IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА !!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

3 страници V   1 2 3 >  
Closed TopicStart new topic
> Най-добрият играч на Интер за сезон 2009/2010, Диего Милито
Най-добрият играч
Най-добрият играч
1. Франческо Толдо [ 0 ] ** [0.00%]
12. Жулио Сезар [ 1 ] ** [2.08%]
2. Иван Кордоба [ 0 ] ** [0.00%]
4. Хавиер Санети [ 7 ] ** [14.58%]
13. Майкон [ 1 ] ** [2.08%]
17.Макдоналд Мaрига [ 0 ] ** [0.00%]
25. Валтер Самуел [ 1 ] ** [2.08%]
26. Кристиян Киву [ 0 ] ** [0.00%]
5. Деян Станкович [ 0 ] ** [0.00%]
22.Диего Милито [ 27 ] ** [56.25%]
9.Самуел Ето’о [ 0 ] ** [0.00%]
8.Тиаго Мота [ 1 ] ** [2.08%]
19. Естебан Камбиасо [ 1 ] ** [2.08%]
20. Съли Мунтари [ 0 ] ** [0.00%]
45. Марио Балотели [ 0 ] ** [0.00%]
23. Марко Матераци [ 0 ] ** [0.00%]
27.Горан Пандев [ 1 ] ** [2.08%]
10.Уесли Снайдер [ 8 ] ** [16.67%]
7.Рикардо Куарешма [ 0 ] ** [0.00%]
39.Давиде Сантон [ 0 ] ** [0.00%]
6.Лусио [ 0 ] ** [0.00%]
Общо гласове: 48
  
Guest_tutto_inter_*
коментар May 17 2010, 10:35
Коментар #1





Guests






Футболният сезон за ИНТЕР е на 1 мач разстояние,по-скоро на един Мадрид и вдигаме требъла.За това да изберем както подобава играча представил се най-добре с екипа на ИНТЕР през созана,макар че за мене това бяха всички все пак отличавам Милито с неговата постоянна игра,както и Снайдер!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nikolov
коментар May 17 2010, 10:57
Коментар #2


Вместо да идвам вземи сам по гъза се ритни
********

Група: Members

Коментари: 4,863
Регистриран: 22-January 07
Град: до морето
Потребител No.: 264
Любим Играч: Materazzi , Zanetti



СЕЗОНА НЕ Е СВЪРШИЛ !


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_fen
коментар May 17 2010, 12:20
Коментар #3


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,564
Регистриран: 6-August 07
Потребител No.: 391



Гласувах за човека с номер 22 на гърба си - Диего Милито, който ни донесе титлата с 22-рия си гол за сезона в Серия А и надявам се, ще ни донесе ШЛ на 22-ри май!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Simo_23
коментар May 17 2010, 12:49
Коментар #4


Старо Куче Интерист
*******

Група: Members

Коментари: 1,831
Регистриран: 23-August 09
Град: Пловдив
Потребител No.: 1,735
Любим Играч: Marco Materazzi



Цитат(Dob4Y @ May 17 2010, 11:57 AM) *
СЕЗОНА НЕ Е СВЪРШИЛ !


И аз няма да бързам


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faustico
коментар May 17 2010, 14:19
Коментар #5


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



Ако някой от Милито или Снайдер категорично стане "Играч на мача" в моите очи на финала обещавам да гласувам за него. Просто са ми 50 на 50 двамата. Лично на мен те ми се видяха най-постояни през сезона, това разбира се важи в пълни сили за Санети и Самуел например.
Нека мине може би най-важният мач от сезона и тогава ще мислим, кой от футболистите ни да наградим с това признание. smile.gif


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERMINATOR
коментар May 17 2010, 14:27
Коментар #6


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,038
Регистриран: 16-March 09
Град: Благоевград
Потребител No.: 1,116
Любим Играч: Luis Nazario de Lima Ronaldo



QUOTE(Simo_23 @ May 17 2010, 01:49 PM) *
И аз няма да бързам

Защо? Чакате примерно Арнаутович или Куаресма да играят и да вкарат победен гол за Интер, и моментално стават най-добрите за сезона ли? smile.gif smile.gif smile.gif
wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MarcoMaterazzi
коментар May 17 2010, 14:27
Коментар #7


Старо Куче Интерист
*******

Група: Members

Коментари: 1,503
Регистриран: 7-May 07
Град: София
Потребител No.: 325



Уесли Снайдер за мен е основната причина Интер да направи толкова успешен сезон.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERMINATOR
коментар May 17 2010, 14:28
Коментар #8


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,038
Регистриран: 16-March 09
Град: Благоевград
Потребител No.: 1,116
Любим Играч: Luis Nazario de Lima Ronaldo



QUOTE(Faustico @ May 17 2010, 03:19 PM) *
Ако някой от Милито или Снайдер категорично стане "Играч на мача" в моите очи на финала обещавам да гласувам за него. Просто са ми 50 на 50 двамата. Лично на мен те ми се видяха най-постояни през сезона, това разбира се важи в пълни сили за Санети и Самуел например.
Нека мине може би най-важният мач от сезона и тогава ще мислим, кой от футболистите ни да наградим с това признание. smile.gif


