IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

9 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Дженоа - Интер (Серия А), 0:5
KAZAKA
коментар Oct 10 2009, 09:01
Коментар #1


Tu patere legem quam ipse fecisti
*******

Група: Members

Коментари: 2,146
Регистриран: 19-February 09
Град: Secondo anello arancio, Giuseppe Meazza
Потребител No.: 951



Събота, 17.10.2009 г., 21,45 ч.


Vs.


--------------------
Anima di Dio, il corpo della terra, il cuore del Inter!


Ако играеше в сънищата, щях да заспя за да съм с теб!
Ако играеше на небето, щях да умра за да съм с теб!

INTER=Coppa Italia+Scudetto+Champions league+Supercoppa Italia+World Club Champion!!! BBilan+JuBe+Roma=ZERO TITOLI
Махаш с ръка, качваш се, цък, цък, цък, плащаш, хвърляш бакшиш на бакшиша и си на морето.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ale inter
коментар Oct 10 2009, 10:43
Коментар #2


Батьо
********

Група: Members

Коментари: 5,435
Регистриран: 28-November 08
Град: Хасково
Потребител No.: 707
Любим Играч: Zanetti,Recoba,Cruz



Този мач трябва даго вземем на 100% просто сме задължени,но щее труден мач вижда се че последните мачове изпитваме затруднения и се надявам кантузените Милито и Мота да са се възтановили за гостуването в Генуа."Грифоните "играят нападателен футбол и това е добре за нас,ще имаме възможност за контри и положения за голове които трябва да реализираме.А и се надявам пред Креспо и компания да няма много шансове.Победа от мен.


--------------------

Interistа Purosangue-Ale'INTER
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Oct 10 2009, 10:56
Коментар #3


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



И двамата бивши играчи на Дженоа няма да могат да вземат участие в мача.Хубавото обаче е че играчи като Санети,Камбиасо и Лусио имаха възможност да си починат добре от натоварения цикъл а те са основни играчи за нас.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
KAZAKA
коментар Oct 10 2009, 11:14
Коментар #4


Tu patere legem quam ipse fecisti
*******

Група: Members

Коментари: 2,146
Регистриран: 19-February 09
Град: Secondo anello arancio, Giuseppe Meazza
Потребител No.: 951



Миналата година се притеснявах за мача с Дженоа, но ги бихме доста леко. Даво и тази ги треснем така. Едно 0-2 пак ще е екстра!


--------------------
Anima di Dio, il corpo della terra, il cuore del Inter!


Ако играеше в сънищата, щях да заспя за да съм с теб!
Ако играеше на небето, щях да умра за да съм с теб!

INTER=Coppa Italia+Scudetto+Champions league+Supercoppa Italia+World Club Champion!!! BBilan+JuBe+Roma=ZERO TITOLI
Махаш с ръка, качваш се, цък, цък, цък, плащаш, хвърляш бакшиш на бакшиша и си на морето.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Miro Belia
коментар Oct 11 2009, 00:43
Коментар #5


НА ДЕДО ТИ БАЩАТА
*******

Група: Members

Коментари: 3,378
Регистриран: 9-September 08
Град: софийски хулиган
Потребител No.: 585



Жалко, че Милито няма да може да накаже ''грифончетата'' biggrin.gif , но разбира се има други желаещи аз мисля 0-1 че ще биеме smile.gif


--------------------


ВСЪЩНОСТ ИЗОБЩО НЕ СЪМ ВУЛГАРЕН, САМО ЛЕКО ГИ ЧУКВАМ С ЧУРКАТА ПО ЧЕЛОТО И МЛЪКВАТ ... НАЛИ МИЛАНИСТЧЕТА ???
А питате ме дали пия ?! Водка с кола, джин с тоник, уиски с фъстъци, водка с тоник, джин с кола, ликиор с кори, мастика с мента, пина колада с майка ти после джин с водка, вермутка с маслинка, мартини с черешка, ДА ГО НАБИЕМ НА ПЕПЕЛЯШКА, Ти ше кажеж дали пием, дали според тебе по - добре а ?!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Simo_23
коментар Oct 11 2009, 09:38
Коментар #6


Старо Куче Интерист
*******

Група: Members

Коментари: 1,831
Регистриран: 23-August 09
Град: Пловдив
Потребител No.: 1,735
Любим Играч: Marco Materazzi



В много добра форма са.Това е не съмнено.Няма да играят бившите им играчи Мота и Милито,така че вероятно ще започнем с Балотели и Ето'о напред,а Санети ще е в средата.Очаквам ,че по време на мача ще видим Суазо или Куарешма.Все пак да бием пък другото няма значение ultra_inter.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N E R A Z Z U R ...
коментар Oct 11 2009, 10:14
Коментар #7


Con zurro nero cuore
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,865
Регистриран: 19-January 08
Град: Варна/София
Потребител No.: 461
Любим Играч: FC Internazionale



Един бърз гол в началото, както миналата година и мача е 100% наш. Иначе ни очаква доста тежък мач, Дженоа са доста стабилен отбор тази година, а и Креспо ще е доста нахъсан да покаже на Моуриньо какво умее wink.gif. Мачът е 0:2(Ето'о, Балотели) tongue.gif.

