IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

2 страници V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Едно обективно мнение за отбора, .....
RoLeX
коментар Dec 6 2009, 16:34
Коментар #1


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 1,446
Регистриран: 23-May 08
Потребител No.: 537



Така.След този пост се надявам да има доста отговори,подобни на моя.Ще опитам да вметна по няколко думи за повечето ни играчи,за трансферната ни политика и някои други работи.
Започвам с Лусио ? От къде дойде той ? Просто един изгонен играч от Байерн,който винаги е бил рисков играч.Играе от сърце и се раздава на макс,но една-две фатални грешки не му мърдат.Това е чистата истина.Лусио за мен не е за Интер.А какво стана с Карвальо ? Карвальо е много по-добър от Лусио и искрено съжалявам,че не акостира при нас лятото.Интересното е,че в момента,в който Жозе се поинтересува от Деко и Карвальо първо,че цената им скочи,второ,че и двамата често получават шанс за изява.Анчелоти е разбрал добре,че щом Жозе иска тези играчи значи са добри и ще разчита на тях ... Жалко,отново жалко...

А да питам защо ни беше Тиаго Мота ? Нищо лично към него.пак повтарям,нищо против нямам,но не ни трябва.Такива посредствени играчи като него си имаме - Мунтари.Едно тъпо биче,което не се отличава с никакви футболни качества.
Самуел Ето'о - един прехвален футболист.В Барса му беше лесно.Таран,който завършваше по най-добрия начин гениалните им отигравания.Но в Интер ги няма тия работи.Няма кой да ти прави всичко на готово.И срещу Ето'о нямам нищо против.Да си наляга трътката,щото тва не му е Барса.
Милито - много качествен трансфер.Милито е страхотен голмайстор.Истински реализатор.Но понеже халфовата ни линия е слабичка,неможе да покаже истинските си качества.

Сега най-важното - халфовете.Нашите не са лоши,но нямат никаква техника.Видя се като влезе Куарешма как раздвижва нещата.Е такъв играч ни трябва и дано Рики остане.Играе с желание.Просто евала му казвам.
Мансини е пълен ташак.Той не ни е трябвал въобще и незнам защо бе закупен.Абсолютно посредствен играч,голяма звезда на Рома,няма що ...

Останалите играчи не искам да ги коментирам.Докато не си оправим трансферната политика няма да ни има в Европа.Всеки един голям отбор притежава технични играчи.Помислете малко - ако Роналдиньо беше в Интер сега щеше да е цар.Ама ако и Ботев беше с каска ...
Зимата ще сме пасивни,то е ясно.Няма да направим хубав трансфер.Сега стискаме палци да бием Рубин.Завършваме втори и като ни се падне някой добър отбор да му мислим.С нашите "креативни" халфове ще се мъчим отново.

ПС:Снайдер е едно от най-хубавите неща,които могат да се случат на Интер.Но неможе всичко да е перфектно.Все си е контузен.
Излях си каквото имам да казвам.Благодаря за вниманието.

ПС 2 :Умишлено не продължавам.Могат още критики да се сеят и към Моуриньо и към БАЛОТЕЛИ.Незнам на какъв се опитва да се прави,но дразни както мен,така и феновете на всички противници.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Dec 6 2009, 16:45
Коментар #2


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



хахахаха пич спрях да чета тази измислица в момента в който прочетох че Етоо бил посредствен футболист и в Барса му било лесно biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Go6o_Vlaka
коментар Dec 6 2009, 17:04
Коментар #3


