IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

7 страници V  « < 5 6 7  
Closed TopicStart new topic
> Интер - Ливърпул (Шампионска лига 2-ри мач), 0:1
Guest_Ицо_*
коментар Mar 12 2008, 08:44
Коментар #121





Guests






Колкото по бързо забравиме този мач,толко по добре!
Просто нямам думи,толко слабо не сме играли.А резерва остана един от най добрите нападатели в европа Креспо.Защо?
Ами много просто отговора е Манчини!!!!!!!!Дано да дойде Жозе ,за да въведе нов ред в отбора,и много от сегашните "футболисти",да си ходят.
Дано този мач,не повлиае на мачовете в Италия.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ivofen
коментар Mar 12 2008, 08:45
Коментар #122


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,205
Регистриран: 3-September 07
Град: Варна
Потребител No.: 403



здравеите мисля че липсата на късмет и напрежението си оказаха фатални за нас както и липсата на мачове на нападателите ни незнам кои ще е новия треньор но дано налага по нападателна игра имлади играчи трябва и чистка в отбора от над 30 годишните ще трябва да останат двама трима да се надяваме догодина на успех


--------------------
Ако си бил в Интер и си пожелал да напуснеш,не заслужаваш да се върнеш.[color="#0000FF"][/color]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PER SEMPRE NERAZ...
коментар Mar 12 2008, 09:38
Коментар #123


Със синьо-черно сърце
*******

Група: Members

Коментари: 2,970
Регистриран: 13-August 07
Град: Пловдив
Потребител No.: 394



Поредният провал в Европа отново дошъл напълно закономерно.Не очаквах, че нещата ще се развият така.Причини за отпадането много и основната - Роберто Манчини.Най-напред той тотално обърка състава.Тоя треньор е абсолютна п*тка, откъдето и да го погледнеш.Не посмя да излезе с двама атакуващи полузащитници.И то не да пуска Станкович, който очевидно му е любимец още от Лацио, а да вкара в игра Фиго и Хименез.Най-малкото Хименез е по-млад, по-бърз, по-техничен и изобщо има все страхотни игри досега,Докато сърбинът няма свестен мач вече от доста време.Плюс това левият фланг на защитата на Ливърпул беше адски слаб.С един Фиго там, който да си прави каквото си иска, нещата можеха да тръгнат и в друга посока.Трябваше да изтегли Санети назад, да го сложи на левия фланг и тоя селянин Бурдисо да не припарва до терена.Такива като него нямат място в Интер.Отново голям мач за Санети, Камбиасо, Виера дори и разбира се двойката ни централни защитници Киву и Ривас.Поклон!Иначе един незнайно защо слаб Майкон, за Станкович и Бурдисо ми е ясно - те толкова си могат.Нападателите бяха под всякаква критика снощи.И докато за Круз това може да се обясно с пропуснатите 4 мача, то за ЗВЕЗДАТА ни Златко не виждам какво може да го оправдае.Положенията му бяха по-чисти и от тези на Круз.Нали от него се очакваше да поведе отбора, да реши мача и т.н. Тва няма как да стане просто защото той никога не е играл със сърце, както хора като Адриано, Санети, Камбиасо и Круз.Затова и няма да остане легенда на никой отбор, а просто поредния талантлив играч.И в крайна сметка си пролича, кой е големият отбор и турнирният боец - от една ситуация Ливърпул вкараха гол.А преди сезона всички толкова се надъхваха и си вярваха, че най-накрая можем да триумфираме в Европа.Лошото е, че отпаднахме без да сме надиграни и то от отбор, който с нищо не ни превъзхожда като футболисти.Напротив - смея да твърдя, че нашите играчи са доста по-добри от техните.Но те имат едно съществено предимство - треньора.Чета днес по спортните сайтове изказването на Манчини как се махал след края на сезона и се моля тва да не са кьорфишеци.Просто очевидно имаме нужда от нов треньор с нови идеи, нови концепции и ОФАНЗИВЕН стил на игра.Трябва да има една серизона чистка в отбора през лятото - хора като Бурдисо, Станкович, Кордоба, Дакур и Родригес Сезар да се махат.Ще поживеем пък ще видим какво ще стане.Дотогава FORZA NERAZZURI smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adriano1
коментар Mar 12 2008, 10:15
Коментар #124


