IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> Пишете на КИРИЛИЦА!!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

207 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Милан
AleRt
коментар Nov 3 2008, 16:16
Коментар #1


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Новини, мачове около отбора им. Въздържайте се от ругатни.

Този коментар е бил редактиран от radiinter на Sep 9 2011, 23:22


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AleRt
коментар Nov 3 2008, 16:18
Коментар #2


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Цитат(kinterista @ Nov 3 2008, 12:36 PM) *
Отвратен съм от това което видях снощи на Милан-Наполи!Това не беше футбол,това беше съдийска кланица за Наполи!Повръща ми се,вече трети мач дузпа,да не говоря за червеният картон в 40-мин.за Маджо!Амброзини беше за втори жълт,абсолютно еднакви ситуаций!Кака изнервен,че тресна греда с жълт картон се засилва да гони изтървана топка и удря изпреварилият го защитник на Наполи в гръб с лакът!И това пред очите на помощника на тъча,ДА ама това е Кака и той не може да бъде изгонен!Гатузо цял мач го слагаше на Роки в у...... и ч........ жена му и децата му,ама няма картон за него,това е Гатузо!Единственото хубаво нещо на съдията беше,че не изгони нещастният защитник на Наполи,заради това,че Кака му целеше ръката от два метра,ама че и успя копелето жалко!Ама как да го изгони,той ония помощника не беше сигурен дали въобще е вътре,ама е 85мин.и няма време,а бе давай вътре и тва е!Иначе удара на Кака не го видя от един метър,ама тва го вдигна!А бе защо не ми дадат един мач на мулетата да свиря бе,само един мач,не искам повече!Ще го изкарам доста добре,и по-тежки мачове съм свирил!Само един мач да ми падне на тези съдийски подлоги,ще ги върна в първи клас,няма да свиря срещу тях,ще давам това коетого има и ще се насират,ще изгоня поне трима ,защото те не са свикнали да им свирят 50/50 и постоянно ще ми оспорват!Ама от къде този късмет,тя онази корумпирана свиня е на трибуната и си ги поръчва реферите!Ама на всеки си му стои,те пак ще ви хванат,че купувате съдий и тогава Щ-група ще ви е малко!Има една златна поговорка"Ръката му отдава всекиму дължимото"!
Да ме извиняват модераторите за грубият тон,но аз съм интерист и мразя Милян,особено след такива издевателства като снощи!За това ги мразя,за това ще бъдат вторите в Милано,за това ще отидат там където са били,в серия Б!



--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Perugino
коментар Nov 3 2008, 17:23
Коментар #3


Легионер (Милан)
****

Група: Легионери
Коментари: 274
Регистриран: 16-May 06
Град: Варна
Потребител No.: 25



Тъй като аз съм единственото росонеро тук реших да се изкажа, макар че не обичам да споря на тази тема, защото винаги се стига до грубости.Тя е безкрайна - като това кое е първо яйцето или кокошката.

МИЛАН никога не е бил вторият отбор на Милано, нито някой ще го изпрати скоро в Серия Б още по-малко заради уговорени мачове.Това което се случи със Старата Госпожа бе едно голямо изключение.

kinterista, обиждаш едни отлични футболисти, които снощи играха много добре.Съдията изгони заслужено Маджо, а дузпата дори и да е смешна така или иначе не влезе във вратата на Дженаро Йецо.
С тези обиди по 7 кратният шампион на Европа не мога да кажа, че виждаш добре какво става на терена.Миналата година имаше къде по очевидни подпирания и за Интер, но.... всички знаем, че нищо не се случи.
МИЛАН победи снощи в дербито на върха Наполи с един автогол на техен футболист след отлично изпълнение на Роналдиньо.Аз това видях.
Червеният картон си беше напълно заслужен.Евала на неаполитанци, че дори с човек по-малко играха отлично, а и така им приляга все пак са един от водещите отбори този сезон в Италия.
Това имам да кажа.Мисля, че ме засяга като фен на този голям отбор.
Естествено и да Ни мразите, та Ние сме най-големият Ви съперник.Сега когато поведохме в класирането и когато ясно се вижда, че ще сме един от основните конкуренти за скудетото мисля, че борбата по между ни още повече ще се ожесточи.Въпросът е да се спазва добрият тон за да няма обиди, които на никой не са приятни особено що се отнасят до отборът на сърцето му.


