IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> Пишете на КИРИЛИЦА!!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

150 страници V  « < 129 130 131 132 133 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Новини около Калчото
ildiavolo
коментар Aug 15 2018, 11:03
Коментар #2601


Легионер (Милан)
*

Група: Members

Коментари: 13
Регистриран: 2-March 18
Потребител No.: 9,547



Цитат(Kutinkata @ Aug 15 2018, 09:43 ) *
Освен Калдара , Игуаин и Бакайоко , Милан ще вземат и Лаксалт и Саму Кастийехо . Честно казано селекцията им е доста по силна отколкото очаквах . С оглед пръснатите над 250 млн миналото лято , очаквах продажби на някой от по скъпите им играчи и почти никакви нови трансфери . За сметка на това те не продадоха основен играч а взимат няколко не лоши трансфери . Въпреки това подсилване , отново не ги виждам в 4ката , освен ако Наполи не спукат гумите по някое време .Правят 2 поредни лета с не малък минус в бюджета , но отново очаквам да няма наказание .

Почакайте да видим, че още остават много въпросителни. И аз съм склонен да се съглася, че с наличното към момента, топ 4 е трудно задача, по-скоро ни виждам на 5-то място, с малко повече късмет и лошо представяне от Наполи/Рома на 4-то.

Наглед лятото наистина е по-успешно от предното, най-вече заради Игуаин. И все пак остават много въпросителни:

- Ще бъде ли така успешен Пипита, при положение, че Милан и Гатузо не практикуват офанзивния футбол на Реал и Наполи и нямат изпълнителите на Ювентус - каквото и да си говорим, моментният Милан е поне една идея по-слаб от отборите, през които мина Гонсало.
- Ще се приспособи ли Калдара към играта ни и най-вече към "големия" футбол. Не че Милан е много по-напред от Аталанта, но само името на отбора води до по-голяма отговорност и очаквания, а на младите често това не им понася.
- Ще си върне ли формата от Монако Бакайоко или ще гледаме посредственото му представяне от Челси.
- Кастийехо, подобно на Калдара, ще направи ли следващата крачка или ще се окаже флоп.
- Лаксалт никой не го взима да вдига особено класата, а защото Стринич се контузи (не че той би вдигнал класата) и нямаме алтернатива на Родригез на левия фланг. Тук каквото дойде в плюс ще е добре дошло откъм представяне.

Хубавото на това лято е, че не продадохме нито един от основните ни футболисти - този път има някаква основа от сработени играчи, а не Донарума и Романьоли да е тази основа и всичко друго новопристигнали. В същото време се дадоха пари само за един възрастен, но наистина класен играч в лицето на Игуаин, който само с присъствието си на терена ще създава работа на 2-ма противникови защитници. Останалите входящи трансфери са инвестиция в бъдещето, която и да не се оправдае, просто ще имаме един играч на 23/24 години, който ще е конвертируем на пазара и трудно ще сме на особена загуба.

Остава още един трансфер и той е на разиграващ халф, както и при вас впрочем. Мечтите са за СМС, вероятно ще останат такива, но не пречи да помечтаем.

До петък си пожелавам СМС при нас и Модрич при вас, че да стане още по-интересно първенството.

Btw, ако имате затруднения с А1 каналите, пишете на лично и ще ви насоча къде да ги гледате безплатно в нета. Няма да го споделям тук, че прекаленото шумене напред-назад ще доведе А1 да се усетят и да спрат стрийма smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар Aug 15 2018, 12:04
Коментар #2602


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Според мен Игуаин със сигурност ще вкара поне 20 гола този сезон . Лаксалт е над Рикардо Родригес а Бакайоко въпреки всичко според мен е надграждане над Кеси и Билия . Кастийехо е интересен играч но не знам защо са ви 2 десни крила , може би той или Сусо ще играе ляво . Само Калдара според мен е по слаб от Бонучи , но като цяло с тези нови и запазване на всички основни от миналия сезон , очаквам Милан да е по добър , спънка може да им е Гатузо .
Рома са доста подценявани , взеха доказан играч като Пасторе и опитен световен шампион като Нзонзи , а и доста млади играчи които да израстнат покрай тях и другите им опитни . Тук Ди Франческо определено им е плюс , защото е много добър треньор .
Лацио също очаквам да са фактор този сезон , даже повече от миналия . Продадоха само Де Фрай и Андерсон но взеха Ачерби и Бадел от които Индзаги ще вземе максимума , както и класния Корея . Индзаги пак ще изтиска всичко от играчите и ще са много корави Лациалите .
Наполи очаквам да са най голямото разочарование . Нямат скамейка и взеха само някав Верди , който за мен не е нищо особенно . Основните им играчи са на 30+ и все повече губят форма . А Анчелоти не е треньор за цял сезон , силата му е в турнирите .
Съдийте са ясни , имат силен отбор и още по силни съдии да помагат когато катеначото не издържи срещу Спал или Каляри , а и в най важните моменти , винаги ще гонят по някой Весино и тн . Виждам класирането така :
1. Съдийте
2. Интер
3. Рома
4. Наполи / Лацио / Милан

