IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

6 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Деян Станкович, За или Против присъствието му в Интер?
Има ли принос към успехите на отбора този сезон?
Този сезон?
Да [ 45 ] ** [88.24%]
Не [ 6 ] ** [11.76%]
Предните сезони ?
Да [ 35 ] ** [68.63%]
Не [ 16 ] ** [31.37%]
Общо гласове: 51
Гостите не могат да гласуват 
IbraBALOTELI
коментар Feb 3 2009, 18:31
Коментар #1


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 474
Регистриран: 2-May 08
Потребител No.: 522



Цитат(ThEShADoW @ Feb 3 2009, 06:26 PM) *
разбира се загатни ми за някои други играчи зад нападателите smile.gif какво имат те? и наясно ли си с позицията на Станкович по терена? тои не е градивен играч принципно а по скоро дефанзивен тип Камбиасо/Мунтари
гола му срещу Катаня? асистенцията му за Ибрахимович и преди това пас-а за Круз които не му достигнаха сантиметри да направи същото като Ибрахимович ? ти маи наистина само си чешеш езика
наи малкото което е човека има желание и хъс за победа и публиката го аплодира всеки път като бъде сменен което може да ти говори само колко си в грешка smile.gif

Публиката го аплодирала като излизал защо същата тази публика не му дава високи оценки за играта му ? Да той е рушач но колко чисто отнети топки има той на мач ? и как така ние играем с 4 халфа които са рушачи , а идейте на Станкович в атака са му чисто и просто в гъза и тъй като не ми се рови много щи кажа колко гола има Диего в първенството те са 8 има и доста асистенций и то от по малко мачове от нашия сърцатко който играе и в двете фази на играта където в дефанзивен план една топка не може да отнеме а само прави глупави фалове а във офанзивен прави нещата които добрите халфове праят за един сезон той ще ги направи за 3-4-5
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ThEShADoW_*
коментар Feb 3 2009, 18:42
Коментар #2





Guests






Цитат(IbraBALOTELI @ Feb 3 2009, 06:31 PM) *
Публиката го аплодирала като излизал защо същата тази публика не му дава високи оценки за играта му ? Да той е рушач но колко чисто отнети топки има той на мач ? и как така ние играем с 4 халфа които са рушачи , а идейте на Станкович в атака са му чисто и просто в гъза и тъй като не ми се рови много щи кажа колко гола има Диего в първенството те са 8 има и доста асистенций и то от по малко мачове от нашия сърцатко който играе и в двете фази на играта където в дефанзивен план една топка не може да отнеме а само прави глупави фалове а във офанзивен прави нещата които добрите халфове праят за един сезон той ще ги направи за 3-4-5


къде го намесваш пък него вече съвсем не знам smile.gif не мисля да ти отговарям повече по темата Станкович но ако все пак си толкова настървен посети раздела играчи и треньори и там си има специална за Станкович може да ти обясня някои неща които са отвъд предела на твоето мислене
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Boy_San77_*
коментар Feb 3 2009, 20:50
Коментар #3





Guests






Цитат(ThEShADoW @ Feb 3 2009, 06:13 PM) *
абе момче ти кво ми ги вадиш тия тъпизми..гледаш ли мачове или само говориш въз основа на едно голямо нищо Станкович е по целия терен пресира подава вкарва или поне опитва колко греди нацели и кои друг се усмелява да стреля от далече..никои! те искат направо да влезнат с топката тия дебили Станкович трябва да е за пример ..като лъв е а колкото до слабите му игри ти просто си мега зле щом ми ги говориш такива срещу Аталанта влезна с контузия и беше пропуснал парвите 2 мача както и зимната пауза нормално еда се отрази на физическата му подготовка

