IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> Пишете на КИРИЛИЦА!!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

> Ювентус
AleRt
коментар Nov 3 2008, 16:17
Коментар #1


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Новини, мачове около отбора им. Въздържайте се от ругатни.

Този коментар е бил редактиран от radiinter на Aug 20 2011, 16:09


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Отговори
Guest_Ultras_*
коментар Dec 18 2008, 22:39
Коментар #2





Guests






В Ювентус възхитени от Кирев

Ювентус вероятно ще привлече 19-годишния вратар на Славия Марио Кирев, след което ще го преотстъпи на друг отбор да трупа опит, намекна спортният директор на клуба Алесио Секо, цитиран от вестник Ла Стампа. Кирев е на проби в Юве от вчера и е оставил отлични впечатления с изявите си."Кирев е обещаващ млад талант. Може да го вземем и да го преотстъпим на друг отбор да трупа опит", каза Алесио Секо. Българинът бързо се приспособи към новата обстановка и дори стана любимец на звездите на Юве, които наричат вратаря "Джерард" заради външната му прилика с капитана на Ливърпул."Браво Стивън", му извика Зденек Григера, след като спаси страхотен удар по време на тренировката.

"Същият е като Джерард и затова в съблекалнята го наричаме така. Той е умен и забавен. Колкото до Джиджи Буфон - той е номер 1 и неговото завръщане ще ни направи по-силни", каза италианският национал от Ювентус Никола Легроталие. Очаква се ръководството на Ювентус да вземе решение дали да привлече Марио Кирев след Нова година.


Ще го вземат tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Пишете в тази тема
270 страници V  « < 3 4 5 6 7 > » 


Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 1st June 2024 - 02:14 PM
Buy sports equipment online