IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА !!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

3 страници V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Аталанта - Интер, Серия А (12-ти кръг)
Provenzano
коментар Nov 12 2018, 09:31
Коментар #41

Модератор

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 21,617
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069
Любим Играч: #9

Вчера бях на протест и не успях да гледам мача, но като видях резултата и се изплаших. В крайна сметка нищо фатално не е станало, просто Коледа наближава и е време да изпаднем в редовната ни за този период летаргия.
Go to the top of the page

+Quote Post
InteristaBG
коментар Nov 12 2018, 09:41
Коментар #42

Интерист
**

Група: Members

Коментари: 82
Регистриран: 1-July 18
Град: Плевен
Потребител No.: 9,561

Голям срам ,нямам думи.Добре че ни дадоха дузпа ,която не беше никаква дузпа ,че да можем да вкараме гол.Отбор с претенции за европейска клубна класа ,да паднеш по такъв позорен начин !Никакво желание за обрат в надмощието,след 2;1 и на Ханданович му писна да се бори сам и той доспа мача докрая заедно с другите.Ако съм на мястото на китаеца собственика на Интер ги лишавам от една четвърт от месечната им заплата, на всички които играха вчера.Ако това скудето се класираме за зона УЕФА ще е превъзходно като успех според мен!А в Европа най-много един кръг на пролет да си направят една екскурзиика и това ще е е.

--------------------
Щом Икарди направи "УШИЧКИ" радваме се всички!!!

+Quote Post
N.Roussev
коментар Nov 12 2018, 10:45
Коментар #43

Интер Фен

Коментари: 756
Регистриран: 21-October 16
Град: Стара Загора
Потребител No.: 9,447
Любим Играч: Diego Milito

Добре,че не съм гледал мача,но само от highlights ми стана лошо.Смачкаха ни отвсякъде и добре,че паднахме с малко поне головата ни разлика да е добра.Вярвам,че всяка загуба е поука и не мисля,че Спалети ще
си прави толкова експерименти занапред.Сега идва пауза за националните отбори,след която съм сигурен,че със свежи сили ще убием Фрозиноне и ще се стегнем за мача в Лондон.За щастие Лацио и Милан също изгубиха точки,а на всичкото отгоре другата седмица играят един срещу друг в Рим и при равенство ще се отдалечат от първите 3.

+Quote Post
Provenzano
коментар Nov 12 2018, 10:52
Коментар #44

Модератор

Коментари: 21,617
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069
Любим Играч: #9

Наставникът на Интер Лучано Спалети сподели мнението си за тежката загуба на тима от Аталанта. “Нерадзурите” получиха звучен шамар от бергамаските и поражението с 4:1 е най-малкото, с което грандът от Милано се размина. Специалистът отдаде заслуженото на отбора домакин и сподели, че липса на концентрация и доста загубени индивидуални двубои са наклонили везните към победа на Аталанта.

“От известно време не успяваме да поддържаме концентрацията си в големи периоди от мача. Това позволява на противниците да постигнат нещо срещу нас. Когато се изправяш срещу добре подготвени отбори като този на Аталанта, този фактор е огромно значение”, започна Спалети.

“Отборът на Аталанта заслужаваше победата, защото поддържаше високо ниво през всички 90 минути, докато ние бяха доста разклатени. Успяхме да вдигнем темпото през второто полувреме, но след това отново отстъпвахме в някои ситуации. Отстъпвахме и в индивидуалните сблъсъци, и в начина на прочитане на играта. Червеният картон на Брозович? Не успях да видя добре нарушението. В някои ситуации рискувахме и подхождахме емоционално. Все пак нарушението не ми се стори толкова сериозно”, допълни треньорът.

“Това е мач, от който можем да научим много. Ще работим, за да не се повтарят подобни мачове. Умората не може да бъде алиби. Щом губиш по този начин, трябва да отдадеш заслуженото на противника. По време на паузата ще работим върху това, което ни пречи да постигнем целите си и да оправдаем очакванията”, завърши наставникът.

