IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> ПИШЕТЕ НА КИРЛИЦА !!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

597 страници V  « < 541 542 543 544 545 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове
Оценка 5 V
Provenzano
коментар May 22 2019, 12:01
Коментар #10841


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Цитат(Kutinkata @ May 22 2019, 12:02 ) *
Заплатата на Лукаку май само е минала между 6-6.5 млн . На колкото и места да погледна под 10 млн никъде не излиза .

Копирах слуховете от фейсбук групата. Не съм проверявал цифрите, макар че и на мен ми се стори доста малка.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар May 22 2019, 15:33
Коментар #10842


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Ракитич: "Интер е страхотен отбор. Играхме срещу тях през този сезон. Имам сънародници там и ги уважавам, но едното няма нищо общо с другото. Аз съм там, където искам да бъда и ако Интер мисли за мен, то е защото се справям добре, но съм щастлив в Барса. Семейството ми и дъщерите ми също са щастливи. Не мисля за нищо друго. Тук имам тригодишен договор и тук искам да бъда, където съм щастлив. Уважавам Интер, но мисълта за напускане никога не ми е минавала през ума."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N.Roussev
коментар May 22 2019, 16:45
Коментар #10843


Старо Куче Интерист
*******

Група: Members

Коментари: 1,550
Регистриран: 21-October 16
Град: Стара Загора
Потребител No.: 9,447
Любим Играч: Diego Milito



Ако струваше до 25 милиона,бих се съгласил да го вземем.Барса обаче прекалява с цената,която иска за изхабен играч,който даже вече няма физическа издръжливост.По-добре да си стои там.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_ruse
коментар May 22 2019, 17:10
Коментар #10844


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,214
Регистриран: 26-January 13
Град: Русе
Потребител No.: 9,265
Любим Играч: Vieri , Ibra , Milito



Защо изтривате коментарите ве ? И най-бавно развиващия се човек щеше да разбере , че ще подпишем с Конте на 28-ми.... Какво му е сложното???

Criscitiello - Il 28 maggio firma Conte

Musmarra - L'Inter ha preso Moses e ha presentato un'offerta di 75M, non tutti cash, al Manchester United per Lukaku. Sono entrambi di Pastorello che con l'Inter ha una corsia preferenziale. Godin è stato già preso, e per Barella è tutto fatto. Poi Moses, e vediamo Lukaku se si conclude. In attacco arriverà anche Dzeko a completare il reparto.

Уж сме договорили Моузес, Годин и Барела. Имаме и готова оферта от 75млн за Лукаку (не всичките 75млн ще бъдат в кеш!!!)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар May 22 2019, 21:07
Коментар #10845


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



И най-простият човек щеше да разбере от елементарна забележка ВЕ, която вече ти направих на няколко пъти. Предупредих те, че коментар, който не е на български ще бъде трит. Друго неясно има ли? Какво му е толкова сложното? Дори не си правиш труда да го напишеш на български.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар May 22 2019, 21:09
Коментар #10846


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Големите медии в Италия са убедени, че вече има подписан договор между Интер и Конте. Изчаква се единствено последния мач срещу Емполи, след което назначението ще бъде съобщено официално.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_ruse
коментар May 23 2019, 10:17
Коментар #10847


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,214
Регистриран: 26-January 13
Град: Русе
Потребител No.: 9,265
Любим Играч: Vieri , Ibra , Milito



Следим някой си Хелиньо от Сао Пауло.

Uol Esporte - L’Inter ha messo gli occhi su Helio Junio Nunes de Castro, meglio conosciuto come Helinho (classe 2000): domenica scorsa un osservatore nerazzurro è stato a San Paolo per assistere alla sfida tra il club paulista e il Bahiaча1

Освен това предлагаме 30млн и Перишич за Лукаку.
Конте лично настоял за белгиеца


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_ruse
коментар May 23 2019, 11:26
Коментар #10848


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,214
Регистриран: 26-January 13
Град: Русе
Потребител No.: 9,265
Любим Играч: Vieri , Ibra , Milito



С и без Лукаку , Джеко идва. Цена 12млн.
Предвид схемата на Конте ,това е разбираемо. Може би ще разполагаме с Лукаку, Лаутаро, Политано и Джеко.

GdS - Offerta Inter per Lukaku: Perisic e 30 milioni di euro. Il belga disposto a ridursi l'ingaggio, il suo arrivo non esclude quello di Dzeko, che arriverebbe comunque.

CdS -Dzeko all'Inter per 12 milioni


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар May 23 2019, 13:06
Коментар #10849


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Цитат(inter_ruse @ May 23 2019, 12:26 ) *
Може би ще разполагаме с Лукаку, Лаутаро, Политано и Джеко.

Вие представяте ли това да е истина , ще трябва да обявим борба за макс 4то място преди началото на сезона . Та трима от тия 4ма вкараха ОБЩО за ЦЕЛИЯ сезон в Серия А - 19 гола , което е със 7 гола по малко отколкото имаше Куалярела biggrin.gif Когато Дуван Запата има повече голове от 75% от нападението ти , няма как да се бориш за титла .
Добре , че всичко е измислици , иначе се започваше с нерви от сега .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
durex
коментар May 23 2019, 14:45
Коментар #10850


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 12,939
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475



Кутинка не искам да ми се обиждаш, ама ми приличаш на един бивш потребител Ултрас едно време. ТОй така говореше за Милито като го взехме.
Аааа този пенсионер, където е ритал само Сарагоса и Дженоа ще ми води атаката на Интер, нищо няма да спечелим и на края мълчеше като спечелихме требъл.
Та мисълта ми е, неизбързвай с коментарите относно Лукаку и Джеко. Не казвам, че ще са машини и т.н. но нека изчакаме началото на кампанията, ако изобщо дойдат и тогава да изливаме негативизма си.
Аз към всеки един играч дошъл в Интер имам търпението да го видя какво ще направи и чак след това давам оценки става ли според мен или не става.
А и сезон със сезон не си приличат, може тази година да им е слаба, не се знае следващата каква ще е wink.gif