Ей такива разбирачи като теб с лопата да ги ринеш по форумите бе, много си отворен на приказки нали, що пък твоето мнение за Станкович или Куарешма трябва да миродавно, а, щото ти говориш въз основа на гледане на мачове ли.... абсолютни глупости говориш, Станкович го скъсваха от освирквания последните два сезона, но понеже сега освен Златан и Майкон, другите не играят и вече Станкович стана много голям, най-добрия ни халф и тем подобни, кво му е доброто бе, тоя срещу Манчестър ако вземе една топка главата си режа, ще го смачкат и ще го разпънат на кръст и после ей такива като теб ще разправят той не беше във форма, тва онова, като лъв влизал, слезте на земята, некадърник е и такъв ще си остане, тва че има моментни включвания от небето нищо не значи, то и Бурдисо сега играе, ама иначе колко пъти ни е разочаровал....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ThEShADoW_*
коментар Feb 3 2009, 21:13
Коментар #4





Guests






Цитат(Boy_San77 @ Feb 3 2009, 08:50 PM) *
Ей такива разбирачи като теб с лопата да ги ринеш по форумите бе, много си отворен на приказки нали, що пък твоето мнение за Станкович или Куарешма трябва да миродавно, а, щото ти говориш въз основа на гледане на мачове ли.... абсолютни глупости говориш, Станкович го скъсваха от освирквания последните два сезона, но понеже сега освен Златан и Майкон, другите не играят и вече Станкович стана много голям, най-добрия ни халф и тем подобни, кво му е доброто бе, тоя срещу Манчестър ако вземе една топка главата си режа, ще го смачкат и ще го разпънат на кръст и после ей такива като теб ще разправят той не беше във форма, тва онова, като лъв влизал, слезте на земята, некадърник е и такъв ще си остане, тва че има моментни включвания от небето нищо не значи, то и Бурдисо сега играе, ама иначе колко пъти ни е разочаровал....


виждам че си някаква нова звезда =) даже не мисля да ти отговарям на поста отговорите сами ще доидат.. последните 2 сезона казваш? само аз ли съм тъп тук или говорим за този сезон и за куарешма манчини и станкович на фона на тези две заблудени души ако наистина не ти е ясно станкович и камбиасо са едиствените в центъра които знаят какво става Съли Али е по зле и от Матераци и вече при всяко съприкосновение му вадят картон Гатузо номер 2 Виера не го коментираме даже също и Хименес които влезна 2 пати за 20 мача smile.gif ако за теб Станкович е некадърник по-добре си спести мъките да мислиш и занапред нищо смислено няма да роди празната ти тиква а и межу другото преди 2 години бихме Ман Ютд в Манчестър smile.gif 2 гола на Суазо и 1 и на Ибрахимович явно и този мач си пропуснал? внимаваи че ще си режеш главата ми се струва..
http://www.manchestereveningnews.co.uk/spo...er_milan_3.html
само кратка справка за недодялания тип изказал се преди мен ако случаино поназнаиваш този език хвани и прочети за какво става въпрос и каква е реалноста
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Feb 3 2009, 21:17
Коментар #5


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Станкович може да не е кой знае какъв футболист но на фона на представянето на останалите ни халфове се превръща във ключов играч.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
IbraBALOTELI
коментар Feb 3 2009, 21:17
Коментар #6


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 474
Регистриран: 2-May 08
Потребител No.: 522



Цитат(Boy_San77 @ Feb 3 2009, 08:50 PM) *
Ей такива разбирачи като теб с лопата да ги ринеш по форумите бе, много си отворен на приказки нали, що пък твоето мнение за Станкович или Куарешма трябва да миродавно, а, щото ти говориш въз основа на гледане на мачове ли.... абсолютни глупости говориш, Станкович го скъсваха от освирквания последните два сезона, но понеже сега освен Златан и Майкон, другите не играят и вече Станкович стана много голям, най-добрия ни халф и тем подобни, кво му е доброто бе, тоя срещу Манчестър ако вземе една топка главата си режа, ще го смачкат и ще го разпънат на кръст и после ей такива като теб ще разправят той не беше във форма, тва онова, като лъв влизал, слезте на земята, некадърник е и такъв ще си остане, тва че има моментни включвания от небето нищо не значи, то и Бурдисо сега играе, ама иначе колко пъти ни е разочаровал....