--------------------------------------------Сезар-----------------------------------------------

----Майкон------------------Лусио--------------------Самуел----------------------Киву-----

------------------------------------------Камбиасо---------------------------------------------

-----------------Санети------------------------------------------Станкович------------------

-------------------------------------------Снайдер---------------------------------------------

----------------------------Ето'о-------------------------Балотели----------------------------



--------------------

SIAMO SEMPRE CON VOI! NON VI LASCЕREMO MAI!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PER SEMPRE NERAZ...
коментар Oct 11 2009, 12:25
Коментар #8


Със синьо-черно сърце
*******

Група: Members

Коментари: 2,970
Регистриран: 13-August 07
Град: Пловдив
Потребител No.: 394



Най-трудният ни мач в Калчото от началото на сезона според мен. Имаме сили да си тръгнем с трите точки, очаквам да ги бием минимално.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iffaylo
коментар Oct 11 2009, 12:54
Коментар #9


iffaylonazionale
*****

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 793
Регистриран: 10-April 07
Град: Gotham City
Потребител No.: 307



Точно...и аз си мисля че е време да влезем в обороти....и да почнем да ги жънем всички наред. FORZA INETR


--------------------
A me, che sono innamorato,
non venite a raccontare,
quel che l'Inter deve fare,
per noi niente e mai normale-
ne sconfitta ,ne vittoria-
che tanto e sempre la stessa storia-
un ora e mezza senza fiato,
perche c'e solo l'Inter !


lll FUNDAMENTAL INTER lll
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_fen
коментар Oct 11 2009, 17:40
Коментар #10


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,564
Регистриран: 6-August 07
Потребител No.: 391



Очкавам победа с разлика от два гола.

Forza Inter!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vencislav zaneti
коментар Oct 11 2009, 18:46
Коментар #11


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 923
Регистриран: 12-November 08
Град: ruse, sofiq
Потребител No.: 676
Любим Играч: Az



Гостуванията на Самп и Дженоа са най-трудните ни мачове тоя сезон. Първия не се получи, дано с Дженоа се справим подобаващо. Победа без значение на резултата loveinter.gif


--------------------
leonardo pezzo di merda
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Campione!
коментар Oct 11 2009, 21:23
Коментар #12


STAY HUNGRY, STAY FOOLISH!
********

Група: Members

Коментари: 3,569
Регистриран: 30-November 08
Град: Канзас сити
Потребител No.: 711



Тежък мач ни очаква няма спор. Подобен на този със Сампдория (дано резултата не е същия).Победа и нищо друго ! ФОРЗА ИНТЕР !


--------------------
With Blue Heart

----------------------------------------------------
“Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it's much more serious than that."
"It doesn't matter who we are... what matters is our plan. No one cared who I was until I put on the mask."

Go to the top of the page
 
+Quote Post
XxXDead_worlDXxX
коментар Oct 11 2009, 21:41
Коментар #13


Старо Куче Интерист
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,526
Регистриран: 5-June 09
Град: The darkside/ Добрич / София
Потребител No.: 1,490
Любим Играч: J. Zanetti