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 850
Регистриран: 11-August 06
Град: Сливен
Потребител No.: 77



Здравейте и от мене
Сигурно вече са се уталожили малко страстите,но отпадането продължава да боли....
Всички тука казаха много верни неща, всички видяхме кои играха слабо и кои добре.Радостното е че вече и голяма част от колегите разбраха къде е причината за неуспехите ни в Европа - треньора.Съжалявам че се оказах добър пророк и прогнозирах че с него няма как да продължим,но на черното няма как да кажа бяло...
Вие ми кажете,нормален ли е този в такъв решаващ мач да излезе със 7 дефанзивни играча????/(Киву,Ривас,Бурдисо,Майкон,Санети,Камбиасо и Виера)???
Не искам да коментирам повече този страхливец, казвал съм каквото имам да кажа за него преди.
Сега се моля да не се сбъдне другото ми опасение че можем да загубим и титлата,защото 6 точки не са нищо...имаме по-тежка програма а играта ни я видяхте.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihael16
коментар Mar 12 2008, 12:02
Коментар #125


nerazzuro
********

Група: Members

Коментари: 3,667
Регистриран: 1-March 07
Град: sofia,plovdiv
Потребител No.: 275
Любим Играч: INTER



здр и от мен колеги.разо4арован съм е меко казано.просто снощи като видях пропуска първия на круз си казах ще ги смажем.искам да ви кажа само 4е след 4ервения картон спрях да гледам ма4а.незнам защо след като станахме с 10 4овека и намше пове4е какво да губим не се хвърлихме напред пъкй каквото стане.ман4ини доказа 4е неможе да решава трудни ма4ове.закъснели смени на хименес и на суацо.ето как виждам 4истката в отбора-виера,матераци,кордоба,дакур,сезар,фиго,бурдисо може да му се прости,защото се спрявяше добре макар да полу4и 4ервен картон.хареса ми играта на ривас.стабилно игра.към групата която е за 4истка прибавям и маниш-няма място в отбора.и не на последно място е ман4ини.стига толкова.трябва обновяване на отбора и подмладяване.виера с нищо не си заслужава заплатата.ибра-като изклу4им двата пропуска игра добре.просто виждам един уморен отбор.затова трябва това подмладяване.4естито на ливърпул-колкото и да ги мразя те просто се възползваха като голям отбор от нашите грешки и дебнеха момента си.макар загубата и отпадането си оставаме велик клуб,който догодина отново ще се бори за титлата в шл.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Mar 12 2008, 13:16
Коментар #126





Guests






Цитат(mihael16 @ Mar 12 2008, 12:02 PM) *
здр и от мен колеги.разо4арован съм е меко казано.просто снощи като видях пропуска първия на круз си казах ще ги смажем.искам да ви кажа само 4е след 4ервения картон спрях да гледам ма4а.незнам защо след като станахме с 10 4овека и намше пове4е какво да губим не се хвърлихме напред пъкй каквото стане.ман4ини доказа 4е неможе да решава трудни ма4ове.закъснели смени на хименес и на суацо.ето как виждам 4истката в отбора-виера,матераци,кордоба,дакур,сезар,фиго,бурдисо може да му се прости,защото се спрявяше добре макар да полу4и 4ервен картон.хареса ми играта на ривас.стабилно игра.към групата която е за 4истка прибавям и маниш-няма място в отбора.и не на последно място е ман4ини.стига толкова.трябва обновяване на отбора и подмладяване.виера с нищо не си заслужава заплатата.ибра-като изклу4им двата пропуска игра добре.просто виждам един уморен отбор.затова трябва това подмладяване.4естито на ливърпул-колкото и да ги мразя те просто се възползваха като голям отбор от нашите грешки и дебнеха момента си.макар загубата и отпадането си оставаме велик клуб,който догодина отново ще се бори за титлата в шл.