Ко говориш , че срещу Манчестър няма да земи една топка , той ся взима ли ? Просто бяга много и се бори и в опита си да се прави на Рууни постоянно прави от тъп по тъп фал и до тук с добрата дефанзивна част а офанзивната няма да е коментирам повече
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_fen
коментар Feb 3 2009, 21:33
Коментар #7


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,564
Регистриран: 6-August 07
Потребител No.: 391



Цитат(IbraBALOTELI @ Feb 3 2009, 09:17 PM) *
Ко говориш , че срещу Манчестър няма да земи една топка , той ся взима ли ? Просто бяга много и се бори и в опита си да се прави на Рууни постоянно прави от тъп по тъп фал и до тук с добрата дефанзивна част а офанзивната няма да е коментирам повече



Добре бе разбирач,я ми кажи кой се справя по-добре ТОЗИ СЕЗОН! (написах този сезон щото ние с Павел тва се опитваме да ви кажем,не ми говорете миналите сезони)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Boy_San77_*
коментар Feb 3 2009, 21:37
Коментар #8





Guests






Цитат(ThEShADoW @ Feb 3 2009, 09:13 PM) *
виждам че си някаква нова звезда =) даже не мисля да ти отговарям на поста отговорите сами ще доидат.. последните 2 сезона казваш? само аз ли съм тъп тук или говорим за този сезон и за куарешма манчини и станкович на фона на тези две заблудени души ако наистина не ти е ясно станкович и камбиасо са едиствените в центъра които знаят какво става Съли Али е по зле и от Матераци и вече при всяко съприкосновение му вадят картон Гатузо номер 2 Виера не го коментираме даже също и Хименес които влезна 2 пати за 20 мача smile.gif ако за теб Станкович е некадърник по-добре си спести мъките да мислиш и занапред нищо смислено няма да роди празната ти тиква а и межу другото преди 2 години бихме Ман Ютд в Манчестър smile.gif 2 гола на Суазо и 1 и на Ибрахимович явно и този мач си пропуснал? внимаваи че ще си режеш главата ми се струва..
http://www.manchestereveningnews.co.uk/spo...er_milan_3.html
само кратка справка за недодялания тип изказал се преди мен ако случаино поназнаиваш този език хвани и прочети за какво става въпрос и каква е реалноста

Значи нова звезда не бих се нарекъл, нито пък ти си стара, щото си само с една година по-голям, ако се заблуждаваш че имаш повече акъл или опит, толкоз по зле за теб... Празна глава може да си ти, дай да не се сравняваме кой колко знае, пак ти казвам, твоето мнение не е миродавно, ясно, не си специалист и от твоята уста недодялан звучи доста смешно... Мунтари бил зле, абе ти въобще гледаш ли мачовете ни, той който ни донесе победата срещу Юве, който отнема топки както никой друг, верно с риск за нарушение, но съдиите така или иначе са предубедени към него, той е важен играч в центъра за нас и да кажеш че е зле е просто глупаво... реалността ще си проличи на 24 когато твоят любимец се издъни с гръм и трясък, не ми разправяй за някви мачове от предсезонната подготовка, тя е нищо, това че тогава Манчестър са били слаби и ние сме ги били, нищо не значи....
за кратка справка, във форумите на Boys San, почти никой не харесва Станкович, а те са най-върлите фенове на Интер, смятам че тяхното мнение е по-миродавно от твоето.... yeah.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
IbraBALOTELI
коментар Feb 3 2009, 21:38
Коментар #9


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 474
Регистриран: 2-May 08
Потребител No.: 522



