IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

7 страници V  « < 4 5 6 7 >  
Closed TopicStart new topic
> Интер - Ливърпул (Шампионска лига 2-ри мач), 0:1
Guest_ELMANIFICO_*
коментар Mar 12 2008, 00:50
Коментар #101





Guests






Цитат(Scofield @ Mar 11 2008, 10:40 PM) *
За този спад сте виновни вие и всички участвали в "КАЛЧОПОЛИ"!

Да , и аз съм на същото мнение.Затова и смятам,че наказанието на Моджи от 5 год извън футбола е твърде малко,твърде малко...есто сега всички виждаме до какво доведе ... всичко това.

Вас също ви дават някои съмнителни дузпи и т.н,но се надявам и вярвам,че всичко това са грешки на младите момчета,които свирят мачове,догодина вече всеки ще има по около 15 мача проведени,така че смятам,че от догодина никой няма да сме да обвинява съдиите за щяло и нещяло.

И пак вярвам ,че това първенство е първото честно от мн време на сам,просто има мн млади съдии,но ще се оправят и те.

Все пак силното първенство гарантира и силни отбори!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Mar 12 2008, 00:52
Коментар #102


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Манчини е казал на пресконференцията че напуска след края на сезона.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faustico
коментар Mar 12 2008, 00:54
Коментар #103


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



Радвам се да чуя такова сериозно мнение от фен на Юве. Нелепо е да се търси под вола теле.. да няма да говоря глупости.. помогнаха ни на няколко пъти, но това са млади съдии, които още ги е страх да сбъркат във вреда на доминанта в Италия. Рома и Фиорентина също получиха подараци. Всичко е от страх.


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Mar 12 2008, 00:54
Коментар #104





Guests






Цитат(radiinter @ Mar 12 2008, 12:52 AM) *
Манчини е казал на пресконференцията че напуска след края на сезона.

Сериозно ли smile.gif ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faustico
коментар Mar 12 2008, 00:54
Коментар #105


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



Цитат(radiinter @ Mar 11 2008, 10:52 PM) *
Манчини е казал на пресконференцията че напуска след края на сезона.


Моля те кажи ми, че не се шегуваш плс плс плс плс


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Ultras_*
коментар Mar 12 2008, 00:55
Коментар #106





Guests






КЪДЕ ГО ТВАА????????????
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Álvaro Recoba
коментар Mar 12 2008, 00:56
Коментар #107


Álvaro Recoba
*******

Група: Members

Коментари: 3,444
Регистриран: 21-January 07
Потребител No.: 263



ELMANIFICO, евала

И лека нощ на всички.

FORZA ultra_inter.gif INTER
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Ultras_*
коментар Mar 12 2008, 00:58
Коментар #108





Guests






Манчини напуска Интер след края на сезона
Старши треньорът на Интер Роберто Манчини изненадващо обяви, че напуска клуба в края на сезона. Специалистът огласи решението си броени минути след загубата с 0:1 от Ливърпул, довела до отпадане от Шампионската лига. "Прекарах 4 чудесни години в Интер, но е време да напусна. двата месеца до края на първенството ще са последните ми в отбора", заяви Манчини пред изненаданите журналисти.
SPORTAL.BG
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faustico
коментар Mar 12 2008, 01:02
Коментар #109


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



ООООООО ДААА!! Към този момент това е най-доброто. Да си изкара шампионата, да станем шампиони и после да се вземе човека на място.


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Mar 12 2008, 01:04
Коментар #110





Guests






Лелее...чак аз съм изненадан.Все пак това е Манчини , съмнявам се да се оттървем толкова лесно от него , а и е доказал , че е с непримирим характер , а на всичкото отгоре Морати му е голям фен.Ако наистина напусне , то трябва да вземем добра негова алтернатива , защото много добре си спомняме преди години как през месец меняхме треньорите , а резултатите бяха нулеви.
На този етап не съм на 100% убеден , че искам Манчини да си тръгва след края на сезона.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Mar 12 2008, 01:08
Коментар #111


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



„Следващите два месеца ще са ми последни като треньор на Интер”, заяви Роберто Манчини след загубата с 0:1 от Ливърпул в Шампионската лига, съобщава goal.com. В края на този сезон ще прекратя договора си, който е за още 4 години. Заявих решението си пред футболистите на Интер преди малко. Това мое решение не е предизвикано от загубата тази вечер. Щях да напусна дори и ако бяхме постигнали победа. Надявам се да приключа престоя си в Интер с шампионската титла на Италия”, допълни още италианският специалист.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Ultras_*
коментар Mar 12 2008, 01:09
Коментар #112





Guests






eми дано стане така ..да напусне аз лично ще му сваля шапка че сам ще се махне.Явно сам вижда че неможе да се справи . Аз лично имам само едно име за негов заместник след негово евентуално напускане и мисля че всички тук знаете за кой говоря------>ЖОЗЕ МОУРИНЬО!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faustico
коментар Mar 12 2008, 01:11
Коментар #113


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



СПЕЦИАЛНИЯ и на мен ми е слабост и адски искам да го вземем. Дано Манчини след 3 месеца да си държи на думата и да няма изненадващи обрати, защото би било много долно и женствено.