Чудя се какво да очаквам за този мач.
Опитвам се да си натегна паметта, ама на преден план не излиза нищо, освен едно 2:1 за нас, но кога беше и дали е истина - не знам, така че ще коментирам нещата както са сега...
Дженоа - един отбор от средна черга, от средата на класирането (това го бях казвал вече за други(казвам го и за Дженоа)), но силни домакини, може би имат много почитатели и вземат този мач за по-специален, ще играят с желание, дух и ще преследват дори и победата, макар че сигурно в по-голямата фаза от мача ще разчитат на защитата.
Колкото до нас - не се намираме в най-добрата си форма, но не мисля, че е невъзможно да бием Дженоа като гост, все пак имаме не малко купи и победи като гости. Не ми се иска треньора да пуска негри, стадиона няма нужда от отопление smile.gif т.е. най-добре ще е Ето'о, Балотели и темподобни да си мислят на коя пейка ще седнат и дали ще е достатъчно чиста, вместо да тъпчат трева, която не е предназначена за тях.
Не знам какви традиции има този тим, но знам, че никак няма да ни е лесно, определено трябва да се внимава доста, защото загубата никак не е изключена, в този мач не е ясно нищо - който и да е победител, няма да е голямо чудо.
Нуждаем се от победа, която ще ни увеличи самочувствието, ще ни успокои и ще ни накара да си мислим, че всичко е възможно (дори и не всичко wink.gif)
Дженоа се нуждаят от победа, която също ще увеличи самочувствието им, ще ги нахъси и за следващите мачове и ще се помислят за нещо (което няма да е грешно).
При Х и двата отбора ще са и разочаровани, и радостни, дори и равенството да е почти равнозначно на отблъскващата загуба. В хода на мача и двата отбора ще тръгнат в атака, защото в случай че не бъде излъчен победител, той няма да е от раздела на успешните за никого.
Резултатът може както да не означава нищо, така и да реши доста неща. Не трябва да си наумяваме, че при загуба ще свърши всичко. Загубата е просто 0 точки, а не края на всичко. Загубата никога не е излишния вариант при гостувания в трудната серия А.
В крайна сметка моята прогноза е 1/2, но Х не мога да си представя. Просто е вън от полезрението ми smile.gif
Forza Inter! worthy.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Oct 11 2009, 23:22
Коментар #14


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Цитат(XxXDead_worlDXxX @ Oct 11 2009, 10:41 PM) *
Не ми се иска треньора да пуска негри, стадиона няма нужда от отопление smile.gif т.е. най-добре ще е Ето'о, Балотели и темподобни да си мислят на коя пейка ще седнат и дали ще е достатъчно чиста, вместо да тъпчат трева, която не е предназначена за тях.



Абе ти расист ли го играеш?Говориш за играчи на ИНТЕР.И я ми обясни след като НЕГРИТЕ Етоо,Балотели и Суазо не трябва да играят а Милито е контузен с какви нападатели ще излезем?Поредното ти тъпо изказване с което само цапаш форума.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kinterista
коментар Oct 12 2009, 08:09
Коментар #15


Интер , само Интер има за мен!
********

Група: Members

Коментари: 3,555
Регистриран: 21-June 09
Град: Бургас
Потребител No.: 1,535



Цитат(XxXDead_worlDXxX @ Oct 11 2009, 10:41 PM) *
Чудя се какво да очаквам за този мач.
Опитвам се да си натегна паметта, ама на преден план не излиза нищо, освен едно 2:1 за нас, но кога беше и дали е истина - не знам, така че ще коментирам нещата както са сега...
Дженоа - един отбор от средна черга, от средата на класирането (това го бях казвал вече за други(казвам го и за Дженоа)), но силни домакини, може би имат много почитатели и вземат този мач за по-специален, ще играят с желание, дух и ще преследват дори и победата, макар че сигурно в по-голямата фаза от мача ще разчитат на защитата.
Колкото до нас - не се намираме в най-добрата си форма, но не мисля, че е невъзможно да бием Дженоа като гост, все пак имаме не малко купи и победи като гости. Не ми се иска треньора да пуска негри, стадиона няма нужда от отопление smile.gif т.е. най-добре ще е Ето'о, Балотели и темподобни да си мислят на коя пейка ще седнат и дали ще е достатъчно чиста, вместо да тъпчат трева, която не е предназначена за тях.
Не знам какви традиции има този тим, но знам, че никак няма да ни е лесно, определено трябва да се внимава доста, защото загубата никак не е изключена, в този мач не е ясно нищо - който и да е победител, няма да е голямо чудо.
Нуждаем се от победа, която ще ни увеличи самочувствието, ще ни успокои и ще ни накара да си мислим, че всичко е възможно (дори и не всичко wink.gif)
Дженоа се нуждаят от победа, която също ще увеличи самочувствието им, ще ги нахъси и за следващите мачове и ще се помислят за нещо (което няма да е грешно).
При Х и двата отбора ще са и разочаровани, и радостни, дори и равенството да е почти равнозначно на отблъскващата загуба. В хода на мача и двата отбора ще тръгнат в атака, защото в случай че не бъде излъчен победител, той няма да е от раздела на успешните за никого.
Резултатът може както да не означава нищо, така и да реши доста неща. Не трябва да си наумяваме, че при загуба ще свърши всичко. Загубата е просто 0 точки, а не края на всичко. Загубата никога не е излишния вариант при гостувания в трудната серия А.
В крайна сметка моята прогноза е 1/2, но Х не мога да си представя. Просто е вън от полезрението ми smile.gif
Forza Inter! worthy.gif