Този коментар е бил редактиран от Kutinkata на Aug 15 2018, 12:10
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар Aug 15 2018, 12:07
Коментар #2603


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Със сигурност сте по-силни от миналата година, но нямате дълга скамейка. Проблем, който при нас си оказа голямо влияние и се класирахме в ШЛ с голям късмет. Аз мисля, че и Рома и Наполи ще загубят повече точки този сезон. Рома са много офанзивни, но за първенство винаги се е изисквала здрава защита предимно. Наполи сигурно ще имат и те спад, докато се напаснат към стила на Анчелоти.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Aug 16 2018, 00:48
Коментар #2604


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Италианската футболна федерация обяви, че всички спортни събития в страната, включително мачовете от вътрешното футболно първенство, ще започнат с минута мълчание през уикенда в памет на жертвите от трагедуята в Генуа.

Вчера сутрин в Генуа се срути автомобилен мост, по който минава магистрала А10. Преброяването на жертвите продължава, а засега информацията е, че загиналите са над 30.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Лепрето
коментар Aug 16 2018, 12:58
Коментар #2605


Интерист, начален стадий
*

Група: Members

Коментари: 12
Регистриран: 5-August 17
Потребител No.: 9,501



sad.gif

Този коментар е бил редактиран от Лепрето на Aug 16 2018, 12:59


--------------------
#forzainter
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Aug 18 2018, 00:32
Коментар #2606


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Срещите от 1-ия кръг на Серия “А” между Сампдория - Фиорентина и Милан Дженоа, които бяха отменени заради трагедията в Генуа от 14 август с рухването на Понте Моранди, бяха насрочени за нови дати. Двубоят между Сампдория и Фиорентина ще се изиграе на 18 септември, а Милан ще приеме Дженоа на “Джузепе Меаца” на 31 октомври. Все още обаче не са ясни началните часове на двете срещи.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар Aug 26 2018, 09:46
Коментар #2607


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Наполи мене лично ме изненадоха. Очаквах да загубят накякви точки след първите два кръга, но те са перфектни, освен това и показват игра. Лацио пък от друга страна изглежда, че са загубили енергията си от предния сезон, което е нормално. Мисля си, че тази година няма да успеят да се намесят в борбата за топ 4.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
durex
коментар Aug 26 2018, 09:52
Коментар #2608


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 12,939
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475



Само че на Наполи рано или късно ще им свършат батериите и знаем къде ще завършат в края на сезона. Отново нямат адекватна скамейка и ще се разчита цял сезон на 13-14 играча на три фронта. Може би Рома тази година са доста по-солидни от тях. Важното е ние как ще се представим, защото видяното от първия кръг изобщо не беше задоволително, дано нашите влязат в час по-скоро и резултатите да не закъснеят.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар Aug 26 2018, 11:14
Коментар #2609


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



С оглед първите мачове са ясни няколко неща за мен . Съдийте най вероятно отново ще са шампиони . Вчера бият Лацио , като си позволяват да държат на пейката Дибала , Дъглас Коща , Куадрадо и Джан и това при положение , че Роналдо както обикновенно започва трудно сезона , когато навлезе в познатата си чудовищна форма ще стане страшно . Наполи и Рома отново изглеждат достатъчни солидни да са пред Лацио и Милан , но не толкова , че да са пред Съдийте . Наполи все още смятам , че скамейката ще им е проблем по някое време през сезона но със сигурност ще са сред челниците . Лацио най вероятно отново ще са този симпатичен отбор от миналия сезон , отново ще падат от всички силни отбори и ще бият слабите но не вярвам това да им стигне за 4ката . Милан пък имат ужасен център , скарани с топката играчи като Билия , Кеси и Бакайоко трудно ще те класират много напред , въобще халфовата им линия е малко подобна на наща , нямат играч който да даде един сносен пас . Все едно гледам Интер с Весино , Галярдини и Валеро . Треньора им е странно и неочаквано постоянно насран и очаквам отново да са 6ти . За жалост ние показваме , че трудно ще поддържаме силно ниво целия сезон и когато Найнголан или Брозо ги няма ще страдаме много , но вече съм коментирал какво мисля за останалите ни халфове . Иначе според мен с Нинджата и Брозо пред защитата и Лаутаро пред тях , а Перишич и Кейта по крилата ще изглеждаме доста солидно .
Предстой интересен сезон и се надявам да сме по голям фактор от изминалия .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар Aug 26 2018, 16:44
Коментар #2610


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Изглежда, че Рома продават Строотман за 25м на Олимпик М. Доста странен ход от тяхна страна.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ale inter
коментар Aug 26 2018, 21:29
Коментар #2611


Батьо
********

Група: Members

Коментари: 5,435
Регистриран: 28-November 08
Град: Хасково
Потребител No.: 707
Любим Играч: Zanetti,Recoba,Cruz



https://www.sportal.bg/news.php?news=742344
Касано: Не бих изкарал повече от три дни в Ювентус
107952_orig.gif f181261444a4b611.jpg worthy.gif worthy.gif worthy.gif mexicanwave.gif


--------------------

Interistа Purosangue-Ale'INTER
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Aug 28 2018, 15:19
Коментар #2612


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Италианската футболна федерация даде съгласието си професионалните клубове, участващи в Серия "А", да добавят спонсор върху левия ръкав на екипите си. Върху десния ръкав футболистите ще продължат да носят логото на Серия "А".