Цитат(inter_fen @ Feb 3 2009, 09:33 PM) *
Добре бе разбирач,я ми кажи кой се справя по-добре ТОЗИ СЕЗОН! (написах този сезон щото ние с Павел тва се опитваме да ви кажем,не ми говорете миналите сезони)

Ами шматко ти не гледаш ли Интер , че този сезон халфовата ни линия е слаба, щом Каляри ни изтърваха в Милано а Аталанта ни разгроми в Бергамо за кво говорим ? За това , че имаме нужда от променя набий си го в тъпата тиква вече , от Станкович нищо не става нито топка може да отнеме нито да измами противников играч и да подаде някав хубав пас ... офф кво ли обеснявам и аз вече показвах от сайта на Интер как самите фенове на Интер не гласуват добре за игрите на Станкович кво повече да ти покажа ? Милан разчита на халфове Зеедорф , Роналдиьо , Бекъм , Кака ... а ние на някав си Станкович , как е възможно въобще това ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_fen
коментар Feb 3 2009, 21:41
Коментар #10


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,564
Регистриран: 6-August 07
Потребител No.: 391



Цитат(IbraBALOTELI @ Feb 3 2009, 09:38 PM) *
Ами шматко ти не гледаш ли Интер , че този сезон халфовата ни линия е в гъза , щом Каляри ни изтърваха в Милано а Аталанта ни разгроми в Бергамо за кво говорим ? За това , че имам нужда от променя набий си го в тъпата тиква вече , от Станкович нищо не става нито топка може да отнеме нито да измами противников играч и да подаде някав хубав пас ... офф кво ли обеснявам и аз вече показвах от сайта на Интер как самите фенове на Интер не гласуват добре за игрите на Станкович кво повече да ти покажа ? Милан разчита на халфове Зеедорф , Роналдиьо , Бекъм , Кака ... а ние на някав си Станкович , как е възможно въобще това ?



Никой не е казал че Станко е световна класа.Просто е най-добрия ни халф в момента.Халфовата ни линия е отчайваща,но това прави ли Камбиасо и Санети боклуци?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
IbraBALOTELI
коментар Feb 3 2009, 21:42
Коментар #11


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 474
Регистриран: 2-May 08
Потребител No.: 522



Цитат(inter_fen @ Feb 3 2009, 09:41 PM) *
Никой не е казал че Станко е световна класа.Просто е най-добрия ни халф в момента.Халфовата ни линия е отчайваща,но това прави ли Камбиасо и Санети боклуци?

Сравняваш Каммбиасо и Санети със Станкович ? Не се излагай пич ще се напрая , че не си го написал това , ами нали ще ставаме европейски шампиони как така ни дърпа халф който не е от световна класа ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ThEShADoW_*
коментар Feb 3 2009, 21:43
Коментар #12





Guests






Цитат(Boy_San77 @ Feb 3 2009, 09:37 PM) *
Значи нова звезда не бих се нарекъл, нито пък ти си стара, щото си само с една година по-голям, ако се заблуждаваш че имаш повече акъл или опит, толкоз по зле за теб... Празна глава може да си ти, дай да не се сравняваме кой колко знае, пак ти казвам, твоето мнение не е миродавно, ясно, не си специалист и от твоята уста недодялан звучи доста смешно... Мунтари бил зле, абе ти въобще гледаш ли мачовете ни, той който ни донесе победата срещу Юве, който отнема топки както никой друг, верно с риск за нарушение, но съдиите така или иначе са предубедени към него, той е важен играч в центъра за нас и да кажеш че е зле е просто глупаво... реалността ще си проличи на 24 когато твоят любимец се издъни с гръм и трясък, не ми разправяй за някви мачове от предсезонната подготовка, тя е нищо, това че тогава Манчестър са били слаби и ние сме ги били, нищо не значи....
за кратка справка, във форумите на Boys San, почти никой не харесва Станкович, а те са най-върлите фенове на Интер, смятам че тяхното мнение е по-миродавно от твоето.... yeah.gif