Не съм съгласен с теб.Виейра , Матераци и Кордоба имат място в отбора на Интер , ако не са титуляри , то поне много умело ще запълват дупките в отбора.Просто на този етап Матераци няма качествена алтернатива в защита , а Виейра също даде сериозна заявка за титулярното място след като последните му 2 мача са на доста добро ниво.Кордоба си е Кордоба...може да е рисков играч , но в решителните моменти показва завидно хладнокръвие (нещо , което вчера нашите защитници не показаха).А относно Маниш...та той е изиграл едва 3-4 мача.Не можем да правим генерални изводи от 200 минути игра.Същото говорехме и за Хименес , но вижте го сега...според мен е най-добрия ти атакуващ халф wink.gif
А пък Бурдисо не заслужава прошка.Това не е първия мач , който прави детински грешки.Този смешко има повече слаби мачове за Интер , отколкото добри.ВЪН!
Интер има бъдеще и ако се работи правилно , то нищо не може да ни спре по пътя към титлите.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nikolov
коментар Mar 12 2008, 13:20
Коментар #127


Вместо да идвам вземи сам по гъза се ритни
********

Група: Members

Коментари: 4,863
Регистриран: 22-January 07
Град: до морето
Потребител No.: 264
Любим Играч: Materazzi , Zanetti



Цитат(Scofield @ Mar 11 2008, 11:39 PM) *
Не пусна трети нападател , защото бяхме с 10 човека на терена.Ако беше пуснал 3-ти нападател , то Ливърпул щяха да ни вкарат най-малко още 2 гола wink.gif

Става въпрос за преди червеният картон на онова подобие на играч


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Mar 12 2008, 13:21
Коментар #128





Guests






Камбиасо: Нека не говорим за съдията

Халфът на Интер Естебан Камбиасо коментира изказването на треньора Роберто Манчини, който оповести, че се оттегля от поста след края на сезона. Аржентинецът не пожела да изрази мнението си за съдийството в 1/8-финала срещу Ливърпул, който отборът му загуби с 0:1,след като остана с човек по-малко. „Ако съм чул правилно Манчини каза „вероятно ще напусна". Когато присъства думата „вероятно" не можеш да кажеш нищо със сигурност. В този случай не мога да кажа какви мисли минават през главата на треньора. Не знам как да коментирам тази новина. Разполагаме със силен екип, което сме показвали и преди, тъй че не смятам, че това ще се отрази на борбата за Скудетото", заяви Камбиасо.

„Мисля че няма смисъл да се коментира съдийството. Не може да прехвърляме отговорността си на рефера. Когато загубиш и двата мача е безсмислено да обвиняваш съдиите. Трябва да гледаме напред и да завършим сезона с шампионска титла и купата на страната. Първият двубой бе повлияян от изгонването на Марко Матераци. Положихме максимални усилия след изгонването му. Във втората среща направихме силно първо полувреме в което вратарят им спаси всичко", допълни халфът.

www.sportal.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nikolov
коментар Mar 12 2008, 13:24
Коментар #129


Вместо да идвам вземи сам по гъза се ритни
********

Група: Members

Коментари: 4,863
Регистриран: 22-January 07
Град: до морето
Потребител No.: 264
Любим Играч: Materazzi , Zanetti



Надявам се да напусне


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Mar 12 2008, 13:25
Коментар #130





Guests






Фиго отказал да влезе срещу Ливърпул

"Можем да вкараме 3 гола и да елиминираме Ливърпул. Трябва да изиграем перфектен мач", заяви Роберто Манчини преди срещата реванш с Ливърпул от осминафиналите на Шампионската лига. Само че нищо такова не се случи. Интер отново не се справи както трябва и загуби с 0:1. За поредна година нерадзурите не могат да прескочат до четвъртфинал в най-престижния турнир.