--------------------
Saremo una squadra di diavoli. I nostri colori saranno il rosso come il fuoco e il nero come la paura che incuteremo agli avversari.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_kinterista_*
коментар Nov 3 2008, 18:30
Коментар #4





Guests






Цитат(Perugino @ Nov 3 2008, 05:23 PM) *
Тъй като аз съм единственото росонеро тук реших да се изкажа, макар че не обичам да споря на тази тема, защото винаги се стига до грубости.Тя е безкрайна - като това кое е първо яйцето или кокошката.

МИЛАН никога не е бил вторият отбор на Милано, нито някой ще го изпрати скоро в Серия Б още по-малко заради уговорени мачове.Това което се случи със Старата Госпожа бе едно голямо изключение.

kinterista, обиждаш едни отлични футболисти, които снощи играха много добре.Съдията изгони заслужено Маджо, а дузпата дори и да е смешна така или иначе не влезе във вратата на Дженаро Йецо.
С тези обиди по 7 кратният шампион на Европа не мога да кажа, че виждаш добре какво става на терена.Миналата година имаше къде по очевидни подпирания и за Интер, но.... всички знаем, че нищо не се случи.
МИЛАН победи снощи в дербито на върха Наполи с един автогол на техен футболист след отлично изпълнение на Роналдиньо.Аз това видях.
Червеният картон си беше напълно заслужен.Евала на неаполитанци, че дори с човек по-малко играха отлично, а и така им приляга все пак са един от водещите отбори този сезон в Италия.
Това имам да кажа.Мисля, че ме засяга като фен на този голям отбор.
Естествено и да Ни мразите, та Ние сме най-големият Ви съперник.Сега когато поведохме в класирането и когато ясно се вижда, че ще сме един от основните конкуренти за скудетото мисля, че борбата по между ни още повече ще се ожесточи.Въпросът е да се спазва добрият тон за да няма обиди, които на никой не са приятни особено що се отнасят до отборът на сърцето му.

Колега,ако мога да те нарека така!Нека ти кажа само едно:Бил ли си футболист?А съдия?Аз съм бил и двете,да ти кажа ли още нещо,ти като гледаш съдията на един мач и нищо не виждаш,аз като гледам съдията на един мач и мога да ти кажа предубеден ли е или не?Имам 250 мача като съдия,половината от тях като главен!Знаеш ли колко неща съм видял?Не се опитвайте да изкарате снощният мач чист!Не го правете,може да ви повярва някой лаик ,но не и аз!И още нещо ще ти кажа,вие заедно с Ювентус дадохте лошо име на италианският футбол!Той бе сринат до земята заради вашата корупция,винаги трябва да се разкайвате за това което сте правили!И когато аз ви гледам искам да биете както ние бием Реджина,с 90 мин.игра,няма червени спорни картони,няма такива спестени,няма дузпа спорна,няма отменен гол,няма скандал!В последните ви три мача дузпите бяха комични,срещу Сампдория абсолютно еднаква с тази от снощи,от два метра силен удар среща ръката на защитника,с тази разлика,че даже и го изгони в първия мач,а сега не посмя нещастника!Срещу Сиена същият филм се прожектира с театралното просване на Индзаги!Това какво е,футбол ли е?Да гледам жалкият ви талант Пато как се мъчи да уцели вратата от един метър и не се получава,или онзи дървен таран Бориело със скръстени ръце цял мач?Сега като вземете Бекъм,тогава започва шоуто,защото вшият президент не е футболен човек,не произлиза от футболно семейство(справка Масимо Морати)и не дава пари за Милан за да ви радва вас,а за да вземе повече!Играе черно тото като луд и са го хващали,вие също играете тогава!Ако това ви радва в Милан,честито!Аз имам киселини от вас,не заради друго,ами заради това което видях снощи и съм го гледал стотици пъти за 20 години!Мога да ти кажа още факти,но ти така или иначе няма да ги разбереш,понеже си пристрастен ако може така да се каже!Ти дори и да видиш как Берлускони купува съдията пак ще викаш за Милан,защото си заслепен,ако те питам пак после защо продължаваш не видя ли,пак няма да ми кажеш?Такива сте всички,виждал съм ви,на черното казвате бяло.Знаете само Милян,Милян и тва е,а баща ти не е бил миланист както моят беше интерист и няма как да ти каже за 50-годишната пауза на Милан без титла,но моят ми каза!Станахте отбор когато ви взе Берлускони,тогава бяхме преди вас,много преди вас!Скоро пак ще бъдем,а ти ще бъдеш ли още от Милан тогава?Като ми отговаряш гледай да е с факти,а не измятане на темата! forza.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Perugino
коментар Nov 3 2008, 18:57
Коментар #5