не знам за каква разлика в годините говориш smile.gif както и да е ти си имаш своето мнение и мнението на Боис Сан аз пък си имам моето и моята гледна точка значи за теб Мунтари е ключовия в центъра на терена! респект


Цитат(IbraBALOTELI @ Feb 3 2009, 09:38 PM) *
Ами шматко ти не гледаш ли Интер , че този сезон халфовата ни линия е слаба, щом Каляри ни изтърваха в Милано а Аталанта ни разгроми в Бергамо за кво говорим ? За това , че имаме нужда от променя набий си го в тъпата тиква вече , от Станкович нищо не става нито топка може да отнеме нито да измами противников играч и да подаде някав хубав пас ... офф кво ли обеснявам и аз вече показвах от сайта на Интер как самите фенове на Интер не гласуват добре за игрите на Станкович кво повече да ти покажа ? Милан разчита на халфове Зеедорф , Роналдиьо , Бекъм , Кака ... а ние на някав си Станкович , как е възможно въобще това ?


абе пикоч с риск да те засегна само ще ти споделя как Станкович изникна от нищото и вкара на Катаня и след това колко пасове и центрирания направи за Ибра и Круз и как гола на Ибрахимович стана всъщност значи не можел да се бори и да отнема както и да подава? я заглъхни! в средата на терена ни няма креативност но има Станкович и Камбиасо и само благодарение на тях нещо става напред и не е толкова трагично отзад smile.gif ти си пълен чук заклевам се
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Feb 3 2009, 21:44
Коментар #13


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Цитат(Boy_San77 @ Feb 3 2009, 09:37 PM) *
Значи нова звезда не бих се нарекъл, нито пък ти си стара, щото си само с една година по-голям,



Човека имаше друго в предвид smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
IbraBALOTELI
коментар Feb 3 2009, 21:47
Коментар #14


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 474
Регистриран: 2-May 08
Потребител No.: 522



Хахахаха някой халфове вкараха вече по 10 гола а нашия имал опасни центрирания в някой си мач тоя сезон biggrin.gif еее начи Манчестър нямат шанс пък и преди 2 години ги бихме в приятелски мач нали biggrin.gif обесни ми като на бял човек колко са добрите мачове на циганина тоя сезон но наистина добри като за халф които води отбор с амбиций за европейска титла biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_fen
коментар Feb 3 2009, 21:49
Коментар #15


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,564
Регистриран: 6-August 07
Потребител No.: 391



Цитат(IbraBALOTELI @ Feb 3 2009, 09:42 PM) *
Сравняваш Каммбиасо и Санети със Станкович ? Не се излагай пич ще се напрая , че не си го написал това , ами нали ще ставаме европейски шампиони как така ни дърпа халф който не е от световна класа ?



Капитана е над всички.Не ме разбирай погрешно,ти сам каза че халфовата ни линия е отчайваща.Според теб халфовата линия само от Станко ли е изградена?Санети и Камбиасо и Мунтари по добир ли бяха?Мансини според мен не е бил никога футболист от голяма класа.Съжалявам за Куарешма.Пак казвам разбирам те.Той ти е любимец.Знам как ми беше на мен когато държаха Виери резерва,когато го изгониха като куче,когато даде толкова на отбора.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ThEShADoW_*
коментар Feb 3 2009, 21:51
Коментар #16





Guests






Цитат(IbraBALOTELI @ Feb 3 2009, 09:47 PM) *
Хахахаха някой халфове вкараха вече по 10 гола а нашия имал опасни центрирания в някой си мач тоя сезон biggrin.gif еее начи Манчестър нямат шанс пък и преди 2 години ги бихме в приятелски мач нали biggrin.gif обесни ми като на бял човек колко са добрите мачове на циганина тоя сезон но наистина добри като за халф които води отбор с амбиций за европейска титла biggrin.gif


http://www.goal.com/en/news/1127/player-ra...an-1-0-juventus
Stankovic: 8.0- Had a great chance in the 12th minute but tripped over the ball and could not get a shot away but that’s the only thing he did wrong as he was the best player on the field tonight.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Boy_San77_*
коментар Feb 3 2009, 21:52
Коментар #17





