с Фио искрено се надявам да вземем нужното от този мач а в края на сезона да им върнем жеста като победим Милан за да не се притесняват за мястото си в ШЛ те го заслужават !!! много добри футболисти събра Фио и един изключителен треньор каквъто е несъмнено Чезаре Прандели свалям им шапка респект за Фио
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Apr 12 2008, 13:07
Коментар #50





Guests






Цитат(Nedev @ Apr 12 2008, 09:59 AM) *
В последните 10 години( с изклучение на първия сезон на Купер)играта и постоянството което показва интер е ненадмината,съгласен съм че напоследак прави мн грешки,
но вижте че и големите правят грешки,товаче не можахме да пробием в европа,не узначава непремено че свичко е провалено,догодина живот и здраве ще направим нещо значимо,
не може всичко да стане от днес за утре.....
Поздравявам Морати за това че дава карбланш на манчини(като това не означава че според мен няма по добри и подходящи треньори за Интер)
но резултатите идват с постоянство,не можем всяка година да сменяме състава,треньора и да изкаме да печелим всичко....а манчини,колкото и да греши е на правия път,
не може да му го отречете,а да не загубиш мач....това е невъзможно,забравихте като отстрани Юве за купата.....и то насред Торино....
....случвасе отбора да губи,за това са превържeниците,като нас,да подкрепят отбора в труден момент,а какво става тук,само критики,защо...!!!
И все пак Forza Internazionale de Milano !!!!

Мен лично хич не ме интересува ШЛ.Преди началото на сезона имаше анкета "КОЙ ТУРНИР ИСКАТЕ ДА СПЕЧЕЛИМ ПОВЕЧЕ ? ШЛ или СЕРИЯ А?" Аз гласувах за серия А , но просто Манчини не спира да прави безумни грешки.Просто не искам чак да ги пиша тук...първо , че са много и ще ми отнеме 20 минути , второ...само като се сетя за тях и направо ми причернява пред очите.Благодаря му за титлите , но е време да се маха от Интер!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Apr 12 2008, 15:49
Коментар #51





Guests






Ето групата за мача

Goalkeepers: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar.

Defenders: 4 Javier Zanetti, 6 Maxwell, 13 Maicon, 16 Nicolas Burdisso, 23 Marco Materazzi, 24 Nelson Rivas, 26 Cristian Chivu.

Midfielders: 5 Dejan Stankovic, 7 Luis Figo, 11 Luis Jimenez, 14 Patrick Vieira, 19 Esteban Cambiasso, 28 Maniche, 30 Pelé, 31 Cesar.

Strikers: 9 Julio Ricardo Cruz, 18 Hernan Crespo, 29 David Suazo, 45 Mario Balotelli.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Apr 12 2008, 15:54
Коментар #52


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



С изключение на Златан всички са на линия така че съм оптимист за мача.

FORZA INTER.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ThEShADoW_*
коментар Apr 12 2008, 16:04
Коментар #53





Guests






Цитат(radiinter @ Apr 12 2008, 02:54 PM) *
С изключение на Златан всички са на линия така че съм оптимист за мача.

FORZA INTER.


оптимистично е че Киву е в групата но.. не бъди такъв голям оптимист има 1 НО и то определя кои ще започне мача като титуляр
ако излезне с Бирудисо Максуел Ривас и Марко и в халфовете Деян които за пореден път играе като мърда Цезар бавниора Пеле червения картон и Маниш
и ни е спукана работата smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Apr 12 2008, 16:11
Коментар #54


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



хахахаха ти нареди ебати кошмарния състав laugh.gif .Иначе Ривас няма как да играе понеже не е в групата но схванах идеята ти biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N E R A Z Z U R ...
коментар Apr 12 2008, 16:24
Коментар #55


Con zurro nero cuore
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,865
Регистриран: 19-January 08
Град: Варна/София
Потребител No.: 461
Любим Играч: FC Internazionale



Абе Бурдисо днес има РД... Няма начин Манчини да не го пусне утре... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif.


