IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

 
Reply to this topicStart new topic
> Челси поиска Франческо Толдо от Интер
Guest_ChaiNGang_*
коментар Oct 16 2006, 22:12
Коментар #1





Guests






Челси поиска Франческо Толдо от Интер
16 октомври 2006 | 17:34


Ръководството на английския шампион Челси пожела резервния вратар на Интер Франческо Толдо, след като стана ясно, че титулярният страж на лондончани Петер Чех ще отсъства поне шест месеца от терените. Както е известно по време съботната победа срещу Рединг (1:0) "сините" загубиха нелепо и двамата си вратари - Чех и Карло Кудичини. На чеха вчера бе направена операция на мозъчната кора и в най-добрия случай ще се върне в игра малко преди края на сезона, докато италианецът ще бъде готов за втория двубой с Барселона. Така в сряда, когато в Лондон е първата среща с каталунците, на вратата на тима ще бъде Хиларио, който е твърда резерва в отбора. 35-годишният Толдо има три годишен договор с Интер, но не се разбира с наставника Роберто Манчини. Освен това стана ясно, че ръководството на "нерадзурите" се интересува от стража на Ювентус Джанлуиджи Буфон и Фредерик Купе от Лион. При евентуално преминаване на Толдо на "Стамфорд Бридж", той няма да може да играе в Шампионската лига, след като записа участие с Интер по време на загубата от Спортинг (Лисабон) с 0:1 в първия мач от груповата фаза на турнира, но ще може да бъде на линия за срещите от Премиършип.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_BlueHeLL_*
коментар Oct 16 2006, 23:00
Коментар #2





Guests






мениджъра на Толдо казал, че няма запитване от Челси
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ChaiNGang_*
коментар Oct 16 2006, 23:20
Коментар #3





Guests






И аз се съмнявам ,че ще иде при Челси при положение , че не може да играе в шамп лига , а пък Кудичини ще се въстанови съвсем скоро
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_BlueHeLL_*
коментар Oct 17 2006, 00:13
Коментар #4





Guests






Дам, едва ли Челси ще вземат вратар който няма да могат да ползват в Шамп. лига. rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AleRt
коментар Oct 17 2006, 10:18
Коментар #5


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Ми не само заради това. Като се върнат Кудичини и Чех, Толдо к'во ще прави ? Каквото и в Интер всъшност .. само че за повече пари =)))


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 27th April 2024 - 12:14 PM
Buy sports equipment online