Guests






Цитат(ThEShADoW @ Feb 3 2009, 09:43 PM) *
не знам за каква разлика в годините говориш smile.gif както и да е ти си имаш своето мнение и мнението на Боис Сан аз пък си имам моето и моята гледна точка значи за теб Мунтари е ключовия в центъра на терена! респект

Значи имах предвид, че си написал 23, аз съм почти на 22, но ти се изразяваш така, сякаш си 40 годишен фен на Интер и няма как аз някъв си сополанко да споря с теб, така ми се струва, моята гледна точка си я защитих просто като дадох пример с други фенове на Интер от Италия, тва е, не да се правя на интересен, пък ест. ти си имаш своя гледна точка, а за Мунтари усещам няква ирония в тва респект, ама ти си знаеш, твърдиш че Станкович е най-добрия ни халф, защото се бори като лъв и отнема топки, както и обстрелва вратата на противника, питам аз кво прави според теб Мунтари, аз си мисля същото smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_fen
коментар Feb 3 2009, 21:52
Коментар #18


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,564
Регистриран: 6-August 07
Потребител No.: 391



Цитат(IbraBALOTELI @ Feb 3 2009, 09:47 PM) *
Хахахаха някой халфове вкараха вече по 10 гола а нашия имал опасни центрирания в някой си мач тоя сезон biggrin.gif еее начи Манчестър нямат шанс пък и преди 2 години ги бихме в приятелски мач нали biggrin.gif обесни ми като на бял човек колко са добрите мачове на циганина тоя сезон но наистина добри като за халф които води отбор с амбиций за европейска титла biggrin.gif



Добре имаш право.Но от тая логика половината ни халфове не стават за отбора.Мунтари да не направи повече силни мачове.Санети да не направи повече силни мачове.Ами Камбиасо?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
IbraBALOTELI
коментар Feb 3 2009, 21:55
Коментар #19


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 474
Регистриран: 2-May 08
Потребител No.: 522



Цитат(inter_fen @ Feb 3 2009, 09:49 PM) *
Капитана е над всички.Не ме разбирай погрешно,ти сам каза че халфовата ни линия е отчайваща.Според теб халфовата линия само от Станко ли е изградена?Санети и Камбиасо и Мунтари по добир ли бяха?Мансини според мен не е бил никога футболист от голяма класа.Съжалявам за Куарешма.Пак казвам разбирам те.Той ти е любимец.Знам как ми беше на мен когато държаха Виери резерва,когато го изгониха като куче,когато даде толкова на отбора.

Според мен първи Санети , Камбиасо и Мунтари са доста по добри в дефанзивен план от Станкович който както вече 10 пъти казах не отнема топки а прави глупави ненужни нарушения в средата на терена колкото да покаже , че играе със сърце но от него се очаква малко от малко да гради някоя друга атака но празната му глава не може да измисли нищо неточните пасове на 1 метър също не помагат далечните удари които прави много рядко успяват ... та за неговата алтернатива Мансини според мен до миналия сезон той беше световна класа и страхотен играч ако му се даде шанс вместо на Станкович но не в 1 мач а в 5 поредни той ще го докаже ще бележи и ще захранва Адриано и Ибрата добре в атака а за дефанзивната ни част не се тревожете толкова нали имаме Мунтари , Камбиасо и Санети и още 4 защитника
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AleRt
коментар Feb 3 2009, 22:02
Коментар #20


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



В темата за трансфера за Куарешма засегнахте този въпрос и това ви вълнува явно. Нека видим какво мислите тук smile.gif Поне ще ви е по темата.


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 28th March 2024 - 09:58 PM
Buy sports equipment online