IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> Деян Станкович, За или Против присъствието му в Интер?
Има ли принос към успехите на отбора този сезон?
Този сезон?
Да [ 45 ] ** [88.24%]
Не [ 6 ] ** [11.76%]
Предните сезони ?
Да [ 35 ] ** [68.63%]
Не [ 16 ] ** [31.37%]
Общо гласове: 51
Гостите не могат да гласуват 
Guest_ThEShADoW_*
коментар Feb 3 2009, 18:26
Коментар #1





Guests






Цитат(IbraBALOTELI @ Feb 3 2009, 06:21 PM) *
като гледам великия Станкович е велик само в този форум не виждам това пресиране да води до нещо повече от глупавите му фалове , а за играч играеш зад нападателите нека погледнем циганина какво има , колко гола има и колко асистенций ? Да ти казвам ли някои други играчи зад нападателите какво имат ?


разбира се загатни ми за някои други играчи зад нападателите smile.gif какво имат те? и наясно ли си с позицията на Станкович по терена? тои не е градивен играч принципно а по скоро дефанзивен тип Камбиасо/Мунтари
гола му срещу Катаня? асистенцията му за Ибрахимович и преди това пас-а за Круз които не му достигнаха сантиметри да направи същото като Ибрахимович ? ти маи наистина само си чешеш езика
наи малкото което е човека има желание и хъс за победа и публиката го аплодира всеки път като бъде сменен което може да ти говори само колко си в грешка smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Отговори
IbraBALOTELI
коментар Feb 3 2009, 18:31
Коментар #2


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 474
Регистриран: 2-May 08
Потребител No.: 522



Цитат(ThEShADoW @ Feb 3 2009, 06:26 PM) *
разбира се загатни ми за някои други играчи зад нападателите smile.gif какво имат те? и наясно ли си с позицията на Станкович по терена? тои не е градивен играч принципно а по скоро дефанзивен тип Камбиасо/Мунтари
гола му срещу Катаня? асистенцията му за Ибрахимович и преди това пас-а за Круз които не му достигнаха сантиметри да направи същото като Ибрахимович ? ти маи наистина само си чешеш езика
наи малкото което е човека има желание и хъс за победа и публиката го аплодира всеки път като бъде сменен което може да ти говори само колко си в грешка smile.gif

Публиката го аплодирала като излизал защо същата тази публика не му дава високи оценки за играта му ? Да той е рушач но колко чисто отнети топки има той на мач ? и как така ние играем с 4 халфа които са рушачи , а идейте на Станкович в атака са му чисто и просто в гъза и тъй като не ми се рови много щи кажа колко гола има Диего в първенството те са 8 има и доста асистенций и то от по малко мачове от нашия сърцатко който играе и в двете фази на играта където в дефанзивен план една топка не може да отнеме а само прави глупави фалове а във офанзивен прави нещата които добрите халфове праят за един сезон той ще ги направи за 3-4-5
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_fen
коментар Feb 3 2009, 21:33
Коментар #3


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,564
Регистриран: 6-August 07
Потребител No.: 391



Цитат(IbraBALOTELI @ Feb 3 2009, 09:17 PM) *
Ко говориш , че срещу Манчестър няма да земи една топка , той ся взима ли ? Просто бяга много и се бори и в опита си да се прави на Рууни постоянно прави от тъп по тъп фал и до тук с добрата дефанзивна част а офанзивната няма да е коментирам повече



Добре бе разбирач,я ми кажи кой се справя по-добре ТОЗИ СЕЗОН! (написах този сезон щото ние с Павел тва се опитваме да ви кажем,не ми говорете миналите сезони)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Пишете в тази тема
10 страници V   1 2 3 > » 


Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 20th June 2024 - 03:15 AM
Buy sports equipment online