--------------------

SIAMO SEMPRE CON VOI! NON VI LASCЕREMO MAI!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Álvaro Recoba
коментар Apr 12 2008, 16:28
Коментар #56


Álvaro Recoba
*******

Група: Members

Коментари: 3,444
Регистриран: 21-January 07
Потребител No.: 263



Цитат(ToTtI_1o @ Apr 12 2008, 05:26 PM) *
ха-ха-ха !!! И ПРЕДИ И СЕГА РОМА ПАК Е НА ВЪРХА
tongue.gif


Ха-Ха-Ха !!! !!! !!! Преди? Колко пъти бяха? 3? smile.gif А сега? Второто място в Италия ли е ВЪРХА?
tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nedev
коментар Apr 12 2008, 16:33
Коментар #57


Редовен Интерист
****

Група: Members

Коментари: 372
Регистриран: 21-July 07
Град: VARNA/DRG
Потребител No.: 375
Любим Играч: Javier Zaneti



Цитат(Scofield @ Apr 12 2008, 02:07 PM) *
Мен лично хич не ме интересува ШЛ.Преди началото на сезона имаше анкета "КОЙ ТУРНИР ИСКАТЕ ДА СПЕЧЕЛИМ ПОВЕЧЕ ? ШЛ или СЕРИЯ А?" Аз гласувах за серия А , но просто Манчини не спира да прави безумни грешки.Просто не искам чак да ги пиша тук...първо , че са много и ще ми отнеме 20 минути , второ...само като се сетя за тях и направо ми причернява пред очите.Благодаря му за титлите , но е време да се маха от Интер!


То това е ясно.....но поне до края на сезона да го оставим намира,човека...!!!
Така и така Морати ще го смени!!!
Макар че аз лично освен Мауриньо,не виждам кой друк би могъл да води отбора!!!!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Álvaro Recoba
коментар Apr 12 2008, 17:43
Коментар #58


Álvaro Recoba
*******

Група: Members

Коментари: 3,444
Регистриран: 21-January 07
Потребител No.: 263



Фиорентина замина с влак за мача с Интер

Наставникът на Фиорентина Чезаре Прандели ще може да разчита на най-добрите си футболисти в утрешното гостуване на Интер. Специалистът взе група от 21 играчи след днешната тренировка, като в нея попадна и титулярният страж Себастиян Фрей, който получи травма срещу ПСВ Айдховен в четвъртък за Купата на УЕФА.

Интересното е, че "виолетовите" заминаха за сeверния град с влак. Всички футболисти се събраха на централната гара във Флоренция, където се качиха на влака за 3,30-часов път.

Двубоят е утре вечер от 21,30 часа на ”Джузепе Меаца” в Милано.

Групата на Фиорентина за мача с Интер
Вратари: Аврамов, Фрей
Защитници: Да Коста, Дайнели, Гамберини, Кроудруп, Паскуал, Уйфалуши
Халфове: Гоби, Йоргенсен, Кузманович, Ливерани, Монтоливо, Потенца,Сантана
Нападатели: Муту, Освалдо, Папа Вайго, Пацини,Виери

sportal.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ThEShADoW_*
коментар Apr 12 2008, 18:12
Коментар #59





Guests






Цитат(Campione @ Apr 12 2008, 04:43 PM) *
Фиорентина замина с влак за мача с Интер

Наставникът на Фиорентина Чезаре Прандели ще може да разчита на най-добрите си футболисти в утрешното гостуване на Интер. Специалистът взе група от 21 играчи след днешната тренировка, като в нея попадна и титулярният страж Себастиян Фрей, който получи травма срещу ПСВ Айдховен в четвъртък за Купата на УЕФА.

Интересното е, че "виолетовите" заминаха за сeверния град с влак. Всички футболисти се събраха на централната гара във Флоренция, където се качиха на влака за 3,30-часов път.

Двубоят е утре вечер от 21,30 часа на ”Джузепе Меаца” в Милано.

Групата на Фиорентина за мача с Интер
Вратари: Аврамов, Фрей
Защитници: Да Коста, Дайнели, Гамберини, Кроудруп, Паскуал, Уйфалуши
Халфове: Гоби, Йоргенсен, Кузманович, Ливерани, Монтоливо, Потенца,Сантана
Нападатели: Муту, Освалдо, Папа Вайго, Пацини,Виери

sportal.bg

тия да вземат да последват добруджа и следващия път да доидат пеша хахахаах ебати забавните типове wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Álvaro Recoba
коментар Apr 12 2008, 19:17
Коментар #60


Álvaro Recoba
*******

Група: Members

Коментари: 3,444
Регистриран: 21-January 07
Потребител No.: 263



Цитат(ThEShADoW @ Apr 12 2008, 07:12 PM) *
тия да вземат да последват добруджа и следващия път да доидат пеша хахахаах ебати забавните типове wink.gif


laugh.gif Да, бате... от Флоренция до Милано пешачката... laugh.gif yeah.gif

boysan.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 5th May 2024 - 03:58 AM
Buy sports equipment online