То е така! Всички направиха своя силен сезон. Заслугата е на целия отбор. Но ако става въпрос,за най-сполучлив играч, особено при факта,че играе първи сезон и не е на 25 години, то отговорът е ясен: Диего Милито! Ред причини има, които биха защитили тази теза


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihael16
коментар May 17 2010, 14:39
Коментар #9


nerazzuro
********

Група: Members

Коментари: 3,667
Регистриран: 1-March 07
Град: sofia,plovdiv
Потребител No.: 275
Любим Играч: INTER



снайдер.той беше мотора на отбора през сезона другия е милито с неговите важни попадения
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faustico
коментар May 17 2010, 14:39
Коментар #10


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



Цитат(INTERMINATOR @ May 17 2010, 12:28 PM) *
То е така! Всички направиха своя силен сезон. Заслугата е на целия отбор. Но ако става въпрос,за най-сполучлив играч, особено при факта,че играе първи сезон и не е на 25 години, то отговорът е ясен: Диего Милито! Ред причини има, които биха защитили тази теза


Както и за Снайдер. Защото той е играча, който промени стила на Интер. Когато той е на терена отбора ни беше като един НОВ ИНТЕР. Няма какво да се лъжем, големи нападалите, като Милито сме притежавали - Виери, Роналдо и Златан. Снайдер е играч, който не сме наблюдавали в Интер. Такъв халф сме нямали от години насам. Последния толкова сериозен халф в офанзивен план, който знаеше как да изработва голове беше Фиго, но той дойде на 33 някъде, и имаше 2 сезона пред себе си. Разбира се написаното не е за да омаловажа Милито, не е и за да кажа, че Виери или Златан са имали по-силни сезони от него, даже напротив, тоя сезон на Милито може би е по-добър от техните най-добри. Ще видим вече, като всеки от нас си направи генералната оценка в края на сезона. Просто мисълта ми е, че със Снайдер дойде доста магия в Интер. И според мен двамата с Милито бяха УЖАСНО БЛИЗКО като представяне - ВЕЛИКОЛЕПНО. Заради това и не искам да взимам все още решение кой да препочета от двамата, като най-добър за сезона. smile.gif


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
durex
коментар May 17 2010, 14:48
Коментар #11


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 12,939
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475



КАПИТАНА!!! Заради неговите пробиви,които на 90% са успешни,а ако не е успешен значи е имало нарушение срещу него!!! И пак да подчертая ако не беше той вчера можеше и да не станем шампиони.Да Милито е голмайстора на отбора - голям играч също заслужава принос и то голям,но като цяло гласувам за капитана,който и в този момент се затвърди като такъв винаги има решение и в най-трудните моменти!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Boy_San77_*
коментар May 17 2010, 15:13
Коментар #12





Guests






Всички заслужават, дори Матераци който е играл най-малко от всички (изключвам Арнаутович, Куарешма, Суазо и т.н.) беше много на ниво, този сезон няма червени картони, а жълтите му бяха доста малко, стабилна резерва... Лусио и Самуел извънземна защита, както и Сезар, най-малко допуснати голове, най-много вкарани - Ето'о и Милито, ами Санети, невероятен капитан, няма друг такъв, Снайдер беше феноменален, абе изобщо всички.......... но в крайна сметка поради купища причини гласувам за ДИЕГО МИЛИТО-Принцът на Милано!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dr.Moratti
коментар May 17 2010, 15:27
Коментар #13


Il Dottore
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 4,621
Регистриран: 8-October 09
Град: Варна
Потребител No.: 1,868
Любим Играч: Inter & Inter Primavera



Цитат(Boy_San77 @ May 17 2010, 04:13 PM) *
Всички заслужават, дори Матераци който е играл най-малко от всички (изключвам Арнаутович, Куарешма, Суазо и т.н.) беше много на ниво, този сезон няма червени картони, а жълтите му бяха доста малко, стабилна резерва... Лусио и Самуел извънземна защита, както и Сезар, най-малко допуснати голове, най-много вкарани - Ето'о и Милито, ами Санети, невероятен капитан, няма друг такъв, Снайдер беше феноменален, абе изобщо всички.......... но в крайна сметка поради купища причини гласувам за ДИЕГО МИЛИТО-Принцът на Милано!!!!

