IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

 
Reply to this topicStart new topic
> Манчини отказва да преподпише с Интер
Guest_Scofield_*
коментар Jan 15 2007, 19:30
Коментар #1





Guests






Наставникът на Интер Роберто Манчини не е сигурен, че ще прие предложението на собственика Масимо Морати да удължи контракта си с клуба. Преди няколко дни петролният магнат заяви, че просто е въпрос на време Манчини да поднови договора си. Днес обаче 42-годишният специалист разкри, че нещата не изглежда точно така. "Не става дума просто за една формалност. В момента не искам да говоря за тези неща, защото може да бъда разбран погрешно. Сега имам други приоритети- Титлата в Серия "А" и Шампионската лига. Но ви гарантирам, че не става дума само за една формалност при подновяването на контакта ни", коментира Манчо пред медиите на Апенините. "Остават 19 срещи от шампионата, в които може да се случи всичко. Въпреки, че имаме 9 точки преднина не значи, че сме станали шампиони. Рома има страхотен отбор, който може да ни затрудни максимално", допълни бившият треньор на Фиорентина и Лацио.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Hart_*
коментар Jan 15 2007, 20:17
Коментар #2





Guests






И да се махне Манчини- поне оня португалец, дето води Челси да не идва, че не мога да го гледам.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Jan 15 2007, 21:03
Коментар #3





Guests






QUOTE(Hart @ Jan 15 2007, 06:17 PM) [snapback]7574[/snapback]

И да се махне Манчини- поне оня португалец, дето води Челси да не идва, че не мога да го гледам.

Е кой ще ни бъде старши треньор тогава?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
berti neroblue
коментар Jan 15 2007, 22:18
Коментар #4


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 423
Регистриран: 25-October 06
Потребител No.: 142
Любим Играч: Il Capitano



QUOTE(Scofield @ Jan 15 2007, 05:30 PM) [snapback]7572[/snapback]

Наставникът на Интер Роберто Манчини не е сигурен, че ще прие предложението на собственика Масимо Морати да удължи контракта си с клуба. Преди няколко дни петролният магнат заяви, че просто е въпрос на време Манчини да поднови договора си. Днес обаче 42-годишният специалист разкри, че нещата не изглежда точно така. "Не става дума просто за една формалност. В момента не искам да говоря за тези неща, защото може да бъда разбран погрешно. Сега имам други приоритети- Титлата в Серия "А" и Шампионската лига. Но ви гарантирам, че не става дума само за една формалност при подновяването на контакта ни", коментира Манчо пред медиите на Апенините. "Остават 19 срещи от шампионата, в които може да се случи всичко. Въпреки, че имаме 9 точки преднина не значи, че сме станали шампиони. Рома има страхотен отбор, който може да ни затрудни максимално", допълни бившият треньор на Фиорентина и Лацио.



Абе в това интервю Манчо казва още:"...не е формалност. Имаме други приоритети в настоящия момент, но няма проблем. Има абсолютно спокойствие между мен и президента".
Струва ми се, че думите на Манчо са извадени от контекста на изявлението му-т.е нечия спекулация! Но докато не подпише нищо не се знае. Определено португалският пуяк не го искам при нас, страшна отврат, нека си стои в Лондон противнякът! FORZA INTER PER SEMPRE!


--------------------


"Meglio sconfitti che milanisti" Nicola Berti dopo un derby

juBe, 2 stars on the shirt- Even if you decorate shit, it's still shit !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар Jan 15 2007, 22:46
Коментар #5


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Що бе? "португалският пуяк" не е никак лош треньор, даже е добър и то доказано добър. Освен това той изповядва сравително защитна тактика, както и нашия отбор. Не мисля, че би бил лош вариант, особено като се има предвид, че има сериозна практика (и големи успехи) в евротурнирите.
А и е особено зъл и ще плаши разни дребни отборчета, като Юве, Муууулан и Рома. wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jeter
коментар Jan 15 2007, 23:11
Коментар #6


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 626
Регистриран: 17-May 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 27



За това че е добър няма спор, но защитната му тактика на мен не ми допада. Предпочитам да има много вкарани голове пък, че резултата бил 5:4 не ме интересува важното е нашите голове да са повече. Ако Манчини се направи на тарикат или има предварителен договор със Челси невиждам други който да може да го замести.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Jan 15 2007, 23:18
Коментар #7





Guests






Ако Манчини напусне Интер...определено най-добрият вариянт ще бъде Мауриньо...все пак той знае , как да спечели ШЛ
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_El Chino_*
коментар Jan 16 2007, 14:46
Коментар #8





Guests






Няма да напусне тея пак са му изопачили думите dry.gif .Плюс това договора му изтича лятото на 2008 и няма за къде да бърза wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Jan 16 2007, 15:46
Коментар #9


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Манчини дано да не се маха играем хубав футбол и бием наред cool.gif

Манчини дано да не се маха играем хубав футбол и бием наред cool.gif


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Jan 16 2007, 19:22
Коментар #10





Guests






Манчини притиска Интер за пари

Роберто Манчини изнудва Интер за по-голяма заплата, съобщи "Кориере дело Спорт". Вече втори месец треньорът на шампионите отказва да подпише нов договор с клуба. Настоящият контракт на Манчини изтича през лятото. В него има клауза за автоматичното му продължаване за 1 г. за скудетото. Манчини обаче може да не се възползва от нея.
- Договорът с Интер не е просто една формалност - заяви Манчини. - Повече не искам да говоря, за да няма погрешни тълкувания. Пък и в момента имам да решавам по-важни неща.
Според слуховете Манчини притиска президента на Интер Масимо Морати за грандиозно увеличение на заплатата. В момента треньорът получава по 3,5 млн. евро чисто на година. Той обаче иска 6 млн. За него работят и появилите се в медиите информации за силен интерес към него от страна на Челси. Манчини открай време уверява, че иска да се пробва в Англия.
- Манчини е прав, че договорът не е формалност - отвърна му чрез медиите собственикът на Интер Морати. - Аз обаче не виждам никакви проблеми и не се притеснявам за подновяването на контракта на Манчини. Сигурен съм, че той ще остане тук още дълго. Неговият Интер напомня на този на Еленио Ерера от времето на моя баща

7дни спорт
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Tito_*
коментар Jan 16 2007, 20:25
Коментар #11





Guests






И аз дочух нещо такова ,че Манчини може да на пусне но не ми се вярва :rolleyes: .Пък ако напусне какво от това има куп добри треньори. :D

ФОРЗА ИНТЕР !!!!!!!!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_BlueHeLL_*
коментар Jan 17 2007, 00:08
Коментар #12





Guests






ще преподпише .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jeter
коментар Jan 18 2007, 11:59
Коментар #13


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 626
Регистриран: 17-May 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 27



След всеки голям възход има падение, докаде ще стигне Манчини не се знае и дали няма да пропусне шанса с най-добрите условия зависи от него. Всеки треньор в един отбор се изчерпва някога, Манчини изнудва Морати за пари, но този бизнесмен не е вчерашен все пак той управлява такива пари.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 28th March 2024 - 04:29 PM
Buy sports equipment online