Така всеки един клуб може да носи върху екипа си до 5 спонсорски имена. С това си решение италианският футбол следва примера на Висшата лига, Ла Лига, Буденслигата и Лига 1, увеличавайки значително евентуалните приходи от спонсорски договори.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
THE_GAME
коментар Sep 1 2018, 00:04
Коментар #2613


`GEO`
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,818
Регистриран: 11-May 06
Потребител No.: 11



На мен ли нещо ми убягва или програмата е леко тъпо направена за тоя кръг специално?! Милан играе в СЪБОТА с Наполи, Рома играе в ПОНЕДЕЛНИК с Аталанта и мачът Милан - Рома е в ПЕТЪК?! Хич не са неравнопоставени...


--------------------
Here I opened wide the door - Darkness there, and nothing more
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар Sep 1 2018, 08:48
Коментар #2614


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Не знам защо беше в понеделник миналия кръг, но май на участниците в ШЛ ще са им по-рано мачовете от на останалите.



--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Sep 5 2018, 11:34
Коментар #2615


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Серия А заплаши клубовете заради капитанските ленти

Лега Серия А отправи предупреждение до всички клубове в италианския елит, че започва да налага стриктно наказания заради използването на неофициални капитански ленти от следващия 4-и кръг.

Според част от новите правила за сезон 2018/2019 в калчото се въвежда единен стандарт за въпросния детайл от екипировката. Всеки капитан на отбор трябва да се отличава посредством бяла лента с логото на Серия А и надпис „Капитан” с главни букви.

Футболисти като Даниеле Де Роси (Рома) и Алехандро Гомес (Аталанта) игнорираха правилото, но и не им беше наложено наказание. Същото сториха и във Фиорентина при 6:1 над Киево във втория кръг, когато с лентата се отдаде почит към трагично загиналия бивш капитан на тима Давиде Астори.

От този момент нататък обаче всякакви волности, без значение повода, няма да се толерират. Лега Серия А обяви, че „всяко нарушаване на споменатите предписания ще бъде взето под внимание”.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар Sep 17 2018, 22:13
Коментар #2616


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Лятото говорихме много за Барела и се говорише , че не ни трябввал ... Гледах го вече 2 пъти тоя сезон и определено е класи над Галярдини и Весино , не , че това е трудно но определено има много хляб в младия Барела и въпреки възраста си е адски класен играч .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
durex
коментар Sep 18 2018, 09:13
Коментар #2617


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 12,939
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475



Кой е казвал, че не ни е трябвал? Точно аз почти цяло лято исках да вземем него, даже повече от това да си върнем Рафиня. Миналия сезон го гледах поне в 5-6 мача и останах с доста добри впечатления, но го има и това, когато играеш в средняк, може да се отпуснеш, докато в Интер или друг гранд ще те гледат под лупа и всяка една сгрешена топка веднага ще се споменава от коментатори, медии и т.н. Все пак аз съм "за" неговото привличане и то още зимата, защото има поглед върху играта, създава положения, и има страхотен изстрел от дистанция.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар Sep 18 2018, 09:33
Коментар #2618


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Има много примери как играчи успяват в малък отбор но после се провалят в гранд и риска винаги го има . Но за нас сякаш това е единствения избор в момента , защото не можем да взимаме звезди на големите отбори . А и Икарди , Перишич , Шкрина и тн дойдоха от по малки отбори , а Барела е и доста млад , само на 21 а вече има опит зад гърба си в Серия А и е капитан на Каляри . Отделно и дрибъла му и паса му и удара му са класи над тези на Галярдини и Весино взети заедно . И все пак жалко , че не го взехме , щеше да ни е адски полезен .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар Sep 18 2018, 15:49
Коментар #2619


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Рафиня трябваше и все още трябва да си върнем.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар Sep 18 2018, 16:35
Коментар #2620


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Рафиня за мен изглежда все по далечна цел . От началото на сезона в Барселона го пускат доста често и последния мач беше титуляр . Ако се опази от контузии има шанс доста да вдигне цената си .
Go to the top of the page
 
+Quote Post

150 страници V  « < 129 130 131 132 133 > » 
Reply to this topicStart new topic
7 потребител(и) четат тази тема (7 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 19th April 2024 - 04:53 AM
Buy sports equipment online