Заинтересован Интерист
***

Група: Members

Коментари: 207
Регистриран: 4-November 08
Град: Варна
Потребител No.: 663



Проблемът с Ето'о е,че той си иска Испания и Барса,просто за мен не се чувства комфортно в нашия отбор,парите не са стимул за всичко,а и все пак трябва да заобичаш синьо-черната фланелка,за да играеш пълноценно,той никога няма да го стори,самото му поведение след края на мача с Барса е показателно,че му е все тая.Лусио и Балотели са си рискови играчи,но поне знам,че когато стъпят на терена ще играят с хъс,ще се борят,ако щете Балотели ще прави чудесии само и само да привлече камерите,но поне ще разчупва играта.В центъра сме непостоянни,когато Станко,Майкон и компания имат ден,тогава мачкаме,ама когато куца играта-пълна трагедия,за мен трябва малко повече постоянство и Моуриньо трябва да направи сериозен разговор с Ето'о,ако няма хъс,ако не изпитва нищо към Интер-по-добре да си ходи.На Куарешма трябва да се даде,за кой ли път,повече шанс или направо да се отърваваме от него!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Ricardo_*
коментар Dec 6 2009, 17:09
Коментар #4





Guests






Сложил си си Етоо на авантар и мислиш ,че е прехвален футболист.Странен човек си ти.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Scofield
коментар Dec 6 2009, 17:17
Коментар #5


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 14,151
Регистриран: 20-June 09
Град: Петрич / София
Потребител No.: 1,527
Любим Играч: Materazzi,Zanetti



Момчета , чертата ще я теглим на края на сезона. wink.gif . Сега си мисля , че е прекалено рано за каквито и да е било крайни изводи!


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
RoLeX
коментар Dec 6 2009, 17:43
Коментар #6


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 1,446
Регистриран: 23-May 08
Потребител No.: 537



Цитат(radiinter @ Dec 6 2009, 04:45 PM) *
хахахаха пич спрях да чета тази измислица в момента в който прочетох че Етоо бил посредствен футболист и в Барса му било лесно biggrin.gif

Айде кажи от тая измислица за другите неща,които съм написал какво мислиш ? Всеки момент очаквам и пряко включване от кинтериста.
ПС:За Ето'о може би се изказах малко грубо ...

Цитат(Scofield @ Dec 6 2009, 05:17 PM) *
Момчета , чертата ще я теглим на края на сезона. wink.gif . Сега си мисля , че е прекалено рано за каквито и да е било крайни изводи!


Няма какво да теглим.То е ясно,че ще сме шампиони,но в Европа с този отбор не става :/
Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERМilano
коментар Dec 6 2009, 17:47
Коментар #7


JZ4ever
********

Група: Members

Коментари: 8,180
Регистриран: 21-June 09
Град: Стара Загора
Потребител No.: 1,537



Тва за Ето'о най ми хареса. Просто тва не е Испания, тва е Италия. Който се е доказал в Италия, става за всякъде(Ибра, Кака и т.н), но за обратното... няма да цитирам имена, че ще ми се изтърка клавиатурата. Искренно се надявам Саму да влиза в час, час по-скоро, че Балотели дебне от пейката, но докога? Много скоро може да дойде момента в който на Марио да му писне и да ни напусне. Тогава пак ще има коментарчете, че ни е предал, че бил ку*ва и т.н. , но всичко това ще си има обяснение. На сила хубост не става! s_inter.gif c030.gif rolleyes.gif


--------------------

____________PAZZA INTER!!!_____________
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RoLeX
коментар Dec 6 2009, 17:49
Коментар #8


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 1,446
Регистриран: 23-May 08
Потребител No.: 537



Аз искам Балотели да играе.То се вижда,че мрънкя като е резерва,но с тоя характер ядове ще бере.Как покрай толкова много съотборници не вземе малко акъл.И доколкото помня преди не беше такъв.Сега стана голямата работа.Има талант и да се стяга.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Ricardo_*
коментар Dec 6 2009, 17:54
Коментар #9





Guests






Цитат(INTERМilano @ Dec 6 2009, 05:47 PM) *
Тва за Ето'о най ми хареса. Просто тва не е Испания, тва е Италия. Който се е доказал в Италия, става за всякъде(Ибра, Кака и т.н), но за обратното... няма да цитирам имена, че ще ми се изтърка клавиатурата. Искренно се надявам Саму да влиза в час, час по-скоро, че Балотели дебне от пейката, но докога? Много скоро може да дойде момента в който на Марио да му писне и да ни напусне. Тогава пак ще има коментарчете, че ни е предал, че бил ку*ва и т.н. , но всичко това ще си има обяснение. На сила хубост не става! s_inter.gif c030.gif rolleyes.gif


