IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

2 страници V  < 1 2  
Closed TopicStart new topic
> Ибрахимович се e предложил на Милан
Guest_Il Diavolo_*
коментар May 28 2007, 13:06
Коментар #21





Guests






Цитат(SvetJlio @ May 28 2007, 12:01 AM) [snapback]15457[/snapback]
Удари го топката 1 път без той да иска laugh.gif (говорим за първия гол) 2-рия можеше вратаря да е хвана ама уви не стана!Оливейра - ами той не знае къде се намира когато е на терена
Роналдо - хмм като види топката огладнява и спира да мисли за футбол
Джилардиньо - ами манекен.
Да започвам ли със защитата която има средна възраст 40 години laugh.gif
Вратаря - laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Хал.линия - кака , батко

Като цяло това е моето мнение за WC BBilan wink.gif


Брато еми с тези футболисти покорихме Европа.Понеже няма за какво да се хваните и започвате да ръсите такива бисери, че чак да ти е жал...типично за фенове на интер.Защитата ни била със средна възраст 40-ми кво от това.Поне на нашите защитници не им вкарват по 6 гола.Това беше един от най-трудните ни сезони ,които сме имали и пак ви засенчихме както винаги.Но следващия сезон му мислете.Миналото лято не успяхме да направим селекция заради скандалите.Но сега ще е различно-много звезди искат да играят при европейския клубен шампион.И футболните специалисти са го казали-Юве покорява Италия ,а Милан Европа.Интер покорява служебните титли tongue.gif .Ако не беше Калчополито нямаше да помиришете купа /освен купата на Италия де/ още незнайно колко десетилетия.
И не ми отговорихте на въпроса-освен служебната ви титла и тази, която спечелихте този сезон след пращането на Юве в Сериа Б и отнемането на точки от преките ви конкуренти кога беше последната ви титла която спечелихте.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Rayno_ACM_*
коментар May 28 2007, 17:05
Коментар #22





Guests






Цитат(freak-man @ May 28 2007, 12:46 PM) [snapback]15463[/snapback]
Абе професоре фани се шибни у стената, ега то дойде акъло у таа празна глава ! Ти не разбра ли че на Интер не му пука за ващо отборче ? Не разбра ли че ако искате и КЕШ и Купата на UEFA и всички титли да земете на нас не пука за вас ?! НИЕ ОБИЧАМЕ ИНТЕР и покрай това мразиме мулан, а вие мразите ИНТЕР и покрай тва се кефите на мулан !!!

Споко, умнико, недей да дигаш пара, че да не вземе да ти стане нещо... wink.gif
Аз не съм фен на Милан, защото мразя интер. Стига си го повтарял като папагал. dry.gif Аз поне знам защо обичам отбора си, не съм като вас само да мънкам защо харесвам отбора си.

Пак повтарям, дръжте си фурнаджийската лопата, таквиз като него нямат място в Милан, не искам да цапа свещената фланелка на Милан... dry.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
THE_GAME
коментар May 28 2007, 17:10
Коментар #23


`GEO`
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,818
Регистриран: 11-May 06
Потребител No.: 11



Последните n на брой мнения нямат нищо общо с конкретната тема, поради което я считам за изчерпана.


--------------------
Here I opened wide the door - Darkness there, and nothing more
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 страници V  < 1 2
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 1st June 2024 - 07:08 AM
Buy sports equipment online