Този коментар е бил редактиран от Provenzano на Nov 12 2018, 10:52

+Quote Post
Kutinkata
коментар Nov 12 2018, 11:38
Коментар #45

Със синьо-черно сърце

Коментари: 5,893
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti

Вчера реално конкурентите ни се издъниха , нито Милан , нито Лацио победиха . Лошото е , че Рома победи , както и Наполи , но вторите сякаш няма да можем да ги гоним този сезон . Иначе беше готино как Миланистчетата ни ебавах , че сме взели само точка от Барса а после те взеха само точка от двата мача с Бетис , после пък се радваха как Аталанта ни смазали , след което Ювентус ги млати буквално на ходом .
Иначе се радвам за червения на Брозо , защото и срещу Фрозиноне щеше да играе а ротациите щяха да са обичайните . Между другото на някой направи ли му впечатление какъв фаул направи Дамброзио за втория им гол ? Техен играч се забиваше между трима наши и тогава се втурна отзад мечтания ни бек и нарочно подкосиха техния и то в адски опасна близост . Още преди да го вкарат , тоя палячо получи доста псувни от мен . Не може играч на 30+ да е толкова тактически неграмотен , та аз си мислих , че слабостта му е бързината , която е подобна на тази на охлюв . Галярдини и Весино ги коментирах и няма смисъл отново , това са си анти играчи . Балдето обаче прави фурор от неадекватности , когато и да влиза прави някви странни опити да премине през целия противников отбор , незнам какво става с този човек . Може би липсата на игрова практика съсипва и Балдето и Лаутаро . Също заслужава да се спомене и Перишич , ужасна форма демонстрира от доста време , а Политано му липсва доста за да стане перфектното крило , трябва да се работи с него , но определено има хляб . Иначе Марио ти прави гол и 3 асистенции последния мач , които тези асистенции си мисля , че са повече от тези на Галярдини и Весино взети заедно от началото на сезона , но пак е пейка . Нинджата пък очаквано е в ужасна физическа форма за наша жалост и дано успее сега да навлезе в някаква форма и да е пълноценен играч за нас , защото ще ни трябва .
След мача с Фрозиноне следват 3 мача , и трите гостувания на Тотнъм , Рома и Ювентус , които могат да ни вкарат в традиционната за нас зимна летаргия , но могат да покажат и , че сме способни на нещо този сезон .

Между другото някой спомена за Иличич .. Ако някой наш направи мач като този на Иличич ще бъде разпънат на кръст от феновете . Та този човек изпусна 4-5пъти на празна врата и беше направо комичен . Преди Икарди беше разпъван на кръст ако изпусне 2-3 положения сам срещу вратаря , не ми се мисли ако изпусне 4 пъти на празна врата какво ще е .

Този коментар е бил редактиран от Kutinkata на Nov 12 2018, 11:42

+Quote Post
cheffo
коментар Nov 12 2018, 14:16
Коментар #46

ULTRAS INTER

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,939
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020

Иличич пропусна, но способността му да мине през човек ни създаде много главоболия и беше основата на много опасни атаки на Аталанта. Ние нямаме такъв играч. Рафиня миналата година беше този човек, а Нинджата първо че е различен тип играч и второ, засега е в лоша форма, а и често се контузва. Иначе и аз започвам да се чудя защо всички треньори на Интер досега все искат да наложат само физически силови играчи в халфовата линия, а всички по креативни се забиват на пейката или се продават.

--------------------

+Quote Post
Kutinkata
коментар Nov 12 2018, 14:44
Коментар #47

Със синьо-черно сърце

Коментари: 5,893
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti

Цитат(cheffo @ Nov 12 2018, 16:16 ) *
Иначе и аз започвам да се чудя защо всички треньори на Интер досега все искат да наложат само физически силови играчи в халфовата линия, а всички по креативни се забиват на пейката или се продават.

Този въпрос предполагам всеки фен на отбора си го е задавал , но все още май нямаме отговор . Иначе се забеляза и в мача с Барса и с Аталанта , че отбора ни няма никакво оръжие срещу дълбока преса , което с Галярдини и Весино е нормално донякъде , но трябва да намерим противодействие срещу това . Иначе си прав , че нямаме играч в момента способен да премине противник . Крилата ни са забити на тъча и центрират , халфовете ни нямат дори удар и пас ( освен Нинджата и Брозо ) какво остава за финт . Като цяло силата този сезон ни беше тоталното раздаване и преса през целия мач , така противника често грешеше и вкарвахме по някой гол . Когато обаче не пресираме сме потресаващи . Лошо сме подредени , атакуваме адски бавно и без идея , предвидими сме до болка ... Харесва ми това , че вярвате , че ще си вземем поука и няма да се повтарят такива мачове , така и аз малко от малко започвам да го вярвам . Макар , че миналия сезон 10 поредни мача си казвах , че ще си вземем поука и няма да повтаряме грешките си . Но за жалост всеки следващ мач излизахме със същия състав , същата схема и същата тактика и не бихме в нито един от мачовете . Отбор трябва да се научи да атакува , няма как да изкараме сезона на мускули и късни голове .

+Quote Post
durex
коментар Nov 12 2018, 15:10
Коментар #48

Модератор

Коментари: 12,107
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475

Докато имаме треньор италианец ще е така. Милан страдат, гобите също срещу Манчестър като Алегри вкара защитник в края вместо да си реши мача. Всички италианци първо мисля за защитата, а след това за всичко останало.
Чакам си Симеоне аз...дано не си остана с чакането.

+Quote Post
cheffo
коментар Nov 12 2018, 16:32
Коментар #49

ULTRAS INTER

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,939
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020

На мене по принцип ми харесва работата на Спалети и миналата година с халфове Брозо, Рафиня и Гагси ми хареса как играехме. Надявах се че ще продължим в тази посока, но след напускането на Рафи не взехме плеймейкър, което както си и мислех се оказа проблем. Срещу Барселона и Аталанта се видя че ако ни минат високата преса лесно, после ни разбиват. Буквално. Силно се надявам последния мач да е бил просто експеримент, който да не се повтаря повече.

--------------------

+Quote Post

3 страници V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 15th November 2018 - 09:54 AM
Buy sports equipment online