Този коментар е бил редактиран от durex на May 23 2019, 14:51
Go to the top of the page
 
+Quote Post
durex
коментар May 23 2019, 15:01
Коментар #10851


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 12,939
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475



За успокоение на всички, Де Поул отива в Наполи за 20млн. biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар May 23 2019, 15:13
Коментар #10852


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Цитат(durex @ May 23 2019, 15:45 ) *
Кутинка не искам да ми се обиждаш, ама ми приличаш на един бивш потребител Ултрас едно време. ТОй така говореше за Милито като го взехме.

Защо да се обиждам , харесвах коментарите като цяло на ultras . Иначе интерестното е , че примера с Милито вече се дава около 100тина пъти за 9 години , но така и си остава единствения Милито .
Е случая обаче няма нищо общо , Милито дойде на 30 след сезон с 24 гола , а ние искаме да имаме нападатели Лаутаро , Дзеко и Политано с общо 19 гола . Нали има все пак някаква разлика когато единия е вкарал 24 гола и когато трима общо са вкарали 19 , аз поне намирам така да се каже лека разлика . А Дзеко е на 33 , личното ми мнение е ,че няма да става все по добър , няма да младее , не ми прилипа на Бенджамин Бътън .
Но все пак така говориш все едно сме ги взели вече и трябва да ги възхваляваме . Истината е , че не сме ги купили и може би никога няма да ги купим . Поне според мен Дзеко няма да го вземем , защото не сме чак толкова тъпи . Лукаку който лично аз доста харесвам също няма да вземем , защото взима голяма заплата която не можем да му дадем . Ако се окаже , че Конте ( или който ще ни е треньор ) не харесва Политано и него можем да не вземем . Така , че всичко само са догатки за сега , за мен просто са кофти догатки , защото ако ще разчитаме на 4ма атакуващо играчи , от които само единия е световна класа не вещае нищо добро за нас .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
durex
коментар May 23 2019, 15:18
Коментар #10853


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 12,939
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475



Къде в коментара ми съм писал, че ги възхвалявам? Казвам да не се избързва с мнението, че тия нищо не става от тях без да са играли и 1мин с фланелката на Интер. Сам каза, може и да не ги вземем, но АКО ги вземем трябва да им се даде кредит на доверие, а не да им се сипва с черпака.

Този коментар е бил редактиран от durex на May 23 2019, 15:19
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар May 23 2019, 15:23
Коментар #10854


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



АКО това са ни 4ма нападатели другия сезон ще им дадем кредит на доверие и ще се надяваме да мачкат , но в момента няма нищо официялно и аз се надявам да не разчитаме на такава атака другия сезон .
Иначе Лукаку бих го искал в отбора , ако Конте ни е треньор нападение от Икарди и Лукаку ще е повече от внушително .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
durex
коментар May 23 2019, 15:35
Коментар #10855


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 12,939
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475



Икарди няма да остане най-вероятно. Чета все по-усилени слухове за размяна с Дибала..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sashko
коментар May 23 2019, 15:41
Коментар #10856


Интерист
**

Група: Members

Коментари: 142
Регистриран: 26-July 16
Потребител No.: 9,422



Цитат(durex @ May 23 2019, 16:35 ) *
Икарди няма да остане най-вероятно. Чета все по-усилени слухове за размяна с Дибала..


А интересно ми е кой въобще я иска тази размяна?

Уж Икарди споделя публично, че иска да остане, ние нямаме треньор за постоянно все още, а вече го сменяме с Дибала.

Дано не стане факт.

Аз лично тая надежди да се върне Моу, макар и всичко с Конте да изглежда ясно..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
durex
коментар May 23 2019, 15:43
Коментар #10857


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 12,939
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475



Конте още преди 15-20 дена е имал устна договорка с клуба, че ще го поеме, днес дори споменават за подпис и че ще се обяви на 27 Mай официално.

Този коментар е бил редактиран от durex на May 23 2019, 15:44
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар May 23 2019, 15:46
Коментар #10858


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Не искам да звуча кофти за отбора ни , но освен , че Икарди не иска , дали Дибала иска да дойде при нас ? От абсолютния доминатор в Италия и отбор играещ финали в ШЛ , да се навие да отиде да се бори за място в 4ката и прескачане на групата в ШЛ , ако се класираме де . Помним и на Игуаин каква му беше мотивацията в същата ситуация .
Иначе Дибала - Лукаку също би бил страхотен тандем .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
durex
коментар May 23 2019, 15:49
Коментар #10859


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 12,939
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475



Нали за това Конте идва, вдигаме левела за да сме конкурент на гобите. Фактите и историята показват, Конте винаги става шампион още през първата година. Дано и с нас му се получи.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_ruse
коментар May 23 2019, 17:17
Коментар #10860


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,214
Регистриран: 26-January 13
Град: Русе
Потребител No.: 9,265
Любим Играч: Vieri , Ibra , Milito



Лукаку е по-добър от Икарди!!!
А Джеко е идеален за резерва , какво не му харесвате? Класа , опит , няма да очаква да е титуляр във всеки мач , идеален просто.
Ако разполагаме с нападението което предположих ще сме добре оплекомпментовани в атака.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

597 страници V  « < 541 542 543 544 545 > » 
Reply to this topicStart new topic
45 потребител(и) четат тази тема (45 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 28th March 2024 - 03:30 PM
Buy sports equipment online