Без да се заяждам,обаче ти май нещо не чуваш влака! Как Ето'о и Балотели на пейката,защото са черни и тревата не е за тях? Ей момче,стягай се,много отнесени коментари ,хем победа за Дженоа,хем за нас! Ти за кой си? Явно си неориентиран. А пък в момента с тази антирасистка кампания която се води,не си мисли че като проявяваш расизъм зад клавиатурата ще остане безнаказано. Целият свят се бори против расизма,поне не коментирай като не харесваш черните хора! Те също са хора,още повече наши играчи!

За мача: До събота ще се избистрят още нещата за състава. Ще видим какво е здравето на играчите и какъв състав ще избере Жозе,но аз съм оптимист,че ще извлечем максималното от него.Вижда се,че в серия А слаби отбори няма,но ние сме шампионите и трябва да доказваме това във всеки мач. Домакините колкото и да са амбицирани,ще им убием оптимизма ако сме стъпили здраво и устояваме с качествата си и възможностите си. Прогнози не правя,очаквам победа!


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
shemeta
коментар Oct 12 2009, 14:08
Коментар #16


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,255
Регистриран: 26-April 09
Град: Троян
Потребител No.: 1,336



Дръж се Дженоа шампиона идва да ти сръфа задника sadomaso.gif


--------------------


FORZA NON MOLLARE MAI
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nikolov
коментар Oct 12 2009, 14:21
Коментар #17


Вместо да идвам вземи сам по гъза се ритни
********

Група: Members

Коментари: 4,863
Регистриран: 22-January 07
Град: до морето
Потребител No.: 264
Любим Играч: Materazzi , Zanetti



Цитат(XxXDead_worlDXxX @ Oct 11 2009, 10:41 PM) *
Чудя се какво да очаквам за този мач.
Опитвам се да си натегна паметта, ама на преден план не излиза нищо, освен едно 2:1 за нас, но кога беше и дали е истина - не знам, така че ще коментирам нещата както са сега...
Дженоа - един отбор от средна черга, от средата на класирането (това го бях казвал вече за други(казвам го и за Дженоа)), но силни домакини, може би имат много почитатели и вземат този мач за по-специален, ще играят с желание, дух и ще преследват дори и победата, макар че сигурно в по-голямата фаза от мача ще разчитат на защитата.
Колкото до нас - не се намираме в най-добрата си форма, но не мисля, че е невъзможно да бием Дженоа като гост, все пак имаме не малко купи и победи като гости. Не ми се иска треньора да пуска негри, стадиона няма нужда от отопление smile.gif т.е. най-добре ще е Ето'о, Балотели и темподобни да си мислят на коя пейка ще седнат и дали ще е достатъчно чиста, вместо да тъпчат трева, която не е предназначена за тях.
Не знам какви традиции има този тим, но знам, че никак няма да ни е лесно, определено трябва да се внимава доста, защото загубата никак не е изключена, в този мач не е ясно нищо - който и да е победител, няма да е голямо чудо.
Нуждаем се от победа, която ще ни увеличи самочувствието, ще ни успокои и ще ни накара да си мислим, че всичко е възможно (дори и не всичко wink.gif)
Дженоа се нуждаят от победа, която също ще увеличи самочувствието им, ще ги нахъси и за следващите мачове и ще се помислят за нещо (което няма да е грешно).
При Х и двата отбора ще са и разочаровани, и радостни, дори и равенството да е почти равнозначно на отблъскващата загуба. В хода на мача и двата отбора ще тръгнат в атака, защото в случай че не бъде излъчен победител, той няма да е от раздела на успешните за никого.
Резултатът може както да не означава нищо, така и да реши доста неща. Не трябва да си наумяваме, че при загуба ще свърши всичко. Загубата е просто 0 точки, а не края на всичко. Загубата никога не е излишния вариант при гостувания в трудната серия А.
В крайна сметка моята прогноза е 1/2, но Х не мога да си представя. Просто е вън от полезрението ми smile.gif
Forza Inter! worthy.gif


Я се махай бе ! sadomaso.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radistotel
коментар Oct 12 2009, 15:35
Коментар #18


Редовен Интерист
****

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 292
Регистриран: 6-March 08
Град: София
Потребител No.: 488
Любим Играч: Raul Gonzalez