Eто'о засега се справя добре !!! Има още какво да се желае разбира се,но всичко с времето си ! 7 гола е вкарал не е чак толкова зле.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vladkata_inter
коментар Dec 6 2009, 18:06
Коментар #10


Lo sai per un gol.....
*******

Група: Members

Коментари: 2,181
Регистриран: 18-January 09
Град: СОФИЯ
Потребител No.: 811



Цитат(Ricardo @ Dec 6 2009, 05:54 PM) *
Eто'о засега се справя добре !!! Има още какво да се желае разбира се,но всичко с времето си ! 7 гола е вкарал не е чак толкова зле.

Да не забравяма,че и Ибра в първия си сезон при нас бе резерва,но после всички видяхме какво направи smile.gif


--------------------
MILANO SIAMO NOI!

Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_fen
коментар Dec 6 2009, 18:29
Коментар #11


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,564
Регистриран: 6-August 07
Потребител No.: 391



Балотели не е готов за титуляр.С това негово арогантно поведение,с неговия егоизъм трябва да се поработи според мен.Ето'о се справя добре,все пак футбола в Испания е много различен,той е прекарал цялата си кариера там.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faustico
коментар Dec 6 2009, 19:06
Коментар #12


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



Цитат(RoLeX @ Dec 6 2009, 02:34 PM) *
Така.След този пост се надявам да има доста отговори,подобни на моя.Ще опитам да вметна по няколко думи за повечето ни играчи,за трансферната ни политика и някои други работи.
Започвам с Лусио ? От къде дойде той ? Просто един изгонен играч от Байерн,който винаги е бил рисков играч.Играе от сърце и се раздава на макс,но една-две фатални грешки не му мърдат.Това е чистата истина.Лусио за мен не е за Интер.А какво стана с Карвальо ? Карвальо е много по-добър от Лусио и искрено съжалявам,че не акостира при нас лятото.Интересното е,че в момента,в който Жозе се поинтересува от Деко и Карвальо първо,че цената им скочи,второ,че и двамата често получават шанс за изява.Анчелоти е разбрал добре,че щом Жозе иска тези играчи значи са добри и ще разчита на тях ... Жалко,отново жалко...


Първата част за Лусио съм съгласен. В момента, в който стана ясно, че Жозе го взима и това ще е играч, който ще иргае титуляр.. първото, което ми дойде на ум беше "Що за гавра?". Да пускаме в титулярните си 11 играч изгонен от 3 в Германия. Но за Карвальо ми се струва, че прекалено много си вярвал на писанията. Лично аз си мисля, че този играч НЯМАШЕ как да бъде пуснат така лесно в Интер.. просто класата му е ОГРОМНА.. не знам колко близо сме били ама.. сумата за него би трябвало да е била доста висока, реалната сума...
За Ето'о и Мота, както каза Цецко.. да изчакаме да свърши сезона.. тогава да им направим равносметка, аз лично на този етап изисквам повече от тях, не съм доволен.
Снайдер и Милито са друго нещо.. самия факт, че разнищиха Динамо за 5 минути говори достатъчно. Това са много силни покупки.
Аз все още съжалявам, че не направихме всички възможно да се вземем Касано в Интер.. просто един такъв играч ни трябва.. да разчупи играта ни, защото само Снайдер не стига, особенно когато е контузен.


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RoLeX
коментар Dec 6 2009, 19:16
Коментар #13


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 1,446
Регистриран: 23-May 08
Потребител No.: 537



Като се замисля Сампдория са в изключително лошо състояние в момента.Дори Касано е заявил наскоро,че нищо не му пречи да напусне.Дали да се надяваме зимата на нещо ? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nikolov
коментар Dec 6 2009, 19:18
Коментар #14


Вместо да идвам вземи сам по гъза се ритни
********

Група: Members

Коментари: 4,863
Регистриран: 22-January 07
Град: до морето
Потребител No.: 264
Любим Играч: Materazzi , Zanetti



Да купим още 1 нападател и да дадем 20 милиона за него едва ли ...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_fen
коментар Dec 6 2009, 19:25
Коментар #15


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,564
Регистриран: 6-August 07
Потребител No.: 391



Цитат(Dob4Y @ Dec 6 2009, 07:18 PM) *
Да купим още 1 нападател и да дадем 20 милиона за него едва ли ...