Легионер (Милан)
****

Група: Легионери
Коментари: 274
Регистриран: 16-May 06
Град: Варна
Потребител No.: 25



Колега, аз съм жена и гледам мачове на МИЛАН от 1988 год. smile.gif.Баща ми е росонер, аз съм росонеро и познавам отлично историята на клуба си.
В коментара които си ми посветил отново ми показваш колко си безсилен и колко те е яд на МИЛАН.
Съдия и футболист не съм била (по очевидни причини), но съм свидетел на най-великите години от историята на клуба ми.Израстнах с тях, докато при теб е трудно да се твърди това.
Винаги ще бъда от МИЛАН, докато все още дишам, дори и да кретаме в Серия А.
Говоря за тези 20-ет отлични години от историята Ни, защото живях в тях и надявам се ще живея още в тях.
Мафията в Италия си управлява футбола от години, това май само ти все още не го вярваш.Упрекваш МИЛАН, Ювентус , а Вие какво? Мислиш, че сте най-честни и винаги играещи само заради самото удоволствие ли?
Спрете с тези химери за това кой е корумпиран и кой не е.Отдавна футбола на Апенините прехвърли границите на една спортсменска игра.Това е политика на най-силните и най-заможните - Морати също се облагодетелства от това след 2006 год.
Ние феновете сме едни мечтатели - всички до един, защото ние не сме в тази "игра", а преживяваме много силно и загубите и победите.Това ни кара да живеем и да се радваме заедно с любимият отбор.Неповторимо чувство, нали ?


--------------------
Saremo una squadra di diavoli. I nostri colori saranno il rosso come il fuoco e il nero come la paura che incuteremo agli avversari.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Nov 3 2008, 20:00
Коментар #6


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Очакваме този сезон да запишете една свястна победа(без дузпи,засади и червени картони)


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_fen
коментар Nov 3 2008, 20:33
Коментар #7


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,564
Регистриран: 6-August 07
Потребител No.: 391



Абе квото и да си говорим Милан са ни основен конкурент,ние се провалихме срещу тях.Но мене ме е яд че в калчото води отбор,който играе анти-футбол.Аз нямам опита и годините на уважаемата госпожа,значително по млад съм и ще се въздържа да споря с нея.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_kinterista_*
коментар Nov 3 2008, 21:57
Коментар #8





Guests






Малко някъде по средата,споменавам че вече 20 години съм с Интер!Това явно ти е убягнало!И само ще ти кажа,че всеки е невинен до доказване на противното,когато се докаже,че Интер е участвал в такива игри моите уважения,аз първи ще се появя не само тук,за да изкажа срама си ако това е истина!Но това са само мечти на фенове като вас,които вече умърсени искат да прехвърлят топката и на нас,ей така,за да не са само те!Да ама Не!Много здраве от мен,но не смятам,че мога да говоря на футболен език с жена,мисля,че познанията ти за играта са смешни,меко казано,може би ти харесва червено-черното ,но само това!Никога не си плакала след загуба,никога не си била в нервен тон една-две седмици след отпадане и т.н.!Тези неща са ти далеч,както и много други свързани с материята футбол!А бе с две думи всичко свързано с Милан ме отчуждава!Изпитвам адска неприязън към всичко свързано с вас!Аз съм интерист,ти какво очакваш,да ви се усмихвам след такива мачове като в неделя?Не,благодаря! loveinter.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Perugino
коментар Nov 3 2008, 22:10
Коментар #9