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Mar 12 2008, 01:11
Коментар #114


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Аз пък мисля че Морати му е намекнал какво трябва да направи и за да не го излага като го гони Манчини сам напуска.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Álvaro Recoba
коментар Mar 12 2008, 01:18
Коментар #115


Álvaro Recoba
*******

Група: Members

Коментари: 3,444
Регистриран: 21-January 07
Потребител No.: 263



МАНЧИНИ: НАПУСКАМ!

Треньорът Роберто Манчини направи сензационно изявление след тазвечерното отпадането от Ливърпул на осминафиналите на Шампионската лига и обяви, че ще напусне Интер в края на сезона.

„Искам да разкрия нещо. Искам да го кажа ясно, за да избегна всякакви полемики. В края на сезона ще прекратя договора и ще напусна Интер”, шокира Манчини, който има контракт с миланския гранд за още четири години.

„Това ще бъдат последните ми два месеца на скамейката на Интер и се надява да завърша добре, като спечеля Скудетото и Купата на Италия.”

„Решението вече беше съобщено на играчите в съблекалнята след края на мача. Това решение щеше да бъде взето, дори да бяхме спечелили. То не е направено заради загубата тази вечер”, уточни треньорът на нерадзурите.

Роберто Манчини пое Интер на 1 юли 2004 година и стана шампион два пъти - през 2006 и 2007 година, освен това спечели Купата и Суперкупата на Италия през 2005 и 2006 година.

През тази година нерадзурите са начело в Калчото убедително вървят към трета поредна титла. Вероятната причина за оттеглянето на Манчини е разочарованието от посредственото представяне в Шампионската лига.

gong.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Ultras_*
коментар Mar 12 2008, 01:24
Коментар #116





Guests






сега чета във всички сайтове какво е направил с интер тупи титли снимки гледам и даже ми става малко гадно беше ни забавно с него biggrin.gif а и той е най-успешния треньор на интер за последните 20год cool.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Ultras_*
коментар Mar 12 2008, 01:27
Коментар #117





Guests






...........По всичко личи, че следващият треньор на Интер ще бъде Жозе Моуриньо. Преди няколко дни той даде интервю за "Гадзета дело спорт" и заяви, че иска да работи в Италия. Президентът на Интер Масимо Морати пък обяви, че е голям фен на Моуриньо и се възхищава на работата му.
Още преди сезона имаше слух, че поста на Манчини зависи единствено от успехите в Шампионската лига. Самият Масимо Морати държи най-много на това. Треньорът обаче не успя да оправдае очакванията и си тръгва. Преговорите с Моуриньо са водени отдавна. Морати дори призна, че е опитал да убеди Фабио Капело, но не е успял.

----------
gol.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Mar 12 2008, 01:34
Коментар #118


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Цитат(Ultras @ Mar 12 2008, 01:24 AM) *
сега чета във всички сайтове какво е направил с интер тупи титли снимки гледам и даже ми става малко гадно беше ни забавно с него biggrin.gif а и той е най-успешния треньор на интер за последните 20год cool.gif

Абе до преди 5 минути го плюехте сега взе да ти домилява.Факт че ни донесе титли които преди него само сънувахме.За мен е добър треньор и ще го запомня с добро(за разлика от Купер примерно)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Álvaro Recoba
коментар Mar 12 2008, 01:36
Коментар #119


Álvaro Recoba
*******

Група: Members

Коментари: 3,444
Регистриран: 21-January 07
Потребител No.: 263



Дано наистина следващия треньор на Интер бъде Моуриньо. Аз също съм му голям фен от престоя му в Челси. Ако дойде в Интер, ни очакват повече радости, от колкото при Манчини, мисля smile.gif. Нека изчакаме месеците до края, да запазим 1-вата позиция в Серия А и да вземем Купата, пък след това Жозе е добре дошъл в Милано smile.gif.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
THE_GAME
коментар Mar 12 2008, 02:12
Коментар #120


`GEO`
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,818
Регистриран: 11-May 06
Потребител No.: 11



Момчета бъдещето на Манчини - в темата за Манчини. Тука дискутирайте резила с/ Ливърпул. wink.gif Има за обсъждане, въпреки че изявлението на Манчини на пресконференцията се превръща автоматично във водеща новина... Дългоочаквана... rolleyes.gif


--------------------
Here I opened wide the door - Darkness there, and nothing more
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 страници V  « < 4 5 6 7 >
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 23rd June 2024 - 02:06 AM
Buy sports equipment online