Цената е пречка,ама не можем да искаме играч като Касано за без пари.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
XxXDead_worlDXxX
коментар Dec 6 2009, 20:17
Коментар #16


Старо Куче Интерист
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,526
Регистриран: 5-June 09
Град: The darkside/ Добрич / София
Потребител No.: 1,490
Любим Играч: J. Zanetti



За Мунтари и Ето'о си прав, ама на места си писал пълни глупости smile.gif Добре че не си удължил мнението, както казваш, щяха доста злобно да те наплюят, а сега се мина само с няколко критики...
Според мен не ни трябва нападател, вече имаме 15, а просто да се научим да губим и да не си въобразяваме, че света е свършил след всяка загуба (и на мен ми се иска да свърши, ама не и по този начин wink.gif ) Имаме си много класни играчи, не виждам защо всеки като направи една грешка и вече не е за нас! В случай, че търсим безгрешни играчи - те просто не съществуват...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Simo_23
коментар Dec 6 2009, 20:23
Коментар #17


Старо Куче Интерист
*******

Група: Members

Коментари: 1,831
Регистриран: 23-August 09
Град: Пловдив
Потребител No.: 1,735
Любим Играч: Marco Materazzi



Абе не е задължително мощни трансфери да се правят
Защита си имаме.Това е последното ,което трябва да мислим ПРЕЗ ЗИМАТА.В средата е нужна алтернатива на Уелито,ама добра и стабилна.На едното крило застава Куарешма,ако влезе във форма,отзад е Камбиасо и на другото крило може да се мисли за ония пич т ЦСКА Москва.Ако не Мунтари и Мота,въпреки че наистина са нестабилни до сега.Крило+креативен халф са достатъчни.А за напред не знам защо искате нападател.Ако купим креативен халф ,става следното.Въпросния човек+Снайдер ,пускаме напред тримата напататели и повече атакуваща мощт здраве му кажи


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_fen
коментар Dec 6 2009, 20:38
Коментар #18


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,564
Регистриран: 6-August 07
Потребител No.: 391



Цитат(XxXDead_worlDXxX @ Dec 6 2009, 08:17 PM) *
За Мунтари и Ето'о си прав, ама на места си писал пълни глупости smile.gif Добре че не си удължил мнението, както казваш, щяха доста злобно да те наплюят, а сега се мина само с няколко критики...
Според мен не ни трябва нападател, вече имаме 15, а просто да се научим да губим и да не си въобразяваме, че света е свършил след всяка загуба (и на мен ми се иска да свърши, ама не и по този начин wink.gif ) Имаме си много класни играчи, не виждам защо всеки като направи една грешка и вече не е за нас! В случай, че търсим безгрешни играчи - те просто не съществуват...



Имаме си нападатели,да ама Суазо и Арнаутович се махат,а дори и да останат на тях няма да се разчита.Ето'о заминава за 1 месец,оставаме с Балотели и Милито.Недай си боже някой от тях се контузи,Мансини ще трябва да играе.Отделно че ще останем без алтернатива на скамейката.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Scofield
коментар Dec 6 2009, 22:14
Коментар #19


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 14,151
Регистриран: 20-June 09
Град: Петрич / София
Потребител No.: 1,527
Любим Играч: Materazzi,Zanetti



Ще вземем Пандев бе wink.gif . Той може да играе както на върха на атаката , така и зад нападателите wink.gif


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faustico
коментар Dec 6 2009, 22:53
Коментар #20


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



Пандев само ще докара негативно мнение към Жозе, подобни СМЕШНИЦИ далеч от Интер. ПФФФфффффффффффффффффф.. недай си боже.. Байерн си гонят играчите при нас.. сега бива и прогонените от Лацио да взимаме :Д :Д :Д


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 страници V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 26th April 2024 - 08:00 AM
Buy sports equipment online