IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

2 страници V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Обвиниха Интер във финансови злоупотреби, Морати отрича
SvetJlio
коментар Jun 21 2007, 20:33
Коментар #21


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



ВИНАГИ СМЕ БИЛИ В СЕРИЯ А И ЩЕ БЪДЕМ ТАМ !


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Jun 22 2007, 13:35
Коментар #22





Guests






Масимо Морати: Няма скрито-покрито, всичко е точно


- Г-н президент, за един ден ви се стовариха два проблема. След случая със Суасо сега излезе резултатът от разследването за административен допинг. Твърди се, че не бихте успели да получите лиценз за сезон 2005/06 без измама в документите. Притеснен ли сте?
- Не. Тези приказки изобщо не ме безпокоят. Съжалявам, че има подобни разследвания, но не съм притеснен. Единственото лошо в случая е, че това удря по имиджа ни. Има седмици, в които се случват само неприятни неща. Явно тази е такава. Случаят с административния допинг ще бъде изяснен скоро. Просто още липсва нашата позиция в разследването. Скоро ще изясним всичко с прокурора Ночерино.
- Имаше години, в които завишаването на стойността на играчите не бе особено трудно.
- Този проблем е един и същ за всички клубове. Става въпрос за момент преди 2 години, а не за различна епоха във футбола. Истината е, че винаги сме си подготвяли добре бюджета. Аз отговарям за бюджетите и на други компании и винаги внимавам.
- Твърди се, че не сте могли да получите лиценз за въпросния сезон без тези завишения - доста сериозно обвинение.
- Да се говори за измами, когато става дума за човек като мен, който харчи милиони всеки ден, за да плаща дълговете на Интер, ми се струва прекалено. Повтарям: имам навика да попълвам бюджетите и да не обърквам сметките. Проблемът не е в това, а другаде.
- Къде?
- В цените на играчите. Дори и днес цените им са истинска лудост, но те са плод на един твърде богат пазар. Точно затова аз никога не съм имал намерение да пусна клуба на борсата. Да представяш финансовите ползи на акционерите е нещо абсурдно. При всеки гол има покачване, при всеки трансфер - спад. Днес един играч може да не струва нищо, през януари да е оценен на 5 млн. евро, а през юни на 12. И после изведнъж цената му отново да падне до нулата. Футболът и цената на играчите имат стойности, които не могат да се сравняват по никакъв начин с други компании. Например индустриалните фирми можеш да ги сравняваш. Но тук зависиш от един гол. От един трансфер.
- Не ви ли се струва абсурдно, че титлата, която получихте по служебен път, сега може да ви бъде отнета?
- Тази титла бе присъдена справедливо. Ако сега я отнемат заради някакви неща, които ние не смятаме за справедливи, ще бъде срамно.
- Дори Капело обяви от Мадрид, че въпросните две титли, присъдени на Интер, принадлежат на Ювентус.
- Капело си има своя теория. Аз мога да кажа, че трябва веднъж завинаги да се сложи точка на споровете около скудетото за 2006 г. То бе присъдено на нас и толкова. Ние бяхме клубът, който заслужаваше трофея на терена, защото не разчитахме на чужда помощ.
- Отвсякъде получавате удари. Трансферът на Суасо стана причина да бъдете разследвани.
- Свикнали сме на подобни удари. Ще се борим за нашата кауза. С Каляри не сме направили нищо скрито-покрито. Прочетох, че може би не е трябвало да казвам за договора. Но от Каляри поискаха да го подпишем.
- Как успявате да гледате напред в едно такова горещо лято, свързано със скандали?
- Мисля как да спечелим Шампионската лига, защото сега трябва да премахнем и това табу. Без да разваляме отбора, ще се опитаме да спечелим същия брой точки както и през миналия сезон. Искам дубъл.


Go to the top of the page
 
+Quote Post
adriano1
коментар Jun 22 2007, 15:32
Коментар #23


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 850
Регистриран: 11-August 06
Град: Сливен
Потребител No.: 77



Не знам,ако ни изхвърлят от Серия А и ни вземат тази последната титла ще се убедя че съм фен на на отбора който ми носи само негативни емоции....
Но...............това никога няма да ме разколебае ...........ФОРЦА ИНТЕР ЗАВИНАГИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ultra_inter.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар Jun 22 2007, 17:01
Коментар #24


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Цитат(adriano1 @ Jun 22 2007, 04:32 PM) [snapback]17933[/snapback]
ФОРЦА ИНТЕР ЗАВИНАГИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ultra_inter.gif

ultra_inter.gif boysan.gif ultra_inter.gif boysan.gif ultra_inter.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_BlueHeLL_*
коментар Jun 22 2007, 23:17
Коментар #25





Guests






Истината е, че сме най-примерния отбор в Серия А yeah.gif
boysan.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 страници V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 28th April 2024 - 08:11 AM
Buy sports equipment online