Както и в първия мач, Интер не успя да завърши срещата с пълен състав от 11 души. Червен картон за безумно влизане в 49-ата минута получи Николас Бурдисо. Аржентинецът бе изгонен за два жълти картона. Това окончателно разстрои играта на Интер, след пропуските на Крус и Ибрахимович.

Мачът не мина и без скандал в лагера на Интер. Луис Фиго отказа да се появи в игра. Той загряваше дълго край тъчлинията, но Манчини реши да го пусне чак след гола на Фернандо Торес. Португалецът отказа да влезе в игра. Вместо това на терена се появи Пеле.

В края на мача публиката на Интер стана на крака и изпрати с аплодисменти Ливърпул. Тифозите обаче не пожалиха своите. Най-много освирквания получиха Златан Ибрахимович, Патрик Виейра и Деян Станкович. Тримата бяха сменени от Манчини в мача.

За пореден път Златан Ибрахимович не оправда очакванията в голям мач. От шведа се очакваше да поведе нерадзурите към победата. Той обаче не го направи. Златан изпусна и най-чистото положение след почивката.

www.gol.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Mar 12 2008, 13:27
Коментар #131





Guests






Ибрахимович: Нямахме късмет

"Давай, Ибра, покажи ни как се прави" гласеше заглавието на "Гадзета дело спорт" във вторник. Най-големият спортен вестник в Италия призова нападателя на Интер да поведе отбора към победа над Ливърпул. Ибрахимович обаче не се справи.

Шведът не игра слабо, но изпусна златен шанс. За пореден път във важен мач той не успя да изпъкне над останалите. Личеше си, че иска да стане така и затова твърде често играеше индивидуално и лакомо. Този път той не хвърли вината върху съотборника си който получи червен картон (Бурдисо).

"Тази вечер, както и в Ливърпул, нямахме късмет. Създадохме доста положения, но не ги вкарахме. Освен това играхме дълго време с човек по-малко. Ние направихме максимума. Комплименти за Ливърпул, които заслужиха класирането. Сега ще мислим за първенството и Купата на Италия", заяви Ибрахимович.

Капитанът Хавиер Санети за пореден път видя, как мечтата за пробив в Шампионската лига се изниза между пръстите му. "Много сме разочаровани, заради това отпадане. Имахме чисти положения. Вкарахме ли гол, нещата щяха да са на кантар. Да играеш два мача с 10 души не е лесно. Ние опитахме всичко", заяви аржентинецът.

www.gol.bg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
onlyinter
коментар Mar 12 2008, 14:32
Коментар #132


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 422
Регистриран: 4-January 08
Град: София
Потребител No.: 450
Любим Играч: Javier Zanetti



Не е правилно да виним Ибрахимович според мен за снощи. Просто той направи каквото можа. Прекалено много някои хора разчитат на него. И друг път съм казвал, че това момче не е лидер, а просто много добър играч. Играта му спори когато отборът е на ниво. В обратния случай и той потъва в посредственост.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Mar 12 2008, 18:46
Коментар #133


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Аз просто незнам,какво да кажа...Този Манчини просто трябва да се махне.Нямахме и късмет,а плюс това,че нямахме и треньор,какво да очакваме smile.gif


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Simo
коментар Mar 12 2008, 22:30
Коментар #134


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 962
Регистриран: 12-May 07
Град: Русе
Потребител No.: 329
Любим Играч: Javier Zanetti



Такъв е живота,един бие другия гледа и се учи как стават нещата... Много съм разочарован и гледам по-бързо да забравя продукцията от вчера(ако може да се нарече така) и се надявам че с останалите нио цели няма да се провалят както сега.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nikolov
коментар Mar 13 2008, 15:17
Коментар #135


Вместо да идвам вземи сам по гъза се ритни
********

Група: Members

Коментари: 4,863
Регистриран: 22-January 07
Град: до морето
Потребител No.: 264
Любим Играч: Materazzi , Zanetti



Евала на Фиго той не е кой да е .... играч с голяма класа ,а Манчини е боклук !


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 страници V  « < 5 6 7
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 20th May 2024 - 01:59 AM
Buy sports equipment online