Много точно казано allright.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERFAN
коментар May 17 2010, 15:46
Коментар #14


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 1,087
Регистриран: 9-January 08
Град: Дупница
Потребител No.: 455



Аз се колебая между Снайдер и Милито като и двамата заслужават да бъдат избрани. Затова и аз ще изчакам да мине 22-ри и тогава ще дам своя глас(все пак да видим кой ще накаже повече немците) smile.gif


--------------------

22.05.2010 - INTER CAMPIONE D'EUROPA !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERMINATOR
коментар May 17 2010, 16:29
Коментар #15


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,038
Регистриран: 16-March 09
Град: Благоевград
Потребител No.: 1,116
Любим Играч: Luis Nazario de Lima Ronaldo



QUOTE(Faustico @ May 17 2010, 03:39 PM) *
Както и за Снайдер. Защото той е играча, който промени стила на Интер. Когато той е на терена отбора ни беше като един НОВ ИНТЕР. Няма какво да се лъжем, големи нападалите, като Милито сме притежавали - Виери, Роналдо и Златан. Снайдер е играч, който не сме наблюдавали в Интер. Такъв халф сме нямали от години насам. Последния толкова сериозен халф в офанзивен план, който знаеше как да изработва голове беше Фиго, но той дойде на 33 някъде, и имаше 2 сезона пред себе си. Разбира се написаното не е за да омаловажа Милито, не е и за да кажа, че Виери или Златан са имали по-силни сезони от него, даже напротив, тоя сезон на Милито може би е по-добър от техните най-добри. Ще видим вече, като всеки от нас си направи генералната оценка в края на сезона. Просто мисълта ми е, че със Снайдер дойде доста магия в Интер. И според мен двамата с Милито бяха УЖАСНО БЛИЗКО като представяне - ВЕЛИКОЛЕПНО. Заради това и не искам да взимам все още решение кой да препочета от двамата, като най-добър за сезона. smile.gif


Определено! Аз приведствах Снайдер с голяма наслада, тъй като го харесвам много. Има тупалка с ляв, десен крак и е перфектен изпълнител на преки свободни удари! Той е моят любимец в Интер в момента.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар May 17 2010, 16:33
Коментар #16


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Цитат(Dob4Y @ May 17 2010, 11:57 AM) *
СЕЗОНА НЕ Е СВЪРШИЛ !



Един мач неможе да бъде определящ за цял сезон,пък бил той и финал.За мен безспорния номер едно е МИЛИТО.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERMINATOR
коментар May 17 2010, 16:51
Коментар #17


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,038
Регистриран: 16-March 09
Град: Благоевград
Потребител No.: 1,116
Любим Играч: Luis Nazario de Lima Ronaldo



QUOTE(radiinter @ May 17 2010, 05:33 PM) *
Един мач неможе да бъде определящ за цял сезон,пък бил той и финал.За мен безспорния номер едно е МИЛИТО.

Факт!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Taribo_*
коментар May 17 2010, 17:57
Коментар #18





Guests






КАМБИАСОООООО !!!!
феноменална игра през целия сезон
Бъдещия капитан на ИНТЕР !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ultras
коментар May 17 2010, 19:00
Коментар #19


БОЛЕН
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 4,275
Регистриран: 22-June 09
Град: Варна
Потребител No.: 1,544



Както и да завърши мача в събота,аз няма да гласувам в тази тема..просто в нея няма човек Номер 1 ! Целия отбор изигра перфектния сезон ЗАЕДНО.Всички говорят за гола на Милито вчера,но малко видях да кажат,че този гол на 80% беше на Санети ! Аз се сещам на ключови отигравания през сезона във най-важните мачове на всеки един от титулярите + 2-3.2 от головете срещу Барса бяха с огромната заслуга на Мота и Пандев..незнам колко са видели това.Македонеца вкара и 2-я с/у Милан.Етоо отбеляза с/у Чесли.Снайдер се скъса от пасове и голове от фалове.Самуел и Лусио се превърнаха в перфектната защитна двойка,но не и без перфекната игра на хората пред тях - Камбиасо и Мота.Майкон на прима виста се сещам за головете с/у Юве и Барса.За Капитана каквото и да кажа,мисля че е безмислено той не е човек не е от тая планета на 38 бяга най-много от всички.Скри топката на онзи малък дришльо от Барцилона!Сезар също се отчете с много ключови намеси през сезона,като най-важната в мача с Барса в Испания.Етоо постави отбора пред себе си,играе направо като халф.Зад всички тези моменти на отбора стой една личност за която вече немога да намеря думи - ЖОЗЕ МОУРИНЬО ! А още една стъпка над него стой онзи човек,който в продължение над 15 години налива луди пари за да види отбора си НОМЕР ЕДНО ! Този сезон не говорим за играч,а за отбор - ИНТЕР ! ! !
Това е само малка част от това което тези хора направиха през този сезон и мисля,че е грехота да избера някой като най-добър.


--------------------

Знам, че треньорите идват и си отиват, във футбола е така. Но той беше повече от треньор, който си тръгва - беше приятел, който ни изоставя
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vladkata_inter
коментар May 17 2010, 19:02
Коментар #20


Lo sai per un gol.....
*******

Група: Members

Коментари: 2,181
Регистриран: 18-January 09
Град: СОФИЯ
Потребител No.: 811



Абсолютно без слаб мач мога да отлича Санети,Камбиасо,Милито,Снайдер и до някъде Сезар.
Все пакз аради 22-та си гола и особено този вчера давам глаз за Диего Алберто Милито! smile.gif


--------------------
MILANO SIAMO NOI!

Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 страници V   1 2 3 >
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 28th March 2024 - 04:03 PM
Buy sports equipment online