Легионер (Милан)
****

Група: Легионери
Коментари: 274
Регистриран: 16-May 06
Град: Варна
Потребител No.: 25



Цитат(kinterista @ Nov 3 2008, 09:57 PM) *
Малко някъде по средата,споменавам че вече 20 години съм с Интер!Това явно ти е убягнало!И само ще ти кажа,че всеки е невинен до доказване на противното,когато се докаже,че Интер е участвал в такива игри моите уважения,аз първи ще се появя не само тук,за да изкажа срама си ако това е истина!Но това са само мечти на фенове като вас,които вече умърсени искат да прехвърлят топката и на нас,ей така,за да не са само те!Да ама Не!Много здраве от мен,но не смятам,че мога да говоря на футболен език с жена,мисля,че познанията ти за играта са смешни,меко казано,може би ти харесва червено-черното ,но само това!Никога не си плакала след загуба,никога не си била в нервен тон една-две седмици след отпадане и т.н.!Тези неща са ти далеч,както и много други свързани с материята футбол!А бе с две думи всичко свързано с Милан ме отчуждава!Изпитвам адска неприязън към всичко свързано с вас!Аз съм интерист,ти какво очакваш,да ви се усмихвам след такива мачове като в неделя?Не,благодаря! loveinter.gif


Разни хора - разни идеали.


--------------------
Saremo una squadra di diavoli. I nostri colori saranno il rosso come il fuoco e il nero come la paura che incuteremo agli avversari.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_INTERMilano_*
коментар Nov 7 2008, 19:04
Коментар #10





Guests






страхотен гол на ЗъБоЛиньо http://www.vbox7.com./play:4a205f5d
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_freaked_*
коментар Nov 7 2008, 21:01
Коментар #11





Guests






Роналдиньо ебе Индзаги със зъби
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Nerazzurra^_*
коментар Nov 9 2008, 16:01
Коментар #12





Guests






Късмета работи за този отбор мача с Брага го доказва !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N E R A Z Z U R ...
коментар Nov 9 2008, 19:17
Коментар #13


Con zurro nero cuore
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,865
Регистриран: 19-January 08
Град: Варна/София
Потребител No.: 461
Любим Играч: FC Internazionale



Е дано да направят Х или да паднат след няколко часа, че да си останем първи tongue.gif .


--------------------

SIAMO SEMPRE CON VOI! NON VI LASCЕREMO MAI!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Ricardo_*
коментар Nov 9 2008, 23:26
Коментар #14





Guests






MERDAAAAAAAAAAAA MILANNNNNNNNN MERDAAAAAAAAA MILANNNNNNN !!! szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Nov 10 2008, 00:45
Коментар #15


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



хахахаха как мазно го поеха мердите.КОЙ СЕГА Е НОМЕР 1?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Nov 10 2008, 01:01
Коментар #16





Guests






Имате много поздрави от Еспозито smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Nov 10 2008, 01:16
Коментар #17


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Ти Мулан остави на нас,а вие другата седмица да унижите ромите,че да ги пратите под чертата cheers1.gif

п.п.Видях че си писал ама късно.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Nov 10 2008, 14:48
Коментар #18


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Ай да ми ядът тестисите тези помияри!!! Нямало е кой да свири дузпичка или пипоооо да падне eusa_naughty.gif szyd-milan.gif


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Nov 10 2008, 14:53
Коментар #19


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Карло Анчелоти бесен на съдията след 1:1 с Лече
.....Допуснахме гол в последните минути, не заради липса на концентрация, а заради грешка на арбитъра", обобщи наставникът на Бмилан.


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
niki.st
коментар Nov 10 2008, 20:48
Коментар #20


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,366
Регистриран: 21-January 08
Град: София-Казичене
Потребител No.: 463



Айде един кръг точно им беше радостта че са първи и сега да чакат още 4 години да се докоснат до пръвото място


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post

207 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
7 потребител(и) четат тази тема (7 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 28th March 2024 - 01:15 PM
Buy sports equipment online