Цитат(XxXDead_worlDXxX @ Oct 11 2009, 10:41 PM) *
Чудя се какво да очаквам за този мач.
Опитвам се да си натегна паметта, ама на преден план не излиза нищо, освен едно 2:1 за нас, но кога беше и дали е истина - не знам, така че ще коментирам нещата както са сега...
Дженоа - един отбор от средна черга, от средата на класирането (това го бях казвал вече за други(казвам го и за Дженоа)), но силни домакини, може би имат много почитатели и вземат този мач за по-специален, ще играят с желание, дух и ще преследват дори и победата, макар че сигурно в по-голямата фаза от мача ще разчитат на защитата.
Колкото до нас - не се намираме в най-добрата си форма, но не мисля, че е невъзможно да бием Дженоа като гост, все пак имаме не малко купи и победи като гости. Не ми се иска треньора да пуска негри, стадиона няма нужда от отопление smile.gif т.е. най-добре ще е Ето'о, Балотели и темподобни да си мислят на коя пейка ще седнат и дали ще е достатъчно чиста, вместо да тъпчат трева, която не е предназначена за тях.
Не знам какви традиции има този тим, но знам, че никак няма да ни е лесно, определено трябва да се внимава доста, защото загубата никак не е изключена, в този мач не е ясно нищо - който и да е победител, няма да е голямо чудо.
Нуждаем се от победа, която ще ни увеличи самочувствието, ще ни успокои и ще ни накара да си мислим, че всичко е възможно (дори и не всичко wink.gif)
Дженоа се нуждаят от победа, която също ще увеличи самочувствието им, ще ги нахъси и за следващите мачове и ще се помислят за нещо (което няма да е грешно).
При Х и двата отбора ще са и разочаровани, и радостни, дори и равенството да е почти равнозначно на отблъскващата загуба. В хода на мача и двата отбора ще тръгнат в атака, защото в случай че не бъде излъчен победител, той няма да е от раздела на успешните за никого.
Резултатът може както да не означава нищо, така и да реши доста неща. Не трябва да си наумяваме, че при загуба ще свърши всичко. Загубата е просто 0 точки, а не края на всичко. Загубата никога не е излишния вариант при гостувания в трудната серия А.
В крайна сметка моята прогноза е 1/2, но Х не мога да си представя. Просто е вън от полезрението ми smile.gif
Forza Inter! worthy.gif

Много неадекватен коментар изпълнен с гнусен расизъм. Според мен с това изказване този потребител заслужава наказание от администратора.!!!!...
ЗА МАЧА: Определено Генуезките отбори са много корави не само като домакити, аи като гости. Очаквам труден мач спобеда за нас. Според мен нападението Ето'о -Балотели е атомно и мисля. че ще гледаме красиви комбинации и изпълнения от двамата нападатели,обидени по нехуманен и неприсъщ на адекватен човек начин от цитирания по-горе потребител!
Forza Inter! Non mollare mai!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CTPAHEH
коментар Oct 12 2009, 15:44
Коментар #19


Интер Фен
*****

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 666
Регистриран: 13-November 08
Град: Златитрап
Потребител No.: 679
Любим Играч: Zanetti



Точно в този мач Милито щеше да е ужасно полезен,но уви...
Противно на очаквания труден мач все си мисля,че 0:3 0:4 ще свети на таблото след края на 90-те минути.

Колегата по-нагоре изби рибата.Съгласен съм,че всеки има право на мнение(дори и да е расистко),но да говориш против играчИ на любимия отбор...извинявай ама май не ти е тук мястото.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kinterista
коментар Oct 12 2009, 16:12
Коментар #20


Интер , само Интер има за мен!
********

Група: Members

Коментари: 3,555
Регистриран: 21-June 09
Град: Бургас
Потребител No.: 1,535



Цитат(CTPAHEH @ Oct 12 2009, 04:44 PM) *
Точно в този мач Милито щеше да е ужасно полезен,но уви...
Противно на очаквания труден мач все си мисля,че 0:3 0:4 ще свети на таблото след края на 90-те минути.

Колегата по-нагоре изби рибата.Съгласен съм,че всеки има право на мнение(дори и да е расистко),но да говориш против играчИ на любимия отбор...извинявай ама май не ти е тук мястото.

Ехееее,колега! Че да говориш против играчи на любимият отбор да не е от вчера? Аз останах без пръсти да упреквам тези които плюят играчите и какво от това? Накрая ми се отговаря винаги по-един и същи начин: Всеки си има мнение! Не си ли го разбрал? Няма смисъл да се ядосваш. Днес този,а утре друг. Важното е , че има истински между нас!


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post

9 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 19th April 2024 - 10:36